Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 4 ile 4 arası

Konu: @kanka.net adlı hotmail adreslerine ne oldu? Site sahiplerinden yardım

Yeni Üye
    Üye No
    351411
    Giriş Tarihi
    Feb 2009
    Konular
    1
    RepPuan
    10
    Reputation Bilgileri

Exclamation @kanka.net adlı hotmail adreslerine ne oldu? Site sahiplerinden yardım

Merhaba arkadaşlar. Ben çok eskilerden tam olarak 10 yıl önce bu forum sitesinde aktif olmaktaydım ve bu web sitesinin domain adı altında hotmail açabiliyorduk ancak daha sonrasında bu mail adresim hotmail.com dan silinmiş. Şimdi ben bu mailime ait bir hesaba erişmek istediğim için mail adresine ihtiyacım var ve şuan o domain boşta olmalı. sadece 1 saatliğine bile olsa @kanka.net uzantısı ile olan mail adresimi almamı sağlar mısınız ? gerekirse ücretini öderim bir şekilde. önceden mail adresim feytusa@kanka.net idi ... bu hesabım üzerindede kayıtlıdır mail adresi .

SADmin crazy's Avatar
    Üye No
    7
    Giriş Tarihi
    Jan 2005
    Konular
    848
    RepPuan
    11975
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Kanka.net Admin

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi feytusa Mesajı Göster
    Merhaba arkadaşlar. Ben çok eskilerden tam olarak 10 yıl önce bu forum sitesinde aktif olmaktaydım ve bu web sitesinin domain adı altında hotmail açabiliyorduk ancak daha sonrasında bu mail adresim hotmail.com dan silinmiş. Şimdi ben bu mailime ait bir hesaba erişmek istediğim için mail adresine ihtiyacım var ve şuan o domain boşta olmalı. sadece 1 saatliğine bile olsa @kanka.net uzantısı ile olan mail adresimi almamı sağlar mısınız ? gerekirse ücretini öderim bir şekilde. önceden mail adresim feytusa@kanka.net idi ... bu hesabım üzerindede kayıtlıdır mail adresi .
    Merhaba, eğer böyle bir adresiniz varsa hotmail.com a girip giriş yapmayı deneyin. Kullanıcı adı yerine full isim @kanka.net şeklinde yazmanız gerekmekte. Eğer uzun süre giriş yapmadıysanız silinmiş olabilir ama tam bu konu hakkında bilgim yok biz hala bu şekilde kullanıyoruz. Eğer silinmişse yapacak birşey yok maalesef yeni kayıtlar kalkalı yıllar oluyor.

Yeni Üye
    Üye No
    351411
    Giriş Tarihi
    Feb 2009
    Konular
    1
    RepPuan
    10
    Reputation Bilgileri

yanıtınız için teşekkür ederim . her şeyi denedim ancak outlook ve microsoft hiç bir şekilde yardımcı olamıyor en azından sizin yardımcı olabileceğinizi düşündüm belkide sitenizin mail serverinden geçici olarak host panelinizden bu mail adresimi açıp recover emailini alıp sonra silsenizde olur benim demek istediğim tek çare buydu gerekirse 2-3 yıllık domain hosting hizmetinizin ücretini karşılayayım yeterki bana bir şekilde @kanka.net uzantılı bu email adresine erişim sağlamamı sağlayın. feytusa@kanka.net olarak geçiyordu microsoftta şuan bulunmuyor

SADmin crazy's Avatar
    Üye No
    7
    Giriş Tarihi
    Jan 2005
    Konular
    848
    RepPuan
    11975
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Kanka.net Admin

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi feytusa Mesajı Göster
    yanıtınız için teşekkür ederim . her şeyi denedim ancak outlook ve microsoft hiç bir şekilde yardımcı olamıyor en azından sizin yardımcı olabileceğinizi düşündüm belkide sitenizin mail serverinden geçici olarak host panelinizden bu mail adresimi açıp recover emailini alıp sonra silsenizde olur benim demek istediğim tek çare buydu gerekirse 2-3 yıllık domain hosting hizmetinizin ücretini karşılayayım yeterki bana bir şekilde @kanka.net uzantılı bu email adresine erişim sağlamamı sağlayın. feytusa@kanka.net olarak geçiyordu microsoftta şuan bulunmuyor
    eminmisin 2-3 yıllık hosting ücretimizi karşılamakta? Bizim serverın ücreti aylık 75 ingiliz sterlini yıllık yaklaşık 6252TL Yok bir senede yeter karşılarım diyorsan emaili hallederiz.

baktım hotmailen muhtemelen uzun süre giriş yapmadığın için hesabın silinmiş, yapacak birşey yok.

maalesef host panelimiz yok kontrolu direk linux konsoldan yapıyoruz, serverda mail server kurulu değil bu yüzden mx ayarlarını değiştirip 3. bir firmanın mailine yönlendirmek gerekiyor, bu dediğim konu en az 2 saatlik uğraş isteyen birşey.

inmisin cinmisin kusura bakma ama senin bu kişinin emailini hacklemeye çalışmadığını da bilmiyoruz.

konuyu kapatıyorum, özel mesaj olarak işin ince detaylarına kadar anlat. Emaili neden isityorsun? Domain mi var işin içinde? Detayları anlat yardımcı olabileceğim birşey varsa ihtimali az olsa bile elimden geleni yaparım.

+ Yeni Konu Aç

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)