Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 12 ile 12 arası

Konu: lütfen bu mesajı bayan arkadaşlarımız okumasın bi kusurumuz varsa affola

Kanki Üye zukauskas's Avatar
    Üye No
    52603
    Giriş Tarihi
    Dec 2005
    Konular
    33
    RepPuan
    1043
    Reputation Bilgileri

Exclamation lütfen bu mesajı bayan arkadaşlarımız okumasın bi kusurumuz varsa affola

bunu koyup koymamayı çok düşündüm inşalla bayan arkadaşlarımız girmez
    sorum bir bayanla hatta karınla arkadan ilişkiye girmek dinden çıkmamıza neden olur diyorlar doğrumudur
    cevap:
    orjinal metni silmişim ama cevabı net hatırlıyorum
    arkadan ilişkiye karınla bile girmek haramdır ve çok büyük günahı vardır ama dinden çıkmA DİYE BİRŞEY SÖZ KONUSU DEİL YAPAN HEMEN TÖVBE ETMELİ VE ALLAHın rahmetine sığınmalı ve bir daha yapmamalı ben yıllaarca merak etmiştim belki sizinde aklına takılmıştır soru ve cevablarım devam edecek

HePSi_yAsEMin ruther's Avatar
    Üye No
    39662
    Giriş Tarihi
    Oct 2005
    Konular
    306
    RepPuan
    80658
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

kanka haram ve günah olduğu çok doğru ama dinden çııkma diye bişi yok diye biliyorum.
    yasemin seni çok seviyorum

GaLaTaSaRaY

Üye No
    52603
    Giriş Tarihi
    Dec 2005
    Konular
    33
    RepPuan
    1043
    Reputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi ruther
    kanka haram ve günah olduğu çok doğru ama dinden çııkma diye bişi yok diye biliyorum.
    evet kankam haklısın ama ben çevremden baya bi kişiden bunu duyduğum için sormuştum belki bilmeyenler vardır

Eski Toprak Kanka Bot's Avatar
    Üye No
    100
    Giriş Tarihi
    Jan 2005
    Konular
    18702
    RepPuan
    13397934

Arkadan çocuk olmaz zorlama
    Günahı büyük diye biliyorum
    Kanka Bot = Kanka Bot forumdan banlanmış ve silinmiş kişileri tek bir nickte toplar.

Eski Toprak Kanka Bot's Avatar
    Üye No
    100
    Giriş Tarihi
    Jan 2005
    Konular
    18702
    RepPuan
    13397934

günahının çok büyük oldugunu duydum zaten cinsel ilişki yönünden günah olanlar birinci dereceden akrabalarınla we arkadan yapmak bunların günahı buyuk ama dinden çıkma söz konusu olamaz bence... ayrıca bayan arkadaşlar okumasın yazmışsın onlarında bu konuda bilgi edinmeye hakkı war diye düşünüyorum...
    Kanka Bot = Kanka Bot forumdan banlanmış ve silinmiş kişileri tek bir nickte toplar.

Üye No
    52603
    Giriş Tarihi
    Dec 2005
    Konular
    33
    RepPuan
    1043
    Reputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi akkaya_oki
    günahının çok büyük oldugunu duydum zaten cinsel ilişki yönünden günah olanlar birinci dereceden akrabalarınla we arkadan yapmak bunların günahı buyuk ama dinden çıkma söz konusu olamaz bence... ayrıca bayan arkadaşlar okumasın yazmışsın onlarında bu konuda bilgi edinmeye hakkı war diye düşünüyorum...
    bencede onlarda bilinçlenmeli ama bir bayanın bir üstünde yazan yazıyı görmesi hoşmu arkadan zorlama çocuk olmaz ne bilim işte bana hoş gelmedi ama sende haklısın

Cool Üye INNERVISION's Avatar
    Üye No
    29344
    Giriş Tarihi
    Aug 2005
    Konular
    163
    RepPuan
    67498
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Ünvan : Gümüs Üye

kanka ellerine sağlık aslında bunların bilmemiz lazım...caiz değil+ sağlık açısından iyi değil.şöyleki deyip kapalı bir şekilde açıklayım...benim biyolog bir arkadaşım şöyle bir açıklama yapmıştıradaki kaslar lastik gibidir,lastiği nasıl zorlarsan nekadar açarsan okadar gevşer vede asla eski sıkılığı olmaz,bu bölgedede öyle belli bir yaştan sonra artık kaslar iyice gevşediyse artık tuvaletini tutamaz olur demişti(tabiki bu bölgeden ilişkiye girince),bide zaten hem orası temiz bir bölge değil oradan ilişkiye girip daha sonra vajinal bölgeye geçince oradaki mikrop öteki tarafa geçiyor,vede burası vücudun içerisine direk giriş var,bu bölgenin mikrop kapması hastalıklara neden olacaktır demişti.....sizlerle paylaşmak istedim...

Üye No
    52603
    Giriş Tarihi
    Dec 2005
    Konular
    33
    RepPuan
    1043
    Reputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi INNERVISION
    kanka ellerine sağlık aslında bunların bilmemiz lazım...caiz değil+ sağlık açısından iyi değil.şöyleki deyip kapalı bir şekilde açıklayım...benim biyolog bir arkadaşım şöyle bir açıklama yapmıştıradaki kaslar lastik gibidir,lastiği nasıl zorlarsan nekadar açarsan okadar gevşer vede asla eski sıkılığı olmaz,bu bölgedede öyle belli bir yaştan sonra artık kaslar iyice gevşediyse artık tuvaletini tutamaz olur demişti(tabiki bu bölgeden ilişkiye girince),bide zaten hem orası temiz bir bölge değil oradan ilişkiye girip daha sonra vajinal bölgeye geçince oradaki mikrop öteki tarafa geçiyor,vede burası vücudun içerisine direk giriş var,bu bölgenin mikrop kapması hastalıklara neden olacaktır demişti.....sizlerle paylaşmak istedim...
    eyvallah kanka zaten böle bi açıklaması olmalıki yasak olsun bilgilendirdiğin için saol

Kanka Üye vatansever26's Avatar
    Üye No
    43735
    Giriş Tarihi
    Oct 2005
    Konular
    10
    RepPuan
    2979159
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi 06emre06
    Arkadan çocuk olmaz zorlama
    Günahı büyük diye biliyorum
    sana katılıyorum
    ŞAMPİYON GALATASARAY

ETTİ 16

Kanka Üye cppmaker's Avatar
    Üye No
    70902
    Giriş Tarihi
    Feb 2006
    Konular
    0
    RepPuan
    540
    Reputation Bilgileri

http://forum.kanka.net/showthread.php?p=709686

belki bir fikir edinebilirsin

Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadadan alıp götüreceği tozdur...

Uzman Üye güneş's Avatar
    Üye No
    76743
    Giriş Tarihi
    Feb 2005
    Konular
    1549
    RepPuan
    179666
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi zukauskas
    bunu koyup koymamayı çok düşündüm inşalla bayan arkadaşlarımız girmez
    sorum bir bayanla hatta karınla arkadan ilişkiye girmek dinden çıkmamıza neden olur diyorlar doğrumudur
    cevap:
    orjinal metni silmişim ama cevabı net hatırlıyorum
    arkadan ilişkiye karınla bile girmek haramdır ve çok büyük günahı vardır ama dinden çıkmA DİYE BİRŞEY SÖZ KONUSU DEİL YAPAN HEMEN TÖVBE ETMELİ VE ALLAHın rahmetine sığınmalı ve bir daha yapmamalı ben yıllaarca merak etmiştim belki sizinde aklına takılmıştır soru ve cevablarım devam edecek
    saol kanka. sanırım bu konuda highranger kanka bişeyler yazmış, istersen ona bi bak. tabiki bir insan günah işleyip sonra samimi olarak tövbe ediyorsa dinden çıkması söz konusu olmaz. fakat yaptığı günahın cezasını çeker.

L'Islam Révolutionnaire ahoni01's Avatar
    Üye No
    27623
    Giriş Tarihi
    Jul 2005
    Konular
    273
    RepPuan
    24732630
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Sadece dinimizde yerinin olmadığını biliyorum.Bir iki hadisle destekli
    Soldiers of الله

Muhabir : Sayın Arınç.Ahmet Necdet Sezer Cumhurbaşkanlığından sonra tekrar siyesete atılacağını belirtti.Ne düşünüyorsunuz?

B.Arınç : Tabi...Ne güzel.Siyaset adamı terbiye eder.

+ Yeni Konu Aç

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 6 kişi izlemekte. (0 üye ve 6 misafir)