'HERKES Mİ ALDATIR?' FİLMİNİN OYUNCUSU VE ÜNLÜ TİYATROCU RAGIP SAVAŞ FİLMDEKİ SEVİŞME SAHNELERİNİN ABARTILI OLMADIĞINI SÖYLEDİ."Herkes Mi Aldatır?" adlı filmde Fatma Toptaş'la canlandırdığı sevişme sahneleriyle dikkat çeken Ragıp Savaş, bu sahneleri yorumladı. Ayakligazete.com'un haberine göre, geçtiğimiz günlerde kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen bir etkinlik kapsamında futbol oynayan Ragıp Savaş, "O kadar çok ihtiyaç sahibi çocuğumuz var ki onların yanında olmalıyız. Büyük iş adamları, büyük şirketlerin bunları görmeleri ve yardımcı olmaları gerekiyor. Ben de hem spor yapmış oldum hem de yardıma muhtaç çocuklara katkıda bulunmuş oldum" diye konuştu.

'Sevişme sahneleri gayet doğal'

'Herkes Mi Aldatır?' filminin oyuncusu, tiyatrocu Ragıp Savaş filmdeki sevişme sahneleriyle ilgili de yorumda bulundu. Sevişme sahnelerinin gayet doğal olduğunu çünkü aldatma üzerine yapılmış bir film olduğunu söyleyen Ragıp Savaş; " İzleyenler o sevişme sahnelerini iyi izlerlerse anlarlar. Çünkü o kadar abartılı birşey yok. Sadece o sahnelerin başını ve sonunu gösteriyoruz o kadar. Bu film aslında aldatanlarla ya da aldatılanlarla dalga geçme amaçlı yapılmış birşey değil. Sadece onların içine düştüğü komik durumu anlatan bir film" diye konuştu.