Onlar Amerika'nın en beğenilen aktörleri... Oynadıkları filmler gişede hasılat rekorları kırıyor, kadın hayranları onların peşini bir an olsun bırakmıyor. Ünlü magazin dergisi People, Amerika'nın en çok beğenilen seksi aktörlerini bir araya getirdi. İşte kadınların dayanamadığı ünlü aktörler....


Vince Vaughn
Jennifer Aniston ile aşk yaşayarak dikkatleri üzerine çeken Vince Vaughn için, Bay ve Bayan Smith'in yönetmeni Doug Liman şunları söylüyor; "O çok çekici biri, odaya girdiği anda elektriği ile her yeri dolduruyor." Vaughn'un yakın arkadaşları onun çok iyi bir dansçı olduğunu da belirtiyor. Vaughn, güven veren görüntüsü ile kadınların en çok beğendiği aktörlerden.

Brad Pitt
Uzun yıllar Jennifer Aniston ile evli kaldıktan sonra, boşanarak Angelina Jolie ile beraber olmaya başlayan Hollywood'un en seksi ve yakışıklı aktörlerinden birisi olan Brad Pitt, bir çok kadının hayallerini süslemeye devam ediyor. 42 yaşında olan ünlü aktör, formunu düzenli spor yapmaya borçlu olduğunu söylüyor.

Antonio Banderas
Kendisi gibi oyuncu olan eşi Melanie Griffith Banderas'ı şöyle anlatıyor; "Paris'e yaptığımız bir kaçamakta, 16 saat içinde 4 kez birlikte olduk." Griffith en çok eşinin gür saçlarını beğendiğini söylüyor.

Jamie Foxx
Kadınlar en çok kendime olan güvenimi ve komik olmamı seksi buluyor" diyen Jamie Foxx, Ray filmindeki performansı ile sinemaseverlerden tam not almıştı. Foxx yeni filmi 'Jarhead' ile hayranlarıyla buluşuyor.

Orlando Bloom
Truva filminden sonra bir anda genç kızların en beğendiği aktörlerden birisi haline gelen Orlando Bloom, gittiği her yerde fanatik hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Onu yakından gören kızlar, heyecandan ağlamaya başladıklarını itiraf ediyor.

Matt Damon
Nişanlısı Luciana Barroso ile evlilik hazırlıkları yapan yakışıklı aktör Matt Damon, kadınların en çok beğendiği aktörlerden biri olmasına rağmen mütevazı yaşantısıyla dikkat çekiyor. Nişanlısının 7 yaşındaki kızı Alexia'ya da adeta babalık yapan Damon için yakın arkadaşı George Clooney, "Hayatını iyice oturttu" diyor.

George Clooney
44 yaşında olmasına rağmen gençlere taş çıkartan bir aktör olan George Clooney, Amerika'da yapılan anketlerde en seksi erkekler listesinde çoğunlukla ilk sırada yer alıyor. Syriana filminin setinde yaşadığı bir kaza sonucu uzun süre belinden ciddi rahatsızlık yaşayan ünlü aktör, düzenli besleniyor ve haftanın en az 3-4 günü spor yapıyor.