Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 5 ile 5 arası

Konu: Reina katliamı hakkında ilginç bir teori

Kanka.Net Admin LüzumsuzAdam's Avatar
    Üye No
    172414
    Giriş Tarihi
    Feb 2007
    RepPuan
    550182215
    Kanka.net Admin

Varsayılan Reina katliamı hakkında ilginç bir teori

Şimdi biliyorsunuz terör saldırılarının ortasındayız. Ama bu geçende yaşadığımız silahlı olay hakkında çok ilginç bilgiler art arda gelmiş. Adamımız adı JAKE RAAK kendisi amerika asıllı.

Size sıralayıp özet geçeceğim:

1- Hepiniz amerikalı turisti görmüşsünüzdür saldırıdan sadece yaralı çıkıp iyi dileklerini çok sakin ve sükunetle dile getiren şahıs. Aynı anda öyle yaralı böyle yaralı adamın ayağına yılbaşı süsü bağlanmış.

https://www.youtube.com/watch?v=qaGG...ature=youtu.be

2- Adam diyor ki 9 kişiydik 7 si yaralandı. O zaman neden ülkene tek dönüyorsun? Ayrıca yaralananlar hakkında sadece 1 abd li insan var. Tabii başka uyruklu arkadaşları olabilir ama bu ne acele?

3- Saldırıda yaralanan yaralanmayan herkesin eşyaları toplandı ve 3 gün sonra verildi. Sen hiçbir eşya vermedin mi? Hiçbir eşya almadan ertesi gün geri gidiyorsun.

4- Adam pensilvanya'da yaşıyor işte silah endüstrisiyle uğraşıyor filan evet ama bi iş yapacak olsa bu bilgiler açıkta olmazdı ben bununla ilgili şüphelenmiyorum.

5- İçeridekilerin çoğu içeride 1 den fazla kişi olduğu ve masalar arasında adam aradıklarını söylüyorlar.

6- Ürdünlü milyarder bu saldırı sırasında hayatını kaydebenler arasında.

7- Bu adam üzerinde içeride gerekli bilgiyi verme, yardım ve yataklık etme konusunda derin şüpheler var.

8- Olayda abd menşeili 3 adet kör bombası (falshang) kullanıyor. Şarjörlerde son 3 mermi izli bu sayede mermi biteceğini anlıyor saldırgan şarjörü ayarlıyor.

9- Adam vurulduğunda da giderkende aşırı rahat ve sakin bir tavır içerisindeydi. Olayın şoku mu? Madde etkisinde filan mı?

10- Ben başka ülkede terör saldırısına uğrayacğım tedaviden sonra gülerek bu ülke çok güzel diyeceğim. Gerçekten madde kullandığını düşünüyorumm.

11- Bu adamın ya olayla bağlantısı var ya da bu imaj çizilmeye çalışılıp hedef saptırılıyor.

Velhasıl kelam bunların hepsi birer KOMPLO TEORİSİdir.

O yüzden farklı bakış açılarını sahip değerli bi üyemizi buraya çağırmak istiyorum

[MENTION=512463]hakki_[/MENTION] abi görüşlerini bekliyorum.

Edit: Asıl ince nokta şu. Bu adamın adını youtube da arattırdığınızda bunun istanbul saldırısındaki ajan olduğunu ispat etmeye çalışan çok ama çok fazla YABANCI DİLLERLE hazırlanmış video var. Yani çoğu ingilizce.

Hadi Canım Sende! ala'turka's Avatar
    Üye No
    515848
    Giriş Tarihi
    Feb 2013
    RepPuan
    56438179

Bunu kim yaparsa yapsın
    amaç gayet açık ve net
    hedef İslami fobi

islami fobi dediğin olay
    batının yapmış olduğu
    saldırılarını ve yağmalarını
    meşrulaştırmak için kullandıkları
    renkli bir maske

Türkiye'deki müslümanlar yılbaşı kutlamasına
    karşıdır belki ama silahlı müdahalede bulunacak
    kadar vahşi değildir,

Biz içeride boşu boşuna bir birimizle didişiyoruz
    Bu olayda ABD veya AB gibi ajanların
    parmağının olduğu kesin gibi.

Elite Üye hakki_'s Avatar
    Üye No
    512463
    Giriş Tarihi
    Dec 2012
    RepPuan
    97820077

Kısaca şunu söyleyeyim.Teröristin girişinden çıkışına kadar yaptığı her şey çok iyi planlanmış bir saldırıdır.Arkasında olan güçler de aşikardır.

Vatijan,SİA,Gladyatör.Artık sizler anlarsınız kimler olduğunu.

Bu şereften yoksunlar,tüm sinir uçlarnıı zorlayacaklar.Buna suikastler de dahil.Taki ya onlar pes edinceye ya da biz felç oluncaya kadar.

Bu işleri planlayan ağa babalarına ,onların uşaklığını yapan içmizdeki satılmışlara ve hainlerlere de bir çift sözüm var.Allah topunuz için cehennemi son durak kıldı.
    O mu güçlü siz mi göreceksiniz.
    Düzenleyen hakki_ : 06-01-17 at 01:55
    Ana gibi yar olmaz,vatan gibi diyar olmaz.

Elite Üye KutalmışGöktürk's Avatar
    Üye No
    305477
    Giriş Tarihi
    Oct 2008
    RepPuan
    416270449

Terörist böcek gibidir anladığı tek dil kararlı ve sert mücadele etmektir. Öyle gönülleri hoş tutularak çözüme ulaşılamaz (bazıları bu gerçeği anlamakta çok geç kaldı olan devlete millete oldu )ı.... Böcekler sadece ezilecek ve yok edilecek pisliklerdir.(gerçek böceklerden bahsetmiyorum böcekleşmiş soysuz vatan hainlerinden bahsediyorum yoksa böcekler bile bu hainlerin binlerce kat daha değerlidir.)

KANIM AKSA DA ZAFER İSLAM'IN

MADEM ÖLÜM TEK BİR DEFA GELECEK O DA NEDEN
    ALLAH İÇİN OLMASIN

HaçlıSeverlere İNAT Yaşasın CİHAD

Secret marmara kazım's Avatar
    Üye No
    290324
    Giriş Tarihi
    Jun 2008
    RepPuan
    309835761

Adice masum insanları katletmeye programlanmış terör saldırılarına karşı devletimiz kararlılık ve yaptırımlar ile gücünü ortaya koymalı.maalesef geçmişte yapılan yanlışların bedelini canlarımızla ödüyoruz. her türlü pisliği deneyecekler , emperyalizm üstümüzde , büyük ülkeler üzerimizden birbirlerine operasyon çekiyor.. biz ne ırak ne afganistan ne libya ne mısır ne de suriye olacağız.. binlerce yıllık devlet geleneğimiz ve geçmişimizin tecrübelerinle bu süreçten anka kuşu gibi daha güçlenerek,dirilerek çıkacağız.. öncelik 2019 sonrası "güç " konumu 2023 hedefimiz..

Başkanlık, devletimizin "milli" projesi.. buna yürekten inanıyorum.. Hızlı karar ve uygulama, savaşa hazırlık..
    " O inkârcı kâfirlere de ki, siz mutlaka yenilgiye uğrayacak ve toplanıp cehenneme doldurulacaksınız. Orası ne fena bir döşektir. "

Güçlüyüz,Cesuruz,Hazırız.

SecretLife.

+ Yeni Konu Aç

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)