Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 4 ile 4 arası

Konu: Okul tuvaletinde kız öğrenciye cinsel taciz/11.03.06

...DORUK... RuYa_GuZeLi's Avatar
    Üye No
    73438
    Giriş Tarihi
    Mar 2006
    Konular
    6964
    RepPuan
    4996794
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Thumbs down Okul tuvaletinde kız öğrenciye cinsel taciz/11.03.06

Okul tuvaletinde kız öğrenciye cinsel taciz

Ümraniye’deki bir ilköğretim okulunda 9 yaşındaki 4. sınıf öğrencisi P.I’nın, tuvalette cinsel tacize uğrayıp oral sekse zorlandığı iddiası ortalığı karıştırdı. İğrenç saldırı velilerin büyük tepkisine neden oldu.

İLKÖĞRETİM okulundaki skandal, geçen pazartesi günü tacize uğrayan öğrencinin perişan halde olayı bir öğretmenine anlatmasıyla ortaya çıktı.

İddiaya göre, o gün kapı nöbetçisi olan P.I., ellerini yıkamak için kızlar tuvaletine gitti. Bu sırada öğrenci olmayan 16 yaşlarında bir kişi, "Ben senin ağabeyinim, korkmana gerek yok" diyerek elleriyle vücudunu okşadı. Daha sonra tehditle öğrenciyi oral sekse zorladı. Zorbanın kaçmasından sonra öğretmenler odasına giden P.I başına gelenleri gözyaşları içinde öğretmenlerine anlattı.

Haber verilen polis okula gelerek tuvalette parmak izi ve meni örnekleri araştırması yaptı. Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne sevk edilen P.I.’ya tecavüz edilmediği belirlendi. Tacize uğrayan öğrencinin verdiği bilgiler doğrultusunda tacizcinin robot resmini çizen polis, dün de velilerin ifadelerine başvurdu. Panikleyen ve okula akın eden veliler okul id****ini suçladı.

Yaşadıklarından sonra kızını aynı okula göndermeyeceğini söyleyen P.I’nın babası S.I. tepkilerini şöyle dile getirdi: "Olayı duyduğumda şok oldum. 9 yaşındaki çocuğumu okula gönderiyorum ve tacize uğradığını öğreniyorum. Bunun sorumluları idericilerdir. Bu okulda güvenlik zaafiyeti var. Okul yöneticilerinden şikayetçi oldum. Kimin sorumluluğu varsa cezasını çeksin istiyorum" dedi.

Elite Üye uprocking's Avatar
    Üye No
    9676
    Giriş Tarihi
    Mar 2005
    Konular
    3462
    RepPuan
    33153052
    Reputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

ilginç yaa 9 yaşında ufacık kız başına gelenlere bakın

Eski Toprak Kanka Bot's Avatar
    Üye No
    100
    Giriş Tarihi
    Jan 2005
    Konular
    18702
    RepPuan
    13397934

turkiyeden baska nere olabilirki her haber actigimda ya tecavuz ya taciz ! kiza yazik olmus
    Kanka Bot = Kanka Bot forumdan banlanmış ve silinmiş kişileri tek bir nickte toplar.

Elite Üye karabulut's Avatar
    Üye No
    35363
    Giriş Tarihi
    Sep 2005
    Konular
    245
    RepPuan
    3552
    Reputation Bilgileri

türkiye'de 70 milyon kişi var,hangi birinle başa çıkılıcak bunların,aralarından illa çıkıyor bu tip insanlar..

+ Yeni Konu Aç

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)