9 sayfadan, 8.sayfa İlkİlk ... 6789 SonSon
Gösterilen Sonuçlar 57 sonuçtan 64 ile 69 arası

Konu: Fişi çekme zamanı

Ϝ ϓ ſ Ϟ Mısırga's Avatar
    Üye No
    422621
    Giriş Tarihi
    Dec 2009
    Konular
    162
    RepPuan
    29099426
    Reputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Ünvan : Gümüs Üye

Oha konuyu 4 ay sonra görüyorum. İyi bari kapanmamış.
    Fuhuşun felsefesini yapmak, namusu savunmaktan kolaydır.

2. Beğenme KutalmışGöktürk Bu mesajı beğendi.
    SADmin crazyb0y's Avatar
    Üye No
    7
    Giriş Tarihi
    Jan 2005
    Konular
    828
    RepPuan
    16402464
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Kanka.net Admin

sadece savunmalara yazıyorum gibi olucak fakat bu arkadaşlara cevap gereği duydum, diğer arkadaşlar tüm iyi dilekleriniz için tşk

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi LeTone Mesajı Göster
    Dikkat ediyorum da çeşitli nedenlerle rücu ederek siteye bakanlar adeta "Kanka.net"in kapatılmasını kanıksamış durumda. Bu sitenin canlandırılarak etkin bir buluşma kulübü, bir fikir platformu olması artık zihinlerinde bir hayal olmuş. Sadece bir hatıradan bahseder gibi yazmaktalar. Bir nostaljik konu olmuş Kanka.Net zihinlerinde. Zaten halihazırda elini eteğini çekmişler; uzak kıyılardan seyreder olmuşlar.

Siteye sahip çıkarak canlandırma ameliyesinde yer almak; onu pırıl pırıl parlayan bir ışık kaynağı haline getirmek için çabalamak varken; ciddi olarak Kanka.Net faaliyetlerine günlük en azından 5 mesajla katılmak varken; adeta söz birliği etmişler ve "Ahhhh ah.. Bi zamanlar bu sitede bizzzz..." diye söze başlayıp sonrasında ise "Böyle veda edeceğim aklıma gelmezdi.." cümlesi ile devam edip en sonuna ise "Unutmayacağız Kanka.Net'i" diye bitirmek..

Yani bizim(ve bizler gibi düşünen sadık dostların) adeta bir yuva olarak gördüğümüz bu siteye canlı canlı "ÖLÜ" muamelesi yapmak.. Adeta "Fişi çekme zamanı geldi" başlığını uzun süredir bekliyorlarmış gibi bir görüntüleri var. Zaten (tabiri caizse) bu yuvayı, bu vatanı terk-i vatan eyleyerek en büyük kötülüğü reva görmüşler; bi de son anında çırpınan bir mevta muamelesi yapıyorlar..

Beyler gölge etmeyin başka ihsan istemez, diyorum sizin gibi felaket tellallarına. Sitemiz üyelerin birbirine ilkeli, saygılı ve arkadaşça bakışları ile; dostane ve hoşgörülü yaklaşımları ile pekala yoluna devam edebilir/edecektir. Ben buna kuvvetle inanıyorum. Kanka.Net saygı, sevgi ve arkadaşlık temelinde yükselecek ve yoluna devam edecektir.

Bu kabil platformları yıkan, yok eden en önemli amil ise üyelere karşı yapılan "Saygısızlık, adaletsizlik, sevgisizlik, tahkirat ve ilkesizliktir" diyorum.

Sevgi ve saygı sunuyorum.

LeTone
    söyledilerine son satır hariç katılıyorum, madem böyle düşünüyorsun 1 senelik faturayı sana yolluyalım sen öde 2017yi garantiye almış olalım. Atma tutmayla olmuyor bu işler nakitte bitiyor malesef. Onun dışında yazındaki vurgulamalarını ve yazı türünü beğendim sende gelecek var

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi baysineruf Mesajı Göster
    Foruma yıllardır girmiyorum, belki 10 sene oldu. 10 sene öncesini düşünüyorum da...

-Konuyu görmek için 50 mesaj at. -Durup dururken 50 mesaj nasıl atılır? Aklıma bilgisayar dergisinde gördüğüm yerli dosya paylaşım sitesi geldi. Hem millet bilgilensin, hem yerli site kazansın diyerek milliyetçi duygularımla mesaj atıyorum. Tam bitti diye sevinirken, admin reklam yapıyorsun diye üyeliğimi dondurmuş. İnterneti ilk kullandığımız zamanlar, yabancı siteleri kullanacak ne beceri ne de dil var o zaman. Mecburen yeni üyelik. Reklam olmasın madem diyerek bu sefer de konulara sağol diye mesaj atmak. Bu sefer de admin spam diyerek üyeliği iptal ediyor. Neyse üçüncü üyeliği açıyorum ve her seferinde de modemi resetlemek için beş kat aşağı inip apartmanın ortak modeminin fişini çekiyorum. Bu sefer temkimli bir şekilde konuları okuyup, konu ile alakalı cevap yazıyorum ki admin yine üflemesin. Acelemin nedeni de bir an evvel hem oyunu indirmek hem de bulunduğum ev akrabanın yani misafirim ve kendi evimde internet yok. Neyse çok şükür başardık. Oyunu da indirdik.

-Birkaç hafta sonra -Akrabanın evine gittikçe oyun indirip, eve gidince de oynuyorum. Her şey güzel giderken pat bu sefer de konular açılmamaya başladı. Neymiş konuları çalıp başka forumlarda yayımlıyorlarmış. Bundan böyle oyun konularını aktif üyeler görecekmiş. Sonra mecbur aktif üye olmaya çalıştık. Konu açıp haber yayınlıyorum, yok işte fıkra bilmem ne. Milletin abuk subuk konularına cevap... Yine de aktif üye olamadık. İnternet cafeye gidiyorum, oradan da yazıyorum, yok aktif üye olamıyoruz. Neyse admine özelden mesaj atıp bir şekilde aktif üye de olduk.

-Peki bitti mi? Tabi ki bitmez. Bu forum zamanında "kelle kesen baş vezir" idi. Forum müdavimleri de aşağı kalmazdı. Gıcık bir oğlan vardı mesela. Rapid'e kendisi oyun yüklerdi ve rara şifre koyardı. Şifreyi de özelden yazardı. Yüklediği oyunun yarısını akrabanın evinden yarısını kafeden on takla atarak indirdim adam şifreyi vermiyor. Neyse bir şekilde onu da aldık... KISACASI FORUMUN ŞİMDİKİ HALİNİ GÖRDÜM DE ÇOK HOŞUMA GİTTİ. O KADAR HOŞUMA GİTTİ Kİ UZUN ZAMANDIR BU KADAR ÇOK YAZMAMIŞTIM. Şimdiki adminler bilmese de forum sahibi yazdıklarımı eminim ki hatırlar. Daha da çok şey olduğunu kendisi benden iyi bilir. Bu forumu bu hale siz kibrinizle getirdiniz. Yine de şu an içimde bir burukluk oldu. Herkese saygılar.
    arkadaşım sen başka forumlarla karıştırdın heralde? Biz konuyu gör diye mesaj yaz olayını hiç yapmadık bu sitede hep karşı çıktığım bir durumdur, konuyu görmek için msg sayısı limitide yoktu. Başka forumlarla karıştırdın onlar çoktan yok oldu nerdeyse 15 sene önce Yinede en uzun mesaj yazma rekorunu 10 sene sonra kırdığın için minnettarız.

Elite Üye hakki_'s Avatar
    Üye No
    512463
    Giriş Tarihi
    Dec 2012
    Konular
    205
    RepPuan
    97789967
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Bu konudaki yazılanları örnek alıp,vatan için kıyaslama yaparsak,durum gerçekten vahim.

Demekki bir gün Ankara düşse, aynı şekilde davranacağız.Vah vah diyerek üzülmekten başka bir şey yapmayacağız ya da hemen terk edeceğiz.Ne kadar âcizane bir durum.

Can çıkmadan ümit kesen arkadaşlar.Siz varın kaçın.Ben kaçanlar dan olmayacağım.Yada vah vah diyenlerden.
    Ana gibi yar olmaz,vatan gibi diyar olmaz.

...DORUK... RuYa_GuZeLi's Avatar
    Üye No
    73438
    Giriş Tarihi
    Mar 2006
    Konular
    6969
    RepPuan
    35045754
    Reputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Güzel zaman geçirmekle birlikte çok güzel arkadaşlarda edindim... Herşey için teşekkürler...
    Kim demiş güzelde vefa yok diye...

Kanka.Net Admin LüzumsuzAdam's Avatar
    Üye No
    172414
    Giriş Tarihi
    Feb 2007
    Konular
    6985
    RepPuan
    550182215
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Kanka.net Admin

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi RuYa_GuZeLi Mesajı Göster
    Güzel zaman geçirmekle birlikte çok güzel arkadaşlarda edindim... Herşey için teşekkürler...
    Daha ölmedik

7. Teşekkür hakki_ Bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme KutalmışGöktürk Bu mesajı beğendi.
    Elite Üye KutalmışGöktürk's Avatar
    Üye No
    305477
    Giriş Tarihi
    Oct 2008
    Konular
    831
    RepPuan
    416258919
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Her zaman internetteki evim olarak gördüm kanka neti bazı kankalarıda int.deki akrabam olarak kabul ettim ben burdayım fırsat buldukça giriyorum foruma cevap yazmadan da okuyorum...

KANIM AKSA DA ZAFER İSLAM'IN

MADEM ÖLÜM TEK BİR DEFA GELECEK O DA NEDEN
    ALLAH İÇİN OLMASIN

HaçlıSeverlere İNAT Yaşasın CİHAD

9. Beğenme seckince, hakki_, LüzumsuzAdam Bu mesajı beğendi.
    Kanka.Net Admin LüzumsuzAdam's Avatar
    Üye No
    172414
    Giriş Tarihi
    Feb 2007
    Konular
    6985
    RepPuan
    550182215
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Kanka.net Admin

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi KutalmışGöktürk Mesajı Göster
    Her zaman internetteki evim olarak gördüm kanka neti bazı kankalarıda int.deki akrabam olarak kabul ettim ben burdayım fırsat buldukça giriyorum foruma cevap yazmadan da okuyorum...
    Eyvallah kuzen.

11. Teşekkür KutalmışGöktürk Bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme hakki_ Bu mesajı beğendi.
    Elite Üye hakki_'s Avatar
    Üye No
    512463
    Giriş Tarihi
    Dec 2012
    Konular
    205
    RepPuan
    97789967
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi LüzumsuzAdam Mesajı Göster
    Eyvallah kuzen.
    Bak bu güzeldi.
    Ana gibi yar olmaz,vatan gibi diyar olmaz.

13. Teşekkür LüzumsuzAdam Bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme KutalmışGöktürk Bu mesajı beğendi.
+ Yeni Konu Aç
9 sayfadan, 8.sayfa İlkİlk ... 6789 SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)