10 sayfadan, 7.sayfa İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Gösterilen Sonuçlar 49 sonuçtan 56 ile 73 arası

Konu: Fişi çekme zamanı

Saygı esastır LeTone's Avatar
    Üye No
    523474
    Giriş Tarihi
    Mar 2015
    RepPuan
    -4979030
    Ünvan : Gümüs Üye

Varsayılan Sevgi, saygı, sadakat ve ilkeli duruş ile...

Dikkat ediyorum da çeşitli nedenlerle rücu ederek siteye bakanlar adeta "Kanka.net"in kapatılmasını kanıksamış durumda. Bu sitenin canlandırılarak etkin bir buluşma kulübü, bir fikir platformu olması artık zihinlerinde bir hayal olmuş. Sadece bir hatıradan bahseder gibi yazmaktalar. Bir nostaljik konu olmuş Kanka.Net zihinlerinde. Zaten halihazırda elini eteğini çekmişler; uzak kıyılardan seyreder olmuşlar.

Siteye sahip çıkarak canlandırma ameliyesinde yer almak; onu pırıl pırıl parlayan bir ışık kaynağı haline getirmek için çabalamak varken; ciddi olarak Kanka.Net faaliyetlerine günlük en azından 5 mesajla katılmak varken; adeta söz birliği etmişler ve "Ahhhh ah.. Bi zamanlar bu sitede bizzzz..." diye söze başlayıp sonrasında ise "Böyle veda edeceğim aklıma gelmezdi.." cümlesi ile devam edip en sonuna ise "Unutmayacağız Kanka.Net'i" diye bitirmek..

Yani bizim(ve bizler gibi düşünen sadık dostların) adeta bir yuva olarak gördüğümüz bu siteye canlı canlı "ÖLÜ" muamelesi yapmak.. Adeta "Fişi çekme zamanı geldi" başlığını uzun süredir bekliyorlarmış gibi bir görüntüleri var. Zaten (tabiri caizse) bu yuvayı, bu vatanı terk-i vatan eyleyerek en büyük kötülüğü reva görmüşler; bi de son anında çırpınan bir mevta muamelesi yapıyorlar..

Beyler gölge etmeyin başka ihsan istemez, diyorum sizin gibi felaket tellallarına. Sitemiz üyelerin birbirine ilkeli, saygılı ve arkadaşça bakışları ile; dostane ve hoşgörülü yaklaşımları ile pekala yoluna devam edebilir/edecektir. Ben buna kuvvetle inanıyorum. Kanka.Net saygı, sevgi ve arkadaşlık temelinde yükselecek ve yoluna devam edecektir.

Bu kabil platformları yıkan, yok eden en önemli amil ise üyelere karşı yapılan "Saygısızlık, adaletsizlik, sevgisizlik, tahkirat ve ilkesizliktir" diyorum.

Sevgi ve saygı sunuyorum.

LeTone
    " لطون"
    «Ben gerçekten müslümanlardanım»

Yeni Üye
    Üye No
    186893
    Giriş Tarihi
    Mar 2007
    RepPuan
    70

bende baya bir eski üyeyim ilk mesajım olacak yukarıda arkadaşın yazdığı gibi sanırım ilk mailler en eski üyelere gelmiş bu forumun kapanmasına üzüldüm.

herkese iyi forumlar.

' Maybe After ; ) Aragon's Avatar
    Üye No
    218356
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    RepPuan
    66641997

Birçok kişinin emeği var bu sitede,başta burayı yıllardır ayakta tutan crazyb0y'un emeği var tabiki.Çok güzel arkadaşlıklar,dostluklar oldu,birçok kişi ile forum olmasa bile facebook üzerinden hâla görüşüyorum,bize iyi arkadaşlar,iyi muhabbetler etmeyi sağlayan bu site gerçekten bana göre çok özel bir site.Keşke böyle olmasaydı ama herşeyin bir sonu var,forumlar bir bir gidiyor,en güçlüler bile ayakta duramıyor artık,hergeçen gün düşüş yaşanıyor,sadece buraya has bir durum değil.

Umarım fiş çekilmez,giremesekte kanka.net in açık oldugunu bilmek yeterlidir. Eski günlere,eski üyelere selam olsun buradan..

' Aragon

♥ Devlet-i Ebed Müddet ♥ DrEaMeR_x_X's Avatar
    Üye No
    133997
    Giriş Tarihi
    Nov 2006
    RepPuan
    7970069

yıllardır bu foruma üyeyim çok anılarım oldu çok arkadaşlarım oldu ama uzun zamandır girmiyordum siteye bi gireyim dedim şok oldum umarım eski aktif günlerine döner site. herkese selamlar.

Yeni Üye
    Üye No
    64448
    Giriş Tarihi
    Jan 2006
    RepPuan
    152

Foruma yıllardır girmiyorum, belki 10 sene oldu. 10 sene öncesini düşünüyorum da...

-Konuyu görmek için 50 mesaj at. -Durup dururken 50 mesaj nasıl atılır? Aklıma bilgisayar dergisinde gördüğüm yerli dosya paylaşım sitesi geldi. Hem millet bilgilensin, hem yerli site kazansın diyerek milliyetçi duygularımla mesaj atıyorum. Tam bitti diye sevinirken, admin reklam yapıyorsun diye üyeliğimi dondurmuş. İnterneti ilk kullandığımız zamanlar, yabancı siteleri kullanacak ne beceri ne de dil var o zaman. Mecburen yeni üyelik. Reklam olmasın madem diyerek bu sefer de konulara sağol diye mesaj atmak. Bu sefer de admin spam diyerek üyeliği iptal ediyor. Neyse üçüncü üyeliği açıyorum ve her seferinde de modemi resetlemek için beş kat aşağı inip apartmanın ortak modeminin fişini çekiyorum. Bu sefer temkimli bir şekilde konuları okuyup, konu ile alakalı cevap yazıyorum ki admin yine üflemesin. Acelemin nedeni de bir an evvel hem oyunu indirmek hem de bulunduğum ev akrabanın yani misafirim ve kendi evimde internet yok. Neyse çok şükür başardık. Oyunu da indirdik.

-Birkaç hafta sonra -Akrabanın evine gittikçe oyun indirip, eve gidince de oynuyorum. Her şey güzel giderken pat bu sefer de konular açılmamaya başladı. Neymiş konuları çalıp başka forumlarda yayımlıyorlarmış. Bundan böyle oyun konularını aktif üyeler görecekmiş. Sonra mecbur aktif üye olmaya çalıştık. Konu açıp haber yayınlıyorum, yok işte fıkra bilmem ne. Milletin abuk subuk konularına cevap... Yine de aktif üye olamadık. İnternet cafeye gidiyorum, oradan da yazıyorum, yok aktif üye olamıyoruz. Neyse admine özelden mesaj atıp bir şekilde aktif üye de olduk.

-Peki bitti mi? Tabi ki bitmez. Bu forum zamanında "kelle kesen baş vezir" idi. Forum müdavimleri de aşağı kalmazdı. Gıcık bir oğlan vardı mesela. Rapid'e kendisi oyun yüklerdi ve rara şifre koyardı. Şifreyi de özelden yazardı. Yüklediği oyunun yarısını akrabanın evinden yarısını kafeden on takla atarak indirdim adam şifreyi vermiyor. Neyse bir şekilde onu da aldık... KISACASI FORUMUN ŞİMDİKİ HALİNİ GÖRDÜM DE ÇOK HOŞUMA GİTTİ. O KADAR HOŞUMA GİTTİ Kİ UZUN ZAMANDIR BU KADAR ÇOK YAZMAMIŞTIM. Şimdiki adminler bilmese de forum sahibi yazdıklarımı eminim ki hatırlar. Daha da çok şey olduğunu kendisi benden iyi bilir. Bu forumu bu hale siz kibrinizle getirdiniz. Yine de şu an içimde bir burukluk oldu. Herkese saygılar.

So Elite LaZpanyoL's Avatar
    Üye No
    27233
    Giriş Tarihi
    Jul 2005
    RepPuan
    7908982

Çocukluğum burada geçti benim. Bu mahalleyi yıktırmam
    Copyright © 2008 Karadeniz./ тяαвzση

Kanki Üye i.emre's Avatar
    Üye No
    182258
    Giriş Tarihi
    Mar 2007
    RepPuan
    501667
    Ünvan : Aktif Üye

Bu sefer üzdün Kanka
    Bir cok konuda güzel arkadaşlıklar kazandırdın bana. Siyaseti, Futbolu, Donanım/yazılımı burdan günbe gün takip ettiğim günler geldi aklıma

Heyt be
    Sanma şahım herkesi sen sâdıkane yâr olur.
    Herkesi sen dostmu sandın belki ol ağyâr olur.
    Sadıkhâne belki ol alemde bir serdar olur.
    Yâr olur, ağyâr olur, serdâr olur, dildâr olur.

Platin Üye nannage's Avatar
    Üye No
    24744
    Giriş Tarihi
    Jul 2005
    RepPuan
    3711284

Cocuklugumun gectigi forum..Ne güzel muhabbetler olurdu sabahlara kadar ama ne yazık ki her güzel şey bir gün bitiyor görüldügü üzere..
    [URL="http://www.facebook.com/pages/Best-RB-Music/198891493464041"]
    [/URL]
    [url]http://twitter.com/GkhnTnrverdi[/url]

+ Yeni Konu Aç
10 sayfadan, 7.sayfa İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)