23 sayfadan, 23.sayfa İlkİlk ... 13212223
Gösterilen Sonuçlar 177 sonuçtan 179 ile 179 arası

Konu: Siyasten...

Saygı esastır LeTone's Avatar
    Üye No
    523474
    Giriş Tarihi
    Mar 2015
    Konular
    366
    RepPuan
    -4979030
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Ünvan : Gümüs Üye

Eylülde 4 milyar dolar sermaye Türkiye'den kaçtı . Nasilsiniz iyi misiniz Sakalli Hüsnüler???
    " لطون"
    «Ben gerçekten müslümanlardanım»

Üye No
    523474
    Giriş Tarihi
    Mar 2015
    Konular
    366
    RepPuan
    -4979030
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Derik'te pkknın bombayla hedef aldığı kaymakam kurtarılamadı.Bugüne değin her hamlesini katliamla yapan pkk kayyuma karşı da yanıltmadı.
    Şehidlerimizin vatanimizin bekcileridir. Topraği vatan yapan hazinelerimizdir. Milletin sehadet ruhuna karßi var gücüyle siyonizme hizmet etmek ise seytanin uşakliğidir sadece.
    " لطون"

Üye No
    523474
    Giriş Tarihi
    Mar 2015
    Konular
    366
    RepPuan
    -4979030

Reza'nın mahkemeye sunduğu rüşvet belgesinde, adı "Beyefendi" olarak geçen " rüşvetçi serefsiz" kim olaki?

Hani ona buna serefsiz diyen kopiller için merak ediyorum bunu. Kopil kiz veya erkek farketmez..
    " لطون"

+ Yeni Konu Aç
23 sayfadan, 23.sayfa İlkİlk ... 13212223

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açılamaz!