4 sayfadan, 1.sayfa 123 ... SonSon
Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 8 ile 30 arası

Konu: Mega Hafıza İngilizce Eğitim Seti - Kitaplar Dahil

 1. #1
  Yeni Üye
  Üye No
  19438
  Giriş Tarihi
  Jun 2005
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  12
  RepPuan
  250
  Rep Power
  0Array

  Icon26 **** Hafıza İngilizce Eğitim Seti - Kitaplar Dahil

  Arkadaşlar 272 mb İngilizce Öğrenme Seti Buyrun. Kitap içeride bulunmaktadır. İnşallah Faydası Olur. Linkler Altta.

  Arkadaşlar linkler uzun süredir silinmiş durumda biliyorum ama yükleyemedim bir türlü internetim olmadığından. 1 ay kadar sonra yükleyebilirim tekrar.  http://rapidshare.com/files/151329574/cd1.rar
  http://rapidshare.com/files/151348573/cd2.rar
  http://rapidshare.com/files/151359575/cd3.rar
  http://rapidshare.com/files/151543069/Kitap1.rar
  http://rapidshare.com/files/151565322/kitap2.rar
  http://rapidshare.com/files/80963815...eKelimeler.pdf (bilgisayarımda bulamadım Daha sonra eklenecek)

  Uploaded: 29.10.2007, 21:09:32
  Second Uploaded : 17.01.2008  "Accelerated Word Memory Power" seti yabancı kelime öğrenmeyle ilgili doğal yeteneklerinizi ortaya çıkartır…

  Çocukken hepimiz konuşmayı sadece duyarak değil, aynı zamanda görerek ve yaparak aktif bir şekilde öğrendik. Sesleri taklit ederek, anne ve babamızın hareketlerini kopya ederek ve sesler ile hareketler arasında devamlı ilişkiler kurduk. Bu süreç nefes almak kadar doğal ve eğlenceliydi. Öyleyse neden okul şartlarında öğrenilen bir yabancı dili veya kelimeleri çok zor olarak yorumluyoruz? Neden ana dilimizi öğrendiğimiz gibi yabancı dilleri etkili bir şekilde öğrenemiyoruz? Bunun sebebi "yabancı dil öğrenmeyle ilgili yetenek eksikliğiniz" değil, çoğu kez takip edilen metodun öğrenme yeteneklerinizden sadece bir kısmını kapsamasıdır.

  "Gramer Kuralları"nı okulda öğreniyorum; ancak yabancı kelimeleri aklımda tutamıyorum. "Aynı kelimelerle her karşılaştığımda tekrar tekrar sözlüğe bakmak zorunda kalıyorum" şeklindeki yakınmalar yabancı dil öğrenenlerin en yaygın şikayetleri arasındadır.

  "Accelerated Word Memory Power" seti yabancı dildeki kelimeleri size aynen ana dilinizdeki kelimeleri öğrendiğiniz gibi öğretmektedir. Görerek, duyarak ve yaparak. Sette öğretilen tekniklerle yabancı kelimeleri hem eğlenceli, hem kolay, hem de hızlı ve kalıcı olarak öğrendiğinizi göreceksiniz.

  Tamamen yeni olan bu teknikler son yıllarda A.B.D.'de ve İngiltere'de ana dilleri İngilizce olan kişilerin Fransızca, Almanca, İspanyolca vb. dillerdeki yabancı kelimeleri öğrenmeleri için kullanılmaya başlandı bile.


  Fiziksel Öğrenme ve Fotografik Hafıza Kartları Metodu  Yabancı kelime öğreniminde ilk defa "Fotografik Hafıza Teknikleri Kartları" (FHT Kartları) diye yeni bir kavramla karşılaşacaksınız. Öğrenmede görsel ve fiziksel hareket tercihini (kinestetik öğrenme) bir araya getiren bu kartlar, olaylar, hareketler ve anlamlar arasında sağlam zihinsel bağlar kurulmasını sağlamaktadır.

  Hayal Gücü

  Yapılan bilimsel araştırmalar insanların gördüklerini, duydukları ve okudukları şeylere oranla daha kolay hatırladıklarını göstermektedir. Ayrıca hayali olarak görmenin beyin üzerindeki etkisiyle, çıplak gözle görmenin beyin üzerindeki etkisi arasında çok büyük farklılıkların olmaması da araştırma bulguları arasındadır. Hayal gücü eğitimi ve bu eğitimin yabancı kelime öğrenilmesinde kullanılmasını da öğreten sistem bu konuda da ilk olma özelliğine sahiptir.

  Yabancı kelimelerin öğrenilmesinde fotografik hafıza kartları teknikleri ile hayal gücü yöntemleri birleştirilerek beyin için çok sağlam hatırlatıcılar (mnemonics) oluştuktadır.

  Telkin Yöntemi (Suggestopedia) ve Hızlı Öğrenme  Son yıllarda beynin lobunu uyararak müzik ve ritmin yabancı dil öğreniminde kullanılması konusunda önderlik eden telkin yöntemi de sistemin bir parçasıdır. Özellikle setin bir parçası olan " Telkin Yöntemi (Uygulama)" ve " Hızlı Öğrenme" CD'leri veya kasetleri bu uygulamanın da Türkiye'de öncülüğü'nü yapmaktadır. Stereo olarak hazırlanmış olan CD'lerde veya kasetlerde birçok özellik bir arada kullanılmıştır.

  Cd'lerde veya kasetlerde takip edilen metotlar hem beynin kelimelerle ilgili olan kısmını (sol lop), hem de beynin yaratıcı düşünme merkezi olan bölümünü (sağ lop) çok özel bir müzikle aynı anda uyararak beyinde oluşan zihinsel kelime ağlarının kuvvetlenmesini ve bellek kapasitesinin artmasını sağlamaktadır.

  Işınsal Kelime Ağları

  Sistemde önerilen "Işınsal Kelime Ağları " tekniği yabancı kelimelerin beynimizdeki zihinsel sözlükte doğal olarak yerleşmesi prensiplerine uygun olarak düzenlemesini sağlamaktadır. Bu metot beyinde sağlam hafıza ilişkileri kurulmasını kolaylaştırmaktadır.


  TOEFL, KPDS ve İngilizce Yeterlik Sınavları İçin İdeal  Set genel olarak hızlı ve hafızada kalan yabancı kelime öğrenme şeklinin nasıl olması gerektiğini öğrettiği gibi, bu teknikleri TOEFL, KPDS ve İngilizce yeterlik sınavları gibi imtihanlarda en çok çıkan yüzlerce kelimeye de bizzat uygulanmasını göstermektedir. Dolayısı ile set tamamen takip edildiğinde hem hızlandırılmış ve etkin yabancı kelime öğrenme tekniklerini, hem de İngilizce yeterlilik sınavlarında en çok sorulan yüzlerce kelimeyi öğrenmiş olacaksınız. Setin size sağlayacağı en büyük fayda, bundan sonra yabancı bir kelimenin hızlı ve kolay bir şekilde hafızanızda kalmasını nasıl sağlayacağınızı öğrenmenizdir.

  Öğrendiğiniz tekniklerin uygulanması sadece ingilizce kelimelerle de sınırlı değildir. Öğrendiğiniz teknikleri Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Latince gibi farklı lisandaki kelimeleri öğrenmek için de kullanabilirsiniz. "Accelerated Word Memory Power" seti, aşağıda detayı verilen hediye CD veya kaset hariç, 5 parçadan oluşmaktadır:

  *

  Accelerated Word Memory Power (Kitap – 368 sayfa)
  *

  Memorable Repetition For TOEFL & KPDS (Kitap – 352 sayfa)
  *

  Fotografik Kelime Kartları (300 Adet)
  *

  Telkin Yöntemi (CD veya Kaset – 55 dakika)
  *

  Hızlı Öğrenme (CD veya Kaset – 50 dakika)


  HEDİYE CD veya KASET  Seti şu anda devam eden kampanya süresi içinde sipariş verdiğiniz takdirde "Biyo-Ritmik Çalışma ve Konsantrasyon " CD'si veya kaseti (50 dakikalık) de setinizle birlikte hediye olarak adresinize gönderilmektedir.

  Bu CD veya kaset son yıllarda A.B.D.'de yapılan hafıza teknolojisi ve beyin dalgaları araştırma sonuçlarına gore hazırlanmıştır. Beyin beta, alfa, teta ve delta olmak üzere dört tip dalga yaymaktadır. Özellikle kolay ve kalıcı öğrenme, beyin alfa dalgası ortamındayken gerçekleşmektedir.

  Beynin ne zaman alfa dalgası ortamında olduğunu hissetmek veya gözle görmek ise mümkün değildir. Bu sadece özel cihazlar ve elektrotlar yardımıyla mümkündür. Ancak son yıllarda yapılan bir araştırma, beynin istendiğinde alfa dalgası ort****** girmesinin mümkün olduğunu göstermiştir.

  Araştırma sonuçları, insanın sağ ve sol kulağından farklı frekanslar gönderildiğinde beynin bu iki frekans farkına eşit bir frekans ort****** girdiğini ortaya koymuştur. "Binaurals (mixed frequencies) "adı verilen bu tekniğe gore, örneğin sağ kulaktan 440 Hz., sol kulaktan da 450 Hz. ses gönderildiğinde beyin (450 – 440 = 10) 10 Hz.'lik bir dalga ort****** girmektedir. Bu dalga beynin alfa dalgasıdır.

  Özellikle batı ülkelerinde öğrenmeyi hızlandırmak ve konsantrasyonu artırmak için kullanılan iki farklı frekans uygulaması sakinleştirici deniz veya şelale sesi eşliğinde kullanılmaktadır. Bu konuda stüdyo kayıtları için A.B.D.'de çeşitli bilgisayar programları hazırlanmıştır. **** Hafıza Beyin Eğitimi ve Hızlı Öğrenme Merkezi "Bio-Tones" adlı programı ülkemize getirterek, ders çalışma ve yabancı dil öğrenme gibi eğitim ve öğrenme faaliyetleri sırasında fon müzik gibi dinlenerek konsantrasyonu artırması için bu CD'yi veya kaseti hazırlattırmıştır. Bu tekniğin daha geniş kapsamlı olan 6 CD'lik veya kasetlik albümüyle ilgili bilgi almak için şu anda okuduğunuz satırdaki " Müzik ve Konsantrasyon" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

  Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar bu tekniği kendi hafıza egzersizleri ve öğrenme faaliyetleri sırasında sürekli olarak kullanmaktadır. "Accelerated Word Memory Power" setinde bahsedilen bu teknik şimdi sizlerin kullanımına da sunulmaktadır.


  OKUYUCU GÖRÜŞÜ

  Orta halli bir ailenin en büyük kızıyım. Liseyi bitirdikten sonra çalışmaya başladım. Amacım İngiltere'ye gidip İngilizce'yi en iyi şekilde öğrenmekti. Şu anda Londra'dayım. Londra'ya gelmeden önce eserlerinizden Fotografik Hafıza Teknikleri, Zihinsel Matematik ve Accelerated Word Memory Power adlı setlerinizi aldım.
  Fotografik Hafıza Teknikleri setinizi bitirdim. Şimdi öğrenmek çok daha kolay benim için. İngilizce setinizi de bitirdim. İngilizce öğrenmek isteyen bir kişi olarak tam benim ihtiyacım olan bir eser. Daha şimdiden yüzlerce kelime öğrendim. Daha da önemlisi ingilizce kelimeleri nasıl öğrenmem gerektiğini öğrendim. Öğrendiğim teknikleri kendi kelimelerime de kolayca uygulayabiliyorum.

  Zihinsel Matematik setinizin daha çok başındayım. Ama matematikten nefret eden bir kişi için çok büyük bir gelişme gösterdiğimi söyleyebilirim. İddia ettiğiniz gibi matematik şimdiden eğlenceli bir oyun olmaya başladı benim için. Özellikle bu setin kasetlerinde sunduğunuz motivasyon kasetleri bir harika. Ayda bir kez tekrar dinliyorum. Kasetler beni her yönden çalışmaya sevkediyor. Dünyaya ve kendime bakış açımı gerçekten değiştirdiniz.

  Setleri İngiltere'ye getirmek için birçok şeyden vazgeçmek zorunda kalmıştım. Annemle yaptığım tartışmalar da cabası. Ne diye onca kasetin ve kitapların onca yol boyunca hamallığını yapacaktım. Şimdi biliyorum ki Türkiye'den getirdiğim en değerli şeyler sizin setlerinizdir. Setlerinizin inanılmaz faydasını gördüm. Tüm hedeflerinize ulaşmanız için Tanrı sizinle olsun.

  Yeşim (KÜRTÜNLÜ) Haghighi
  Londra - İngiltere

  Çalışmalarınızı çok beğeniyorum. Keşke herkes sizin gibi eserler üretse. Ben sizin Accelerated Word Memory Power setinizi kullanıyorum. İngilizce derslerimde çok aşırı başarı sağladı. Özellikle ben yabancı dil puanında çok fark attım. Sizi çok takdir ediyor ve gelecek nesillerde de sizin gibi yaratıcı ve topluma yararlı üstatların dünyaya gelmesini diliyorum. Sevgilerimle ...

  Bilal Satıcı
  Öğrenci
  Meram - Konya

  Ben Almanya'dan yazıyorum. Benim gibi burada sonradan Almanca öğrenmeye çalışan çok kişi var. Özellikle belli bir yaştan sonra kelimeler doğal olarak çok çabuk unutuluyor diye düşünüyordum. Bir televizyon kanalında seyrettiğim programınızda öğrettiğiniz kelimeleri hiç gayret etmediğim halde hatırladığımı görünce çok etkilendim. Hemen setinizi aldım ve teknikleri öğrenerek Almanca kelimeler üzerinde uygulamaya başladım. Elde ettiğim sonuca inanın ben de şaşırıyorum. Size minnetarım.

  Mutlu Kahraman
  Hannover - Almanya

  Ben kamuda çalışan yönetici bir memurum. Hedefim KPDS sınavına hazırlanmak vede İngilizce düzeyimi geliştirmek. Sizlerle ve de setlerinizle tanışmam, ilk kez televizyonda üniversiteli öğrencilerle yapmış olduğunuz bir programla oldu. Program beni çok etkiledi ve kısa bir süre zarfında Accelerated Word Memory Power setinizi alarak bu etkilenişim daha da arttı. Şu anda ayrıca İnternette Beyin Eğitiminize devam ediyorum. Bana ve benim gibilere bu imkanı sağladığınız için çok teşekkür ediyorum.

  Necmettin TEKDEMİR
  Kamu Görevlisi
  Bitlis

  Yaklaşık 6 ay önce İngilizce setinizi aldım. Setle ilgili düşüncelerimi size söylemek istiyorum. Setteki tekniklerin gerçekten %100 başarılı olduğunu bizzat gördüm ve bu tekniklerin ülkemizde neden çok yaygın olarak kullanılmadığına da şaşırdım. Eğitimde bir reform başlattığınıza inanıyorum.

  Serdar TERZİOĞLU
  Gaziemir - İzmir

  Merhaba... Öncelikle hayranlık uyandıran ve insanları öğrenme korkusundan arındıran çalışmalarınız için teşekkür ederim. Sayenizde ingilizce kelime öğrenme korkusunu yenmiş bir kişiyim. İşletme fakültesi mezunuyum ve bir şirkette personel sorumlusuyum. Aynı zamanda yüksek lisans sınavlarına da hazırlanıyorum. Hedefime ulaşmak için ingilizce öğrenme zorunluluğu benim kabusum oldu. İngilizce kurslarını ortalama 80'in üzerinde bitirmek bile bana ingilizce konuşma seviyesi vermedi. Gramerim mükemmel olmasına rağmen kelime haznemin kısıtlı olmasından dolayı hep problem yaşadım. Tüm ezberci çabaların bir işe yaramadığını ve sözlüğü kapattığım gibi kelimeleri unuttuğumu görünce boşa çabalıyormuşum hissine kapıldım. Sonunda sizin setinizle tanıştım. Birkaç gün önce sizin setinizle çalışmaya başladım ve inanın şimdiden kelime bilgim hızla artmaya başladı. Katkılarınız için çok teşekkür ediyorum.

  Hande Bakışoğlu
  Personel Sorumlusu
  Değirmendere - Kocaeli

  Accelerated Word Memory Power setiniz aldım ve çok memnun kaldım. Bu set yabancı kelimelrin öğrenilmesini tamamen kolaylaştırmış. Sizden bu setin devamı gibi yeni setler bekliyoruz. Sizin hazırlayacağınız her seti çıktığı anda sipariş vereceğimden emin olabilirsiniz.

  Bayram Öztaş
  Memur
  Eskişehir

  Tanıtımlarınızı TV'de görmüş ve etkilenmiş biri olarak internetten daha fazla bilgi alma imkanı buldum ve bütün setlerinizi aldım. O zamanlar Maliye Bakanlığında Vergi Denetmeni olarak görev yapıyordum. Hafıza teknikleri vasıtasıyla ingilizce kelime ezberlemek daha kolay ve daha zevkliydi. Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon setinin faydasını oldukça gördüm. Zihinsel Matematik ve Hafıza Teknikleri sayesinde daha pratik soru çözme tekniklerine kavuştum. Matematik sorularını çözerken artık kalem kullanmadan hesap yapabilmek ayrı bir zevkti. Edindiğim teknikler sayesinde iş sınavlarına çalıştım.KPPS'de iyi bir puan almıştım ve sonunda BDDK Uzmanlık sınavını kazandım. Benim ufkumu açtığınızı ve geleceğe daha iyi bakmakta sizin de önemli katkınız olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple size teşekkürü bir borç biliyorum.

  Abdurrahman Çetin
  Bankacı
  Kavaklıdere – ANKARA

  Tesadüfen bir programınızı izledim ve açıkçası etkilendim. İnanmakta güçlük çekmedim diyemem. İngilizce öğretmenliği bölümünde okuduğum için İngilizce setinizi almaya karar verdim ve aldım. İnanılmaz ama gerçek, kelimeleri sizin yönteminizle artık hafızamda çok kolay tutabiliyorum. Sadece verdiğiniz bu bilgiler adına değil, hayatta yapamayacağımız hiçbir şeyin olmadığını bizlere bir kez daha anlatıp, yaşattığınız için sonsuz teşekkürler...

  Pelin CURACI
  Öğrenci - Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği
  Tepebaşı – Eskişehir

  Kısa bir süre önce İngilizce kelime öğrenme setinizi aldım, hem çok keyifli hem de çok yararlı buldum. Ben bir ingilizce öğretmeni olarak yöntemlerinizden derslerimde de faydalanıyorum ve tüm öğrencilerime tavsiye ediyorum. Birçok insan bu tekniklerden habersiz. Sanırım burada biraz bizlere de görev düşüyor. Ne kadar çok insanı bilgilendirirsek o kadar yaygınlaştırabiliriz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

  Didem Aydın
  İngilizce Öğretmeni
  ORAN – Ankara

  Selam, ben Yasin. Bu mesajımı Melik beye teşekkür etmek için yazıyorum. Çünkü onun sayesinde öğrendiğim tekniklerle yüksek lisans için gerekli İngilizce barajını geçtim. Çok teşekkürler. Kolay gelsin...

  Yasin Çek
  Öğrenci
  Avcılar – İstanbul

  Ben Kocaeli Üniversitesi'nden bu yıl mezun oldum.Yüksek lisans yapmak için İngilizce sınavına hazırlanıyorum. Şu an Accelarated Word Memory Power adlı setinize çalışıyorum. Sette sunulan kelimeleri verilen hafıza tekniklerini uygulayarak çok kısa sürede başarıyla öğrendim. Böylesine faydalı bir eseri insanlığın hizmetine sunduğunuz için bu anlamda teşekkür ederim.

  Serkan SEZEN
  Teknik Öğretmen
  İzmit – Kocaeli

  Merhabalar.Ben sizi tebrik etmek istiyorum. Sizden aldığım Accelerated Word Memory Power setinden çok memnun kaldim. Ayrıca birçok arkadaşıma da tavsiye ettim. Çok beğendiler. Böyle bir yöntemi bizlere sunduğu için Melik bey'e çok teşekkürler...

  Elif SELÇUK
  Bankacı
  Haseki – İstanbul
  Düzenleyen plus19 : 18-05-09 at 14:48 Sebep: linkler yenilenemedi?

 2. #2
  Yeni Üye
  Üye No
  100500
  Giriş Tarihi
  Jun 2006
  Mesaj
  4
  RepPuan
  10
  Rep Power
  0Array

  Varsayılan

  Sevgili arkadaşlar,
  Çok güzel katkılarda bulunuyorsunuz. Ancak nedendir bilinmez; herkes Rapidshare kullanıyor. Çeşitli kısıtlaması olmayan siteler var. Örneğin Zshare. neden burasını kullanmıyorsunuz da bizleri Rapidshare gibi ücretli sitelerin kotalarında boğuyorsunuz. Lütfen bu konuda rapidshare'i kullanmayalım.

 3. #3
  Yeni Üye
  Üye No
  175444
  Giriş Tarihi
  Feb 2007
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Seçilmemiş
  Mesaj
  7
  RepPuan
  10
  Rep Power
  0Array

  Varsayılan

  çok teşekkür ederim fakat 3. kitap yok. zaten kartlar için o kitap lazım. acaba var mıdır siz de

 4. #4
  Yeni Üye klasicman's Avatar
  Üye No
  129478
  Giriş Tarihi
  Oct 2006
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Seçilmemiş
  Mesaj
  7
  RepPuan
  10
  Rep Power
  0Array

  Varsayılan

  çok teşekkürler kanka, süpersin

 5. #5
  Yeni Üye
  Üye No
  19438
  Giriş Tarihi
  Jun 2005
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  12
  RepPuan
  250
  Rep Power
  0Array

  Varsayılan

  Maalesef 3. Kitap Yani Kartlar Yok. Nedendir Bilinmez Kimse Kartları Taramamış.

 6. #6
  Yeni Üye klasicman's Avatar
  Üye No
  129478
  Giriş Tarihi
  Oct 2006
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Seçilmemiş
  Mesaj
  7
  RepPuan
  10
  Rep Power
  0Array

  Varsayılan

  ben 3üncü kitabı buldum

 7. #7
  Yeni Üye
  Üye No
  175444
  Giriş Tarihi
  Feb 2007
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Seçilmemiş
  Mesaj
  7
  RepPuan
  10
  Rep Power
  0Array

  Varsayılan

  madem buldun neden paylaşma gereği değil de buldeum deme gereği duyuyorsun

 8. #8
  Yeni Üye
  Üye No
  121341
  Giriş Tarihi
  Oct 2006
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Seçilmemiş
  Mesaj
  1
  RepPuan
  10
  Rep Power
  0Array

  Varsayılan

  ne guzel arkadaslar emek vermis yapmis ama maalesef ben indiremedim
  keske olsada indirebilsek....

+ Yeni Konu Aç
4 sayfadan, 1.sayfa 123 ... SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 04-07-10, 17:53
 2. EFU İngilizce Eğitim Seti
  By MasterMix in forum İngilizce
  Cevaplar: 14
  Son Mesaj: 02-04-09, 00:34
 3. 34 cd Daylight İngilizce Eğitim Seti
  By thermaltake in forum Dosyalar (Files)
  Cevaplar: 53
  Son Mesaj: 25-09-08, 13:02

Bookmarks

Bookmarks

Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açılamaz!
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

Forum Kuralları