• Acılı
  • Aptal
  • Aranıyor
  • Arsız
  • Aşık
  • Ölü
  • çılgın
  • üzüntülü
  • üzgün
  • Bahahaha
  • Bilgin
  • Bulantılı
  • Bulutlu
  • Canlı
  • Cap Canlı
  • cesaretli
  • Dead
  • Deli
  • Depresyonda
  • Eğlenmiş
  • gay
  • Goofy
  • Hacker
  • hoşgörülü
  • Huysuz
  • Huzurlu
  • Israrcı
  • iyi
  • Karışık
  • kaygılı
  • Küstah
  • Kederli
  • Keyifli
  • Kimsesiz
  • Kop Kop
  • Korkulu
  • kuşkulu
  • Manyak Deli
  • melek gibi
  • Meraklı
  • Meşgul
  • Mutsuz
  • Neşeli
  • Niteliksiz
  • Oylesine
  • Panik
  • Paranoyak
  • Rahat
  • Sakin
  • Saldırgan
  • Sarhoş
  • Sert ve kaba
  • SIKKIN
  • Sinirli
  • Sıcak
  • Tembel
  • utangaç
  • Uykucu
  • uykulu
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • Yürekli
  • Yorgun
  • Yoğun
  • Şüpheli
  • Şeytani
  • Şeytani2
  • Şokta
  • şşşşttt!
  • 3 sayfadan, 3.sayfa İlkİlk 123
    Gösterilen Sonuçlar 31 sonuçtan 43 ile 43 arası

Konu: Fethullah Gülenin Evi (Pennsylvania)

Din Afyondur!! A5......
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

zeyno34's Avatar
      Üye No
      219843
      Giriş Tarihi
      Jul 2007
      Konular
      286
      RepPuan
      46125022
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
      Ünvan : Gümüs Üye

Bu adam hakkında yazmaktan yoruldum!!

Eşşek bile bir defa çamura batıyor!!
      Büyük adam, bilge kaan!!

''Hülagû Han''

anti islam
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

counter9's Avatar
      Üye No
      226398
      Giriş Tarihi
      Aug 2007
      Konular
      48
      RepPuan
      18602725
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

beyaz saray yavrusu.
      7 Düvele Kafa Tuttuk Bu Cümleyi Söyleyelim Diye..Şimdi Bunu Yasaklamak Hangi İtin Haddine,Duysun İşte Herkes
      "NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE"

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA!!!!

BURASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ'DİR. ANAYASAYLA KORUNUR. ATATÜRK KURMUŞTUR. LAİKTİR!!!

Elite Üye
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

UltraRed's Avatar
      Üye No
      332137
      Giriş Tarihi
      Dec 2008
      Konular
      1977
      RepPuan
      87540266
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Çiftliğin içini göstermişler de kapısındaki ABD bayrağını göstermemişler...

Bir de Amerika' yı ''Dünya gemisinin kaptanı'' gören sözlerini hatırlayalım:

Amerika, hâlâ bu dünya gemisinin dümeninde oturan bir milletin adıdır… Amerika göz ardı edilerek şurada burada bir iş yapılmaya kalkılmamalı. Amerika ile iyi geçinmezseniz, işinizi bozarlar. Ve ben bunu çok yadırgamam… ABD’ne bugün de dünyada ihtiyaç vardır” (Nevval Sevindi, Fethullah Gülen ile New York Sohbeti, 20 Temmuz 1997, Yeni Yüzyıl; N. Sevindi, New York Sohbeti ve Global Hoşgörü, 1997 Sabah Kitapları).

HERKES FETHULLAH GÜLEN’İN ABD'DEKİ EVİNİ HABER YAPTI

Ancak bir ayrıntı atlandı?
      23.06.2009 00:00

Hürriyet gazetesinden Tolga Tanış, Fethullah Gülen’in Amerika’da yaşadığı çiftliği yerinde gördü ve yazdı. Hürriyet’in Cumartesi ekinde yayınlanan haberde şöyle deniliyor:
      “Gülen’in, Manhattan’a 140 km. uzaklıkta, Saylorsburg kasabasında yaşadığı çiftliğe “kamp” deniyor… Ancak kampa girmek için mutlaka randevu almak gerek. Bunun için de, referans vermeniz isteniyor. Kapıdaki giriş çıkışlar çok sıkı. Randevusuz gelen cemaat yöneticileri bile geri çevriliyor.”
      Haberden, Amerikan yasaları gereği etrafı çitle çevrilemeyen bu çiftliğin bir kapısı olduğunu ve giriş - çıkışın sıkı kontrol edildiğini öğreniyoruz.
      Şimdi fotoğrafa dikkatle bakalım.

Kapıda dalgalanan bayrak ne bayrağı?

Amerika Birleşik Devletleri bayrağı.

Amerikalıların evinin önüne bayrak dikmek alışkanlığı vardır, bunu biliyoruz. Ama Türkler arasında göndere Amerikan bayrağı çeken bulmak zordur.

Mesele olan Fethullah Gülen’in bu bayrağı hangi saikle göndere çektiğini bulabilmekte.

Yoksa Gülen “milliyetçi görüş ve söylemleriyle” övünen biridir. Bu yüzden cemaat içinde çok sayıda ülkücü kökenli kişi vardır.

Meraklısına not: ABD bayrağı bulgusu herhangi bir ima içermemektedir; bundan emin olun. Bizim için ilginç olan her zaman haberdir.

Odatv.com
      Düzenleyen UltraRed : 20-04-10 at 01:11 Sebep: resim ekleme
      Ben, olur da susarsam bir gün; bilin ki ölmüşümdür

.....

ÖLÜMÜNE DEVRİM

Fenerrr Azrailin geldi!!!
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

BATUHAN-BOZKURT's Avatar
      Üye No
      226791
      Giriş Tarihi
      Aug 2007
      Konular
      312
      RepPuan
      15939397
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi VatanBayraK Mesajı Göster

Zihniyete bak böyle zihniyete hiç kusura bakma tükürülür jişiliğini tanımıyorum alacağım vereceğim yoktur Allah hidayet versin ama senin sürdürdüğün zihniyet birçok Müslümanda mevcut.
      Müslüman zaten zengin olmalı nerde görülmüş fakir olun diye.Bir tane ayet ve hadis verirmisin!!
      Örneğin Efendimiz(sav) tebliğe giderken altın kürkünü giyermiş Hz.Süleman(sa) ın sarayları varmış heryer cennetmiş çok da zenginmiş Hz.Zülkernay'da öyleymiş.
      Aç bak Kur'an'ı hadisi.Varsa yalanım dök ortaya.
      Ama senin varsa ki var olduğu ap açık belli.
      Evet o resim montaj benim bildiğim insanlar yeryüzündeyse ayakları yere basar ama ben resimde kadınların ayağının yere bastığını görmedim ve lakin doğru olsada yanlış birşey yok orda İslam'a aykırı değildir.
      Tebliğde kadın erkek ayrımı yoktur.

f.Gülen'in saray gibi evi varya gurur duyuyorum.

Şimdi sana sorarım bir barakada tebliğ yapsan kaç kişi yanına gelir?
      Allah emrediyor bize temiz giyinmeyi kaliteli olmayı emrediyor.
      Nerde fakirlik sümsük olun birilerinin arkasında gıybey edin gıybete ortak olun kötülüğe hizmet edin diye nerde yazıyormuş?

İşiniz gücünüz mazlum bir adala uğraşmak.
      Ama az kaldı neyi ne olduğunu öğreneceksiniz inşaAllah.
      Allah sormazmı bu konuyu neden açtın kime yararı var İslam'a hizmet için mi?
      Benim rızam için mi yoksa Resulum için mi?

Hiiç iftira gıybet olsunda ne olursa olsun.Hadi sıkıysa gıybet etmiyoruz de göreyim.
      Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi BATUHAN-BOZKURT Mesajı Göster
      gıybet etmiyoruz

not:kırmızıya aldığım yeri kanıtlayabilirmisin.. nerdedir bu altın kürkün resminide koyarsan hangi müze ve ülkede olduğunuda söylersen sevinirim

Bir insanı çekiştirme ve aleyhinde konuşmaya gıybet denir istersen etmiyoruz de bal gibi yapıyorsun ömrünün sonuna kadar inkar et hatta.
      Fazla saçmalama istersen bu konuda...
      Dini konularda yalan söylemem o konuda asla kafanızı yormayın...

Diğerine gelince

İbnu Abbas (ra) anlatıyor:
      Ben Resulullah aleyhissalatu vesselam üzerinde mümkün olan en güzel elbiseyi gördüm."

Peygamber Efendimizin (sav) torunu Hz. Hasan ise, onun giyim konusu hakkındaki görüşünü şöyle ifade etmiştir:
      "Peygamber Efendimiz bize elde ettiğimizin en iyisini giymemizi ve bulabildiğimiz en hoş kokuları sürmemizi emrederdi."

"Ey müminler! Gönlünüzce yiyiniz, içiniz, giyininiz ve Allah yolunda sarf ediniz. Ancak, israfa veya kibir ve gurura kaçmayınız." (Buhari, el-Cami'us-Sahih, VII, 33; İbn Mace, Sünen, II, 1192, nu:3605)

Enes b. Malik (ra) anlatıyor:
      "Peygamber Efendimiz, giydikleri elbiseler içerisinde, Hibere-i Yemani'yi çok severlerdi"103 (Hibere, Yemen'de dokunan pamuktan yapılan, kırmızı çubuklu yeşil bir kumaştır. Eskilerin "alaca" dedikleri desenli kumaşlar için kullanılan bir tabirdir. Bu da kumaşın düz değil desenli olduğunu ve birkaç renkten oluştuğunu gösterir.)

yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış senin ki ikindi bile gelmeden söndü öyle bir kürk yok altın kürk diyorum sen bana kalkmış ipek kürk diyon hadi böyle madara olursun işte bol keseden sallarsan. Altın Kürk yok olsaydı Peygamberimizin hırkası gibi oda ziyarete açık olur ve sergilenirdi yalan söylemeyin kardeşim yalanı bulaştırmayın dini konulara hayatta yalancısınız onu biliyoz ama bu dinden artık elinizi çekin
      Düzenleyen BATUHAN-BOZKURT : 20-04-10 at 10:46
      Ne Mevlana olup Semah döndük
      Ne Nursi olup VATAN böldük
      Ahi Olup devlet Kurduk
      600 yıl yaşasın diye

BATUHAN

aynı yoldan geçmişiz bir, aynı sudan içmişiz biz

http://www.dailymotion.com/video/xj2...embed&start=10

ÖLÜM VAR YA ÖMER !!!
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

VatanBayraK's Avatar
      Üye No
      381431
      Giriş Tarihi
      Jun 2009
      Konular
      382
      Blog Entries
      3
      RepPuan
      108035602
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış senin ki ikindi bile gelmeden söndü öyle bir kürk yok altın kürk diyorum sen bana kalkmış ipek kürk diyon hadi böyle madara olursun işte bol keseden sallarsan. Altın Kürk yok olsaydı Peygamberimizin hırkası gibi oda ziyarete açık olur ve sergilenirdi yalan söylemeyin kardeşim yalanı bulaştırmayın dini konulara hayatta yalancısınız onu biliyoz ama bu dinden artık elinizi çekin
      Sen kendini çok uyanık mı zannediyorsun?

Allah bir kimsenin perdesini yırtmak isterse o kişiyi temiz insanları ayıplamaya sevk eder. Ayıbını örtmek dilerse o kimse, ayıplı kimseler hakkında konuşamaz hale gelir. Yardım etmek isterse, ona dua ve yakarış kapısını açar.

MEVLANA...

Çapulcan
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

ChapullerOne's Avatar
      Üye No
      113526
      Giriş Tarihi
      Aug 2006
      Konular
      2136
      Blog Entries
      3
      RepPuan
      19599719
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

lan bu adam yarasaları da geçecek sonunda. UTAH lı Fettullah olarak bilirdik biz bunu. Oraya ne zaman gitmiş.
      Önemli olan kavgadaki köpeğin boyutu değil, köpeğin içindeki kavganın boyutudur.

Bu çarpık düzene karşı tek başıma nasıl etkili oabilir diye düşündüğünde geceleri seni uyutmayan sinek aklına gelsin. O başarıyorsa sen de başarırsın.

Platin Üye
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

Semih's Avatar
      Üye No
      410964
      Giriş Tarihi
      Oct 2009
      Konular
      311
      RepPuan
      267783481
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi cєηкααη Mesajı Göster
      güya yine suçluyu ispatlıyanın kusurunu aramışsınız ama kendi 10 yıllı kpartinizi hesaba katmamışsınız resim koyarken...

Sayi sizin genel merkezde siyonizm yıldızları yokmuydu.

YüzBaşı
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

urunguşat's Avatar
      Üye No
      221795
      Giriş Tarihi
      Jul 2007
      Konular
      2402
      Blog Entries
      1
      RepPuan
      169825418

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi TÜRKİSTAN Mesajı Göster

Evet evet tamda bundan bahsediyordum...

Mason uşakları sizi.
      TOMA'yla SOMA'yı Söndürebilirmisin

Şuan ne düşünüyorsunuz?

BATUHAN-BOZKURT's Avatar
      Üye No
      226791
      Giriş Tarihi
      Aug 2007
      Konular
      312
      RepPuan
      15939397
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Sen kendini çok uyanık mı zannediyorsun?
      bırak kıvırmayı şu altın kürkü görelim birde arap çöllerinde kürk YALAN SÖYLEME KARDEŞ BAK ALLAH YALANI ER VEYA GEÇ ORTAYA ÇIKARTIR DOĞRU adam ol insan ol ve olabiliyorsan Müslüman ol ama yalanla yola çıkarsan rezillik aleminde uyanırsın birdahada sakın benle bu konuları tartışmaya çıkma bu ikinci madara edişim senin ilk konuyuda hatırlarsın öyle zıplamıyacan olur olmaz yerde
      Ahi Olup devlet Kurduk
      600 yıl yaşasın diye

BATUHAN

ÖLÜM VAR YA ÖMER !!!
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

VatanBayraK's Avatar
      Üye No
      381431
      Giriş Tarihi
      Jun 2009
      Konular
      382
      Blog Entries
      3
      RepPuan
      108035602

bırak kıvırmayı şu altın kürkü görelim birde arap çöllerinde kürk YALAN SÖYLEME KARDEŞ BAK ALLAH YALANI ER VEYA GEÇ ORTAYA ÇIKARTIR DOĞRU adam ol insan ol ve olabiliyorsan Müslüman ol ama yalanla yola çıkarsan rezillik aleminde uyanırsın birdahada sakın benle bu konuları tartışmaya çıkma bu ikinci madara edişim senin ilk konuyuda hatırlarsın öyle zıplamıyacan olur olmaz yerde
      Hadis ve kaynağını verdim terbiyeni bozma gitmiş üst rarafı almış altını almamış.Rica ederim devamını aktar tam anlayamadım desen bensana açıklayacağım ama sende nerde oı akıl bu forumda beni alt etmiş bir tane mesaj ver şu ana kadar ben bir daha buraya girersem namerdim.Önce efendi ol rica et bunun hikmeti nedir aslı astarı varmı?
      Madara etmişmiş pehh ben hadis vermişim madarayla ne alakası varsa artık.Allah akıl fikir versin.
      Böbürlenme boşuna neyse cahille konuşmak kadar kötü birşey yok bunu bir kez daha anladım onun için son sözüm olsun.
      EyvaAllah...

Allah bir kimsenin perdesini yırtmak isterse o kişiyi temiz insanları ayıplamaya sevk eder. Ayıbını örtmek dilerse o kimse, ayıplı kimseler hakkında konuşamaz hale gelir. Yardım etmek isterse, ona dua ve yakarış kapısını açar.

MEVLANA...

Ateş Hattı
      sevmek şart...

seckince's Avatar
      Üye No
      282827
      Giriş Tarihi
      Apr 2008
      Konular
      2772
      Blog Entries
      14
      RepPuan
      116393573
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
      Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi zeyno34 Mesajı Göster

Efendim çamura batıyorsa diğer taraftan çıkıyor. Çıkamassa çıkartılıyor.

Platin Üye
      Şuan ne düşünüyorsunuz?

yurdusen's Avatar
      Üye No
      19747
      Giriş Tarihi
      Jun 2005
      Konular
      3541
      RepPuan
      13883558
      Reputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi zeyno34 Mesajı Göster

Dedigin zavallI hayvana hakaret etme bacIm,nede olsa onun yanInda insanlIga hizmet etmistir "essek" ya bu neyaptI,yoksa dolar milyarlarI icin esseklikmi etti.

Şuan ne düşünüyorsunuz?

BATUHAN-BOZKURT's Avatar
      Üye No
      226791
      Giriş Tarihi
      Aug 2007
      Konular
      312
      RepPuan
      15939397

Hadis ve kaynağını verdim terbiyeni bozma gitmiş üst rarafı almış altını almamış.Rica ederim devamını aktar tam anlayamadım desen bensana açıklayacağım ama sende nerde oı akıl bu forumda beni alt etmiş bir tane mesaj ver şu ana kadar ben bir daha buraya girersem namerdim.Önce efendi ol rica et bunun hikmeti nedir aslı astarı varmı?
      Madara etmişmiş pehh ben hadis vermişim madarayla ne alakası varsa artık.Allah akıl fikir versin.
      Böbürlenme boşuna neyse cahille konuşmak kadar kötü birşey yok bunu bir kez daha anladım onun için son sözüm olsun.
      EyvaAllah...
      bak baştan anlatayım benim kafası kalan olmuyan ama anlamakta ve idrak etmekte büyük sorunları olan arkadaşım baştan en baştan alalım

1- sen dedinki peygamberimizin ALTIN KÜRK'ü var
      (yanlışmı?)
      2-Bende dedimki bu ALTIN KÜRK nerdedir? resmini koyabilirmisin dedim
      (doğrumu?)
      3-sende bana hadisler koydun
      (doğrumu)
      4-bende sana dedim ki bu ayetlerde ALTIN KÜRK değil ipekten bahsediyor

NOT:sonuç olarak yalan söyledin ALTIN KÜRKÜ var diye bende yalan olduğunu kanıtladım daha ne kendini kasıyon yukarıdakiler yalansa doğrusunu sen anlat ben de ALTIN KÜRK diye bişey demedim diyebilirsin gayet doğal
      Ahi Olup devlet Kurduk
      600 yıl yaşasın diye

BATUHAN

+ Yeni Konu Aç
    3 sayfadan, 3.sayfa İlkİlk 123

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)