10 sayfadan, 6.sayfa İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Gösterilen Sonuçlar 41 sonuçtan 48 ile 73 arası

Konu: Fişi çekme zamanı

Elite Üye semihaybars's Avatar
    Üye No
    101250
    Giriş Tarihi
    Jun 2006
    RepPuan
    17494487

üzüldüm öncelikle burada çok güzel insanlar tanıdım gürol babanın iyiliğini unutmam yüreği güzel insanlar tanıdım çok güzel anılarım oldu iyiki tanımışım o yüreği güzel insanları kendi adıma kanka net emeği geçen herkese teşekkkür ederim

Elite Üye semihaybars's Avatar
    Üye No
    101250
    Giriş Tarihi
    Jun 2006
    RepPuan
    17494487

çok güzel insanlar tanıdım yüreği güzel insanlar ile arkadaş oldum kendi adıma kankaya emeği geçen herkese teşekkür ederim gürol baba seni unutmak mümkün değil herşey için teşekkür ederim

Yeni Üye
    Üye No
    170193
    Giriş Tarihi
    Feb 2007
    RepPuan
    40

Merhaba,

Yapmış olduğunuz paylaşımlar ile kullanıcılarını ve misafirlerine vermiş olduğunuz hizmet için en içten dileklerimle teşekkür ederim.
    iyi ki var sizin gibi güzel insanlar!

Sağlıcakla, Hoşça kalın.
    Hayırlı olması dileğiyle.
    Onur KAYIKCI

Not: Fetöcümüsünüz yoksa kayyummu atandı siteye, bu espiriyi yapmadan geçemeyeceğim. maruz görürsünüz umarım.

SADmin crazyb0y's Avatar
    Üye No
    7
    Giriş Tarihi
    Jan 2005
    RepPuan
    16402464
    Kanka.net Admin

daha önce dediğim gibi forumun şuanda kesin bir kapanma durumu yok, tarih yok kapansa bile yine isim bize ait, burdayız bir şekilde

feto fetö gibi şeyler bize ters ki biz Mustafa Kemal'in askerleriyiz, aklımızı kullanır onun bize gösterdiği yoldan gideriz.

mesajlar için teşekkürler

özellikle eski ilk üyelerden 2006 2007 .... gerçekten ilk mesajlarını atanları görmek güzel

şaşıran arkadaşlar 524 bin kayıtlı üye var 3 5 eski üye msg atmış doğal olarak

email tüm üyelere gitmeden hata yapıp kapandı yani ilk üye olan kişilere gitti bu yüzdende en çok mesaj atan kişiler çoğunlukla eski üyeler... Bunun sebebide email sistemi emailleri ilk üyelerden başlayarak yollamakta, hata yapıp durmasaydı eminimki diğer yıllardandanda forum üyelerinin mesajlarını bu başlık altında görecektik.

whatsup kayıtları yollayan arkadaşlara tşk, chat grubu yok, olsa hepinizi alıcam, şuan gereksiz! o numara için kullandığım teli sattım yenisini aldığımda tekrar o simi kullanicam bu sebepten dolayı onay msg lerinde biraz gecikme olabilir, dediğim gibi o numara sadece kanka.net için ayrılmış bir numaradır yani özel bir tele ihtiyacı var ki şuan sim masada cansız yatmakta

tekrar tşk. vefalı dostlarımızı görmek güzel.

Saygı esastır LeTone's Avatar
    Üye No
    523474
    Giriş Tarihi
    Mar 2015
    RepPuan
    -4979030
    Ünvan : Gümüs Üye

tekrar tşk. vefalı dostlarımızı görmek güzel.
    Yuvamız gibi bildik burayı..
    " لطون"
    «Ben gerçekten müslümanlardanım»

Bir Gün Belki... erol_008's Avatar
    Üye No
    30585
    Giriş Tarihi
    Aug 2005
    RepPuan
    100325832

Böyle mi bitecekti patron ''FİŞİ ÇEKME ZAMANI'' çok gaddarca olmuş, bir İcra Müdürü tanıdığım vardı, onun anlattığı bir anı aklıma geldi hazır yazıyorken onu da yazayım; bir gün bir eve icraya gitmişler, fakir bir adamın evi, kredi borcundan dolayı haciz gelmiş, müdür evde değerli eşya var mı yok mu diye bakmak için içeri girmiş, ev kırık dökük, işe yarar hiç bir şey yok bir tek salonda bir tane tüplü 55 ekran TV var, önünde de iki tane 5-6 yaşında kız çocuğu ''şirinler'' adlı çizgifilmi izliyor, çocukların bir şeyden haberi yok tabi, bizim müdür tam o esnada TV'nin fişini şak diye çekiyor ve personele alın götürün bu TV'yi bir tek bu işimize yarar diyor. Tabi çocuklar birden kapanan tvyi ve yabancı insanları görünce ağlamaya başlıyor felan filan.
    Hikaye bittikten sonra müdür dediki, bizim mesleği bu şekilde icra ettiğimizi sanan insanlar var, böyle bir şey yok, kanuni nizami şeklinde yürür işler vs. yani konuya dönersek, sitenin şak diye kapanmaması güzel olmuş, diğer türlü biraz şok etkisi yaratabilirdi Burda yıllardır vakit geçiririm, çok şey öğretti, çok insanlar tanıttı, sevdiğim ve sık kullanılanlar sekmesinde halen var olan bir siteydi kanka.net; ''Eskiden biz internette böye bir site vardı orada takılıyorduk'' diyebileceğimiz bir anı olarak kalması bana göre bir değerdir, site kapansa bile ara ara tıklayıp ne var ne yok açık mı kapalı mı diye kontrol edeceğim kesindir Hadi Allah'a emanet kanka.net
    TİYATRO
    Olması Gereken..
    Gecelerdeyiz.

Yeni Üye
    Üye No
    282889
    Giriş Tarihi
    Apr 2008
    RepPuan
    40

11 yıllık emek, sene 2016 forum olarak iş yapan bir kaç sektör tek kaldı web master forumları ve online oyun forumları onun dışındaki her forum ne yazık ki bitik durumda. Bugünlere forumlarla geldik bir çok bilgiyi forumlardan öğrendik. Bu zamana kadar verdiğiniz hizmetler için teşekkürler...

birileri!!! karabul's Avatar
    Üye No
    6406
    Giriş Tarihi
    Mar 2005
    RepPuan
    36336

Küfürle veda edip kankaya son kıyagımı yapacaktım ama vazgectim Ziraa yazacaklarım oldukca hareketlendirirdi en aızndan bu konuyu.Ama kıyamam bu siteye.Her ne kadar sahibi olan herifi zerre kadar sevmesemde buraya verdiğim emek kadar bnmdir bu site.2008 li yıllarda cok aktifdim burada.Cok güzel dostluklar yasadım.Cok özel anlar uzun geceler hatta uzuuunn gündüzler.Bir dönem ki ömrümün sonuna kadar unutmayacagım.Hep bir kanka net olacak zihnimde.Unutmayacagım nickleri sanal kişilikleri bi düşündümde şimdi.Crazy-mad viper-demlik-uprocking-linkinpark-öcüü-rüyagüzeli-pentagram-crescent-stranger-türesin-zeyno-semih aybars-erol008-chalenger67-fxsoldier-researcher-papaz-m.akif ve daha en on katı unuttugum isim.Hayatıma kattıklarınız icin sonsuz teşekkürler.Sizleri seviyorum...
    [URL="http://http://forum.kanka.net/forumdisplay.php?f=285"]SİYASET[/URL]
    ----------------------------
    Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
    Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
    Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
    'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

+ Yeni Konu Aç
10 sayfadan, 6.sayfa İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)