GÜNCELLENMİŞ YEPYENİ KÜNYEYÖNETMEN
HAMDİ ALKAN
YAPIMCI
BİROL GÜVEN


SENARYO
BİROL ELGİNÖZ-ÖZLEM ELGİNÖZ-YELDA AÇIKGÖZ


GENEL KOORDİNATÖR
CESUR TAŞ


UYGULAYICI YAPIMCI
PROJES


MÜZİK
AYDIN SARMAN-BURCU GÜVEN


2.YÖNETMEN
ALİ BİLGİN


HİKAYE
HAMDİ ALKAN


GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ
FERHAT ÖÇMEN


YAPIM KOORDİNATÖRÜ
HULUSİ ÇAYTAK


SOLİST
BÜLENT ÇİDEM


YÖNETMEN YARDIMCILARI
DENİZ YORULMAZER-YASEMİN SANCAR-HARUN KAYA-MARİA ARABACI


YAPIM GRUBU
BİROL SATIR-SEZER DUMAN-ŞAHAP CİVELEK


JİMMY JİB OPERATÖRÜ
AYHAN SÖNMEZ


JİMMY JİB ASİSTANI
İBRAHİM HARUN ÖNCEL-MUSTAFA ÇOLAK


KAMERAMAN
ARGU SAĞTÜRK-BARIŞ AYGEN


KAMERA ASİSTANI
KUBİLAY ULAR


SANAT GRUBU
AŞKIN KAYA-SEMİH BAĞCI


KOSTÜM SORUMLUSU
HATUN DAĞLI


KOSTÜM ASİSTANI
NEHİR İNCE


IŞIK
IŞIKEVİ-NEZİR YÜCEL


IŞIK ASİSTANI
KADİR AYDEMİR-SELAMİ AKYÜZ-UĞUR GÜRHAN


SET AMİRİ
CEVAT KELEŞ


SET ASİSTANLARI
CEM KELEŞ-YILMAZ DİZER-FERHAT GÜNERİ-EMRAH ALKIŞ


KUAFÖR
SERKAN ŞEVKAY


KUAFÖR ASİSTANI
HALİL ARDAHAN


MAKYÖZ
DOLUNAY ÇALIKOĞLU


MAKYÖZ ASİSTANI
GÜLŞAH YAYLA


TEKNİK STÜDYO
MİNT


POST PRODÜKSİYON
AYSUN KÖSE


DUBLAJ YÖNETMENİ
****ADİR KARAÇİMEN


DUB.YÖN.YARD.
UFUK YÜKSEL


DUBLAJ ASİSTANI
AYSEL AYDİLEK


SESMİKS
HASAN HÜSEYİN ZABCI


KURGU ASİSTANI
EREN AKYÜZ


EFEKTÖR
ALİ ÖREN


REDAKSİYON
NURAY ÖZGEN


COLOR CORRECTION
YAVUZ SELİM PAKER


MİNT CREATIVE STUDIO
ERTAN ATAY-ŞULE GÜVEN ATAY


TEKNİK SORUMLU
BARIŞ ARIKAN


MİNT HALKLA İLİŞKİLER
ESRA DOĞAN


MALİ İŞLER
TÜRKAN ŞAHİN-ŞULE GÜVEN ATAY-HASAN ÇELİK


ULAŞIM
HALİL İBRAHİM KÜÇÜK


JENERATÖR
ERCAN SOLİN
Kemal - Bülent Emin Yarar
İdealist bir öğretmen, amacı çocukları hayata kazandırmak. Çocuklarla bağ kurmaya çalışıyor, onları üniversiteye girmeleri için teşvik ediyor. Öğrencilerinin sorunları kendi sorunlarından her zaman daha once geliyor. Hayatını mesleğini en iyi şekilde yapmaya, öğrencilerinin mutlu ve iyi insanlar olarak yetişmesini sağlamaya adamış.
Oktay - Bülent Çetinaslan
Reis lakaplı, babasından şiddet gören ve bunu da dışarıya yansıtan öğrenci. Lider özelliklerine sahip, hayatında bulamadığı adaleti kendi bildiğince sağlamaya çalışan, cesur, yenilgiden korkmayan, korumacı, arkadaşları için kendini tehlikeye atmaktan çekinmeyen, onları koruyup kollayan bir öğrenci.
Gamze - Sinem Öztürk
Oktay’ın sevgilisi çete olaylarına bulaşmıyor. Ailesi Gamze’nin hiçbir sorunuyla ilgilenmediği için evde mutsuz, okulda da sevgilisi Oktay’ın başını belaya sokması onu çileden çıkarıyor. Oktay ve yakın arkadaşları için endişeleniyor. Düzgün ve sakin bir aile kurmak en büyük hayali.
İbo - Fırat Çöloğlu
Oktay’ın yakın arkadaşlarından biri. Eğlenceli bir çocuk. Babasının onları yıllar önce terketmesi nedeniyle annesiyle tek yaşıyor. Babası bir alkolik ve arkadaşlarıya her şeyi paylaşsa da bundan utanıyor. Babasını hiç tanımamış. Kısa yoldan köşeyi dönüp annesini ve kendini yaşadıkları hayattan kurtarmak en büyük hayali.
Sibel - Deniz Sarıbaş
Arka Sıradakiler’in gizemli kızı. Derslerle ve okulda olup bitenle ilgisiz. Her zaman uzakta kalmayı ve çok konuşmamayı tercih ediyor. Herkesten gizlediği büyük bir sırrı var. Para karşılığı erkeklerle ilişkiye giriyor. Belalı bir adamın zorlamasıyla düştüğü bu yolun çıkışsız olduğunu kabullenmiş. Hiçbir zaman kurtulamayacağını düşünüyor. En büyük korkusu bu sırrın ortaya çıkması…
Zehra - Pelin Akil
Kemal Hoca’nın yeğeni. Hollanda’da özgür bir çocukluk geçirdikten sonra Büyük Zafer’de yaşadığı ortama kolay alışamaz. Macera ve heyecan yaşama isteğiyle kimi zaman hırsızlık yapar. Amacına ulaşmak için yalan söylemekten çekinmez. Hayattaki tek tutkusu müziktir. Onun dışında her şeyden kolayca sıkılıp vazgeçebilen, maymun iştahlı, güvenilmez, her an her şeyi yapabilecek kadar cesur ve özgürlüğüne düşkün bir yapısı var.
Kerem - Gürbey İleri
Zengin bir ailenin şımarık oğlu. Kolejde edindiği birkaç arkadaşıyla çete kurmuş ve bu çetenin başına geçmiş, hırslı, özgüveni yüksek, rekabeti seven, kavgacı ve gözü kara bir karakter. Hayatında istediği her şeye kolayca sahip olmaya alışmışken Buket’in onu terk etmesini gururuna yediremez. Buket’i elde etmek tek amacıdır ve amacına ulaşmak için Oktay’a meydan okuyacak kadar cesurdur.
Saffet - Barış Atay Mengüllü
Büyük Zafer Lisesinin eski öğrencilerinden. Birinci sınıfta arkadaşlarıyla beraber bir öğretmeni hastanelik edince okuldan atılmış. Çok küçük yaşta çocuk esirgeme kurumuna bırakılmış. Arkadaşlarıyla serserilik yapıyor. Oktay ve arkadaşlarından önce lisenin etrafındaki düzen ondan sorulurken, bu durumun değişmesiyle Oktay ve çetesine savaş açmaya başlıyor. İçten içe okuldaki öğrencilik yıllarını özlüyor.
Ali - Barış Büktel
Saffet ve Memo gibi daha çok küçük yaşlarda kendini Çocuk Esirgeme Kurumu’nda bulmuş… Kimsesiz bir çocuk olmanın verdiği yalnızlık duygusuyla okumaya merak sarmış, okudukça kendini geliştirmiş. Saffet ve Memo dışında hayatta kimsesi yok. Akıllı, düşünceli, mantıklı, azimli ve çalışkan bir çocuk. Derslerden çok kitap okumayı seviyor…
Memo - Caner Erdem
Saffet ve Ali’nin çocukluk arkadaşı… Anne ve babasını hiç tanımamış. Henüz üç yaşındayken Çocuk Esirgeme Kurumu’na bırakılmış. En büyük hayali bir gün annesini ve babasını bulmak. Karakter özellikleri olarak; tembel, güvenilir, sadık, hassas, boğazına ve rahatına düşkün… Saffet ve Ali için yapamayacağı hiç bir şey yoktur.
Sanem - Gülşah Küçükyıldız
Birkaç yıl önce zengin bir işadamının oğluna aşık olmuş. Ondan hamile kalıp bir kız çocuğu dünyaya getirmiş. Bebeği henüz dünyaya gelmeden babasının yargılamalarından korkup kaçmaya karar vermiş annesiyle beraber. Babasını hayal kırıklığına uğrattığı için üzgün ama kaçmaktan başka çaresi olmadığını düşünüyor. Anne olmak Sanem’i değiştirmiş. Eskiden daha eğlenceli ve neşeliyken, şimdi çocuğunun sorumluluğunu taşıyan korumacı, yaşından çok önce olgunlaşmış bir anne.
Sedat - Oral Özer
Meral - Betül Kızılok Bavli
Özge - Sevda Dalgıç
Asi, ergenliğin verdiği öfkeyi asla içinde yaşamamaya kararlı, nefret ettiği her duruma karşı tepkisini vermekten çekinmiyor. Karamsar, şanssız olduğuna inanıyor. Şansını değiştirmek için çalışıp kendini kurtarmak yerine, yalnızca bu duruma isyan edip tepkisini şiddet ve öfkeyle göstermeyi seçiyor.
Pamuk - Aytaç Er
Asıl adı İlhan. Arkadaşları yumuşakbaşlılığı nedeniyle Pamuk lakabını takmış. Güçlü ve takdir edilen biri olmak istiyor. Oktay’ın ve tayfanın yanında mutlu oluyor. Birgün Oktay gibi cesur bir lider olabilmek en büyük hayali. Özge’ye aşık… Özge’nin terslemelerine rağmen vazgeçmiyor.
Rıza - Engin Yavaş
Çok çocuklu bir ailenin oğlu. Kafası derslerinden çok para kazanmaya çalışıyor. Ailesi hiçbir ihtiyacına karşılık veremediği için çocukluğundan beri pazarlarda, orda burda çalışarak kendine bakmayı öğrenmiş. Ailesi kötü değil ancak, maddi ve manevi sorunları yüzünden Rıza’yla ilgilenemiyorlar. Rıza büyürken hayatın acımasız kuralları olan bir oyun olduğunu, bu oyunda kazanmak için her zaman hile yapmak gerektiğini öğrenmiş. Hile, kurnazlık ve yalanları, arkadaşları söz konusu olunca bir kenara bırakıyor.
Eda - Merve Erdoğan
Zengin bir ailenin kızıyken babasının iflasıyla daha önce hiç bilmediği bir hayatın içinde bulmuş kendini. Okulu, arkadaşları ve yaşam tarzı tamamen değiştiği için mutsuz. Yeni okulundaki arkadaşlarını tanıdıkça onları sevmeye başlıyor.
Cemre - Yekta Elvin Öncel
Pınar - Nurhak Mine Söz
Sadri - Berkay Mercan
İsmet - Ahmet Bayaslan
Esra - İlter Akcebe
Doğan - İsmail Yıldız

Cahit - Osman Büyükercan
Oktay’ın abisi. Babası Nihat’la anlaşamadığı için birkaç yıl önce ayrı eve çıkmış. Üniversiteye girmek yerine çalışmayı tercih etmiş. Zengin bir adamın sağ koluyken adamın karısıyla ilişkiye girmiş… En büyük isteği Oktay’ın aynı hatalara düşmemesi, okuyup kendini kurtarması…
Elif - Canan Hoşgör
Aliye - Zeynep Alkan
Menderes - Hasan Şahintürk
Harun - Can Bayraktar