AEC Dil Kursları, dil eğitimindeki görüş karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve bunun yanında dengesizliğin sebep olduğu etkenleri aradan çıkarmak üzere bir program sunarak yabancı dil öğrenmek isteyen kişilere doğru bir yol çizmeyi hedeflemektedir.

Öncelikli olarak tercih ettiği kurum taleplerine dair yapılacak programların akışı, ihtiyaçları olumlu tepkiler alan AEC Dil kursları, doğru adımlarla ilerlediği yolda aynı dalda ki şirketlerin yabancı dil eğitiminde referans olabilme düzeyine gelmiştir.

Öğretim için devam ettiği kurumda iş branşlarında öncelik tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, kişiye özel dersler veya en çok 4 kişilik odalarda verilen öğretimler temel düzey İngilizce'dir.

AEC Dil Okulları; eğitim kalitesiyle, öğrenim aşamasındaki kişilere en iyi şekilde yabancı dil bilgilerini muhteşem şekilde başarıya getirmesini sağlamak amacıyla bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

Eğitim süresince uzman bir eğitim kadrosu tarafından, eğitimde muvaffakiyetin en baş etkenin öğretim görevlisi olduğunun bilincinde olan AEC Dil kursları, bu konuda fedakar ve içten bir şekilde davranmaktadır. Kurumlara ve kişilere özel ingilizce programları uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını hedefleyen Avitaion English Center Dil kursları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet vermektedir.

Avitaion English Center Dil kursları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ayrıca ‘12 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak verdiği ingilizce kurslarının kalite ve sağlamlığını belgelemiş ve İş İngilizcesi sektöründeki kurumsallığını, özenini, istikrarlılığını ispatlamıştır.