6 sayfadan, 6.sayfa İlkİlk ... 456
Gösterilen Sonuçlar 41 sonuçtan 45 ile 45 arası

Konu: İtiraf ediyorum.

Uzman Üye _Mihrimah_'s Avatar
    Üye No
    325451
    Giriş Tarihi
    Dec 2008
    Konular
    163
    RepPuan
    11077895
    Reputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Kızlar zekadan çalışıp başarandan ve espiriden hoşlanır

♥ Devlet-i Ebed Müddet ♥ DrEaMeR_x_X's Avatar
    Üye No
    133997
    Giriş Tarihi
    Nov 2006
    Konular
    666
    RepPuan
    7970069
    Reputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

çocukken (pvc pencereler yeni çıktığı dönemlerde ) sokakta bulduğum poliüretan köpüğün tüpüne (bakınız resimdeki oluyor kendisi ) çivi çakıp sonra çiviyi çıkarttığımda yüzüme tamamen poliüretan köpük fışkırmıştı ,dayak korkusundan dolayıda aileme arabayla geçen biri sıktı diye yalan atan BENDİMMMM

Yeni Bir Dünya İçin.. Nîda1905's Avatar
    Üye No
    311295
    Giriş Tarihi
    Oct 2008
    Konular
    672
    RepPuan
    2147483647
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

18 yaşına kadar sol elimle tırnak makasını kullanamıyordum, annem kesiyordu tırnaklarımı

Ya islamla yükselir, ya inkarla çürürsün.
    Bu yol mezar da bitmiyor gittiğinde görürsün...

Lapa lapa kar yağsın.
    Manzaralarımı beyazlara boyayın.

Elite Üye semihaybars's Avatar
    Üye No
    101250
    Giriş Tarihi
    Jun 2006
    Konular
    13635
    RepPuan
    17502076
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

yıllar sonra bende itiraf edeyim foruma takıldığım zaman trecy_menza ilgim ve hislerim vardı söyleyemedim öyle gitti denize aradan uzun zaman geçti yazmak istedim şimdi söylemek istedim söyledim

'
    Üye No
    284303
    Giriş Tarihi
    Apr 2008
    Konular
    6
    RepPuan
    209120
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Yıllar sonra gelen itiraf.

Tekrar foruma girdim ve nostalji amaçlı yazdığım mesajları okurken bu konuya denk geldim. Ne kadar içten bir şekilde hayatımı ve hayallerimi anlatmışım sizlere. Yüzümde hep bir tebessümle okudum durdum yazdıklarımı.

Açmış olduğum bu konu çocukluk ve gençlik yıllarımı yansıtan bir fotoğraf karesi gibi oldu artık benim için. Ne kadar güzelmiş, ne kadar güzel..

Yıllar sonra bir daha dönüp bakmak için geleceğe yazdığım bir mektup olsun bu yazdıklarım.

Hala gencim belki de gençliğin tam ortasındayım. 26 yaşındayım. Bugüne kadar hayatımda kendim için koyduğum bütün hedefleri gerçekleştirdim. 2016 yılında mezun olduğum AİBÜ ( Şimdiki adıyla BAİBÜ )'yü. Anadalımda sınıf birincisi olarak bitirdim. Okula girerken hayalim olan Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü okuma şansını 2. sınıfta kazandım. (çift-anadal) Ama ben Yandal yapmayı seçenek antrenörlük bölümü okudum. ( Bitirmeden bıraktım ) Daha sonra 4. sınıfta formasyon alarak üniversiteye girerken hedefim olan Beden Eğitimi Öğretmenliği diplomasını aldım ve okulumu çift diploma ile bitirdim.

Okulum biter bitmez içimdeki milliyetçi duygularla tecilimi bozdurup askerliğe başvurdum. Amacım uzun dönem, asteğmen olarak yapmaktı. Ve komando olmaktı. Sonuçlar açıklandıktan sonra Asteğmen olmuştum ama Tuzla Piyade Okuluna çıkmıştım. ( Pendikte yaşıyorum ) Komando olmak için gönüllü oldum ve yaklaşık 250 gönüllü arasında 50 kişilik kontenjana girmeyi başardım. ( tamamen şans,kura ) Eğirdir Dağ Komando Okulunda geçen müthiş bir 2.5 aylık eğitimden sonra artık P.Komando Asteğmen olmuştum. Bunu da başardıktan sonra gerçek bir komandonun görev yapmak isteyeceği yerde görev yapmak istiyordum. Yani doğuda. Kura çekimlerinde nereyi çektim biliyor musunuz ?

Hakkari Çukurca.. Deli gibi mutluydum. Damarlarımdaki kan hiç böyle deli gibi çağlamamıştı daha önceden. Ve Hakkari Çukurca Güvendağında unutulmaz bir askerlik yaşadım. Bir çok defa çatışmaya girip bir çok defa sızma yaşadım. Şehitler verdik, gaziler verdik ama Güvendağını vermedik. Orada geçirdiğim günleri hiç bir zaman unutmayacağım.

Askerlikten sonra hayattaki hedeflerim değişti ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde subay olmaya karar verdim. Bir ay içerisinde bu durum netleşecek. Bakalım bugüne kadar hayatında koyduğu bütün hedeflere ulaşan ben bu hedefime de ulaşabilecek miyim ?

Belki bir kaç sonra belki de yıllar sonra tekrar görüşmek üzere..
    .

...

Yanlış anlaşılmamaktı amacın
    ama
    her şeyi yanlış anladın .

.

Away from pc

+ Yeni Konu Aç
6 sayfadan, 6.sayfa İlkİlk ... 456

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)