16 sayfadan, 2.sayfa İlkİlk 123412 ... SonSon
Gösterilen Sonuçlar 9 sonuçtan 16 ile 122 arası

Konu: Yarışma Önerileriniz!

SePTiK AtAßeY's Avatar
    Üye No
    293892
    Giriş Tarihi
    Jul 2008
    Konular
    23187
    RepPuan
    162144446

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi KarizmatiX Mesajı Göster
    Forumu tanıtıcı hareketli gif yarışması yapılmasını öneriyorum.
    Üyeler bu bölüme bakmaya üşenirken,sanmıyorum ki hareketli gif falan yapsınlar.Yapanlar olur elbet ama bir elin parmak sayısını geçmez
    Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi beyazmaymun Mesajı Göster
    fotograf yarısmasını kacırmısız...yenıden duzenlense sevınırız
    Yakın zamanda olduğu için önümüzdeki günlerde düşünmüyoruz
    Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi ΣGΛŁ 57 Mesajı Göster
    En fazla msj atan yarışması olursa iyi olur .

Bu yarışma olabilir.Ama benim dışımda birinin daha sorumluluk olması gerekir
    Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi Munky Mesajı Göster
    dans yarışması
    video çekip göndeririz
    Katılım çok az olur.İnsanlar resimlerini bile yollamakta çekinirken,video yollayacaklarını sanmıyorum

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi * Jh0kéR * Mesajı Göster
    İmza Yarışması Güzeldi

Sadece Kurallar Tam Acıklanmamıştı ve kimse tam bilgi alamadığı için katılım az oldu
    Herşey gayet açıktı.İşleyiş konusunda her kafadan ses çıktığı için iptal ettim yarışmayı.Şu olsun bu olsun diyor herkes.Buyrun yarışma açmak herkese serbest

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi кα∂ıкöу1907 Mesajı Göster
    bi günde en fazla mesaj atma yarışması olabilir
    İllegal 57 de aynısını önermiş.yine aynı sözleri söyleyeyim.Bir kişinin daha sorumluluk alması gerekir
    Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi SercanKeskin Mesajı Göster
    Bilgi Yarışması Tekrar Yapılabilir
    Yakın zamanda olduğu için,önümüzdeki günlerde düşünmüyoruz

Lambaya püf de! Haηdé1905's Avatar
    Üye No
    221715
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    Konular
    2135
    RepPuan
    1316843085
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

en güzel isim yarışması

ya kendi isimlerimizle veya başka isimlerle

İyiler ilk görüşte tanınmaz

SePTiK AtAßeY's Avatar
    Üye No
    293892
    Giriş Tarihi
    Jul 2008
    Konular
    23187
    RepPuan
    162144446

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi hande94 Mesajı Göster
    en güzel isim yarışması

ya kendi isimlerimizle veya başka isimlerle
    İsim derken,nicki mi kastettiniz?

Lambaya püf de! Haηdé1905's Avatar
    Üye No
    221715
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    Konular
    2135
    RepPuan
    1316843085

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi FeRMaT Mesajı Göster
    İsim derken,nicki mi kastettiniz?
    yok kendi isimlerimiz hani var ya

ama herkes birbirinin isimlerini biliyor

herkes sevdiği bir isim yazabilir

İyiler ilk görüşte tanınmaz

o la la!! ۵ ۵ вυя¢υ мαуıѕ's Avatar
    Üye No
    219791
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    Konular
    415
    RepPuan
    11328153
    Reputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

ya forum ortamına uygun çok az yarışma kriteri var.buraya yazmak için tüm yaratıcılığımı kullanmak istiyordum ama aklıma fikir gelmio diğer önrilere yorum yapmak istiorum ama. mesela en çok mesaj atan yarışmasında kazanmak gayet basittir.girilir oyunlar bölümüne tıkır tıkır atılır mesajlar. en gusel isim yarışması da gayet saçma olur çünkü adımızı kendimiz koymadığımıza göre bundan sonra da değiştirme imkanımız yoktur di mi?

aaa aklıma bi fikir geldi aslında. hem yaratıcı düşünceyi de gerektiren bir yarışma olur.

en güzel hikaye yarışması yapalım ve şöyle olacak. mesela konuyu açan kişi (yani yarışma konusunu) yarışma konusuna 5 tane kelime yazsın. örneğin:su,çiçek,kuş,kestane,kar.
    yarışmacılar da birbirinden habersiz bu kelimelerle, karakter sayısı kısıtlamasıyla bir hikaye yazsınlar.yalnız hikayenin ana teması bunlar üzerine kurulu olucak. yani bu kelimeler hikayenin gidişatındaki dönüm noktaları olacak. öyle alalade bir cümle "çiçek" kelimesi gemeyecek. fazla uzun olmasın diye karakter sayısı kısıtlaması diyorum çünkü oy verenler okurken sıkılabilirler

sonra da bu hikayeler yayınlansın ve kazanan belli olsun

bence iyi bi fikir. bi anda geldi aklıma. sen açmazsan ben açmayı düşünebilirim yılmaz

bi de son bi şey söylemek istiyorum.bu bölümde açılan yarışmaların yönetimdekilerin de katılabilmeleri göz önüne alınarak açılmasını rica ediyorum.

Hangimiz sevmedik? Sisli Kimlik's Avatar
    Üye No
    210333
    Giriş Tarihi
    May 2007
    Konular
    29001
    RepPuan
    24147500

O sorumlu ben olurum Yılmaz , ilgilenirim
    '

SePTiK AtAßeY's Avatar
    Üye No
    293892
    Giriş Tarihi
    Jul 2008
    Konular
    23187
    RepPuan
    162144446

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi hande94 Mesajı Göster
    yok kendi isimlerimiz hani var ya

ama herkes birbirinin isimlerini biliyor

herkes sevdiği bir isim yazabilir
    Valla güzel bir yarışma olacağını düşünmüyorum

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi burcu_mayis Mesajı Göster
    ya forum ortamına uygun çok az yarışma kriteri var.buraya yazmak için tüm yaratıcılığımı kullanmak istiyordum ama aklıma fikir gelmio diğer önrilere yorum yapmak istiorum ama. mesela en çok mesaj atan yarışmasında kazanmak gayet basittir.girilir oyunlar bölümüne tıkır tıkır atılır mesajlar. en gusel isim yarışması da gayet saçma olur çünkü adımızı kendimiz koymadığımıza göre bundan sonra da değiştirme imkanımız yoktur di mi?

aaa aklıma bi fikir geldi aslında. hem yaratıcı düşünceyi de gerektiren bir yarışma olur.

en güzel hikaye yarışması yapalım ve şöyle olacak. mesela konuyu açan kişi (yani yarışma konusunu) yarışma konusuna 5 tane kelime yazsın. örneğin:su,çiçek,kuş,kestane,kar.
    yarışmacılar da birbirinden habersiz bu kelimelerle, karakter sayısı kısıtlamasıyla bir hikaye yazsınlar.yalnız hikayenin ana teması bunlar üzerine kurulu olucak. yani bu kelimeler hikayenin gidişatındaki dönüm noktaları olacak. öyle alalade bir cümle "çiçek" kelimesi gemeyecek. fazla uzun olmasın diye karakter sayısı kısıtlaması diyorum çünkü oy verenler okurken sıkılabilirler

sonra da bu hikayeler yayınlansın ve kazanan belli olsun

bence iyi bi fikir. bi anda geldi aklıma. sen açmazsan ben açmayı düşünebilirim yılmaz

bi de son bi şey söylemek istiyorum.bu bölümde açılan yarışmaların yönetimdekilerin de katılabilmeleri göz önüne alınarak açılmasını rica ediyorum.
    Mesaj yarışmasına sınır koyulabilir.Oyun bölümüne mesaj atanlar diskalifiye edilir.Ayrıca hikaye yarışmasına da katılım fazla olmaz gibi geliyor.Ama sen açmak istersen ben destek olurum
    Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi ΣGΛŁ 57 Mesajı Göster
    O sorumlu ben olurum Yılmaz , ilgilenirim
    O zaman yarışmanın içeriğini hazırlayıp,bana atarsan,en kısa zamanda yarışmayı açabiliriz

BebeğiM ? Tengri's Avatar
    Üye No
    47497
    Giriş Tarihi
    Nov 2005
    Konular
    524
    RepPuan
    3399344
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

atışma yarışması yap millet atışsın mani şeklinde ozanlar gibi.
    [url]www.facebook.com/tengrielders[/url]

[url]www.twitter.com/caglarkilic_[/url]

+ Yeni Konu Aç
16 sayfadan, 2.sayfa İlkİlk 123412 ... SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)