2 sayfadan, 1.sayfa 12 SonSon
Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 15 ile 16 arası

Konu: Fatih Altaylı - Fatih Saraç - Bilal Erdoğan

Kanki Üye komef's Avatar
    Üye No
    252829
    Giriş Tarihi
    Nov 2007
    Konular
    3
    RepPuan
    409220
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Ünvan : Aktif Üye

Varsayılan Fatih Altaylı - Fatih Saraç - Bilal Erdoğan

Seçim Anketleri üzerine yeni bir tape

Gümüş Üye firativerson's Avatar
    Üye No
    145315
    Giriş Tarihi
    Dec 2006
    Konular
    91
    Blog Entries
    1
    RepPuan
    7052376
    Reputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Ünvan : Gümüs Üye

Levent Kirca 3 Fatih Altayli 0
    Misafir ol Gel bana, Börekler açarım sana

Ameen Ceolog's Avatar
    Üye No
    218470
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    Konular
    1482
    RepPuan
    5524459
    Reputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Aman kaydırsanız ne olur yine Ak Parti en yüksek oyu alacak 1-2 puan bir şey etkilemiyor.
    Ameen

Kemalist maverick's Avatar
    Üye No
    413991
    Giriş Tarihi
    Nov 2006
    Konular
    272
    RepPuan
    431186923
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Varsayılan Yeni bir ses kaydı " Anket Rezilliği "

yorum sizlerin
    .

Dünya düzdür, inekler uçabilir, nükleer zararsızdır!

Kanki Üye komef's Avatar
    Üye No
    252829
    Giriş Tarihi
    Nov 2007
    Konular
    3
    RepPuan
    409220
    Ünvan : Aktif Üye

Bu anketler 13 Mart tarihinde yapılan anketler.
    Yani 21 Mart Nevruz Barış Süreci denilen zırvalar, Gezi Olayları ve Yolsuzluk Operasyonları olmamıştı. Birde bu olayların olduğunu düşünün.

Yapgu кαpαğαη's Avatar
    Üye No
    198537
    Giriş Tarihi
    Apr 2007
    Konular
    2560
    RepPuan
    135176028

''milli irade'' diye ortalığı velveleye verenlerin milli iradeye saygıları(!) işte budur!
    Hırsızlığın her türlüsünde isimlerinizi göreceğiz bu gidişle
    ...

7. Beğenme TETIKHAN Bu mesajı beğendi.
    Elite Üye !! Denizim !!'s Avatar
    Üye No
    277139
    Giriş Tarihi
    Mar 2008
    Konular
    182
    RepPuan
    87966392
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Varsayılan Altaylı’yı bitirecek ses kaydı

AKP Cemaat savaşındaki kaset sızdırmalarına bu kez Bilal Erdoğan, Fatih Altaylı ve Fatih Saraç'ın konuşmaları eklendi.

Konuşmalarda Konsensüs Araştırma Şirketinin Habertürk için yaptığı anket, yayınlanmadan önce Fatih Saraç tarafından Başbakan Tayyip Erdoğan'a sunuluyor. Aldığı talimatlarla Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinden çıkarken Fatih Saraç'ı Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı arıyor.

Fatih Altaylı BDP oylarının ankette düşük göründüğünü, MHP oylarından alınacak 3 puanın BDP oylarına yazılabileceğini söylüyor. Konuyu Bilal Erdoğan'a telefonda anlatan Fatih Saraç, Bilal Erdoğan'ın da Başbakan'a bu teklifi iletmesini istiyor.

Başbakan Erdoğan, oyların kaydırılarak anket üzerinde manipülasyon yapılmasına onay verince Fatih Saraç anketin yayınlanması için Fatih Altaylı'yı bilgilendiriyor.

Polis kayıtlarını sızdırmasıyla ünlü olan Haramzadeler adlı adresin yayınladığı bu ses kayıtları gerçekse Fatih Altaylı'yı çok zor günler bekliyor demektir.

Ulan neler dönüyor be cemaat sende az değilmişsin ha
    Siz Avrupalıysanız ben Türk'üm.
    Siz Türkseniz Ben Kürdüm.
    Siz Sunni'yseniz Ben Alevi,
    Siz Alevi'yseniz ben Şafii,
    Siz Müslüman'sanız ben Kafir'im.. Siz Çoğunluk'sanız ben Azınlık,
    Siz Erkekseniz ben Kadın..
    Yani siz her neyseniz ben "öteki"yim.
    Tanışıyormuyuz? İsmim Empati...

9. Teşekkür TETIKHAN, RECO67, defne27 Bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme UltraRed, _SaNcaR_ Bu mesajı beğendi.
    Uzman Üye _SaNcaR_'s Avatar
    Üye No
    222444
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    Konular
    1497
    RepPuan
    23461519
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Iste 12 yillik kahpe basinin gercek yüzü budur, tabiki bu arada MHP " AKP in kahpeliginden temizlenerek ariniyor.

Elite Üye !! Denizim !!'s Avatar
    Üye No
    277139
    Giriş Tarihi
    Mar 2008
    Konular
    182
    RepPuan
    87966392

Bu arada şu dikkatimi çekti. Bu ne MHP korkusu arkadaş?? Sadece CHP den korkarlardı MHP atağa geçti heralde akpye kayan mhpliler gerimi döndü ne?
    Siz Avrupalıysanız ben Türk'üm.
    Siz Türkseniz Ben Kürdüm.
    Siz Sunni'yseniz Ben Alevi,
    Siz Alevi'yseniz ben Şafii,
    Siz Müslüman'sanız ben Kafir'im.. Siz Çoğunluk'sanız ben Azınlık,
    Siz Erkekseniz ben Kadın..
    Yani siz her neyseniz ben "öteki"yim.
    Tanışıyormuyuz? İsmim Empati...

12. Beğenme RECO67, UltraRed Bu mesajı beğendi.
    Üye No
    222444
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    Konular
    1497
    RepPuan
    23461519
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi !! Denizim !! Mesajı Göster
    Bu arada şu dikkatimi çekti. Bu ne MHP korkusu arkadaş?? Sadece CHP den korkarlardı MHP atağa geçti heralde akpye kayan mhpliler gerimi döndü ne?

Akdeniz bölgesin de MHP 1 veya 2 parti olma savasi var. egede izmir haric gene ayni! IC anadolu da AKP in korktugu tek parti MHP dir kardes.
    Erdogan Kilictaroglundan niye korksunki! sabikali!! MHP de Bahceli Türkesten sonra gelen lider, Beton gibi saglam KAR gibi temiz Türk Islam Hareketinin partisi oldugundan, Erdogan " Milletimizin Bahceliye olan sayginligindan korkmayipta ne yapacak, erdoganin sahtakarligini bahceli her yerde bastirarak anlatiyor! dünkü Erdoganin talimatlari sadece duyulan bide duyulmayanlari düsünün.

Üye No
    222444
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    Konular
    1497
    RepPuan
    23461519

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi !! Denizim !! Mesajı Göster

Akdeniz bölgesin de MHP 1 veya 2 parti olma savasi var. egede izmir haric gene ayni! IC anadolu da AKP in korktugu tek parti MHP dir kardes.
    Erdogan Kilictaroglundan niye korksunki! sabikali!! MHP de Bahceli Türkesten sonra gelen lider, Beton gibi saglam KAR gibi temiz Türk Islam Hareketinin partisi oldugundan, Erdogan " Milletimizin Bahceliye olan sayginligindan korkmayipta ne yapacak, erdoganin sahtakarligini bahceli her yerde bastirarak anlatiyor! dünkü Erdoganin talimatlari sadece duyulan bide duyulmayanlari düsünün.

Uzman Üye AOG.'s Avatar
    Üye No
    509573
    Giriş Tarihi
    Jul 2012
    Konular
    173
    RepPuan
    15155750
    Reputation BilgileriReputation Bilgileri

Rezillik... yüzlerinize tükürmek lazım...

Habertürk ilk zamanlar iyi ve bağımsız haber yapardı... Şimdi ciner grubu ve Fatih altaylılın elinde eriyip gidiyor...
    Yakında Hürriyet gazetesine benzeyecek...

Rezillik diz boyu ne diyeyim artuk... Eve sokmamak lazım...
    Ateistim, Hümanistim, Sosyal Demokratım, ABciyim...
    Tartışmalarda yarar olur...

Azim-Hırs-Özgüven LüzumsuzAdam's Avatar
    Üye No
    172414
    Giriş Tarihi
    Feb 2007
    Konular
    3830
    RepPuan
    112068366
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Ünvan : Yönetici

Vay arkadaş bu adam ilk kanalı açtığında milletin nasıl gözünü boyamış.

İnternette çok zaman geçiriyorsunuz ve yapacak bir şey bulamıyorsanız bunu nakite çevirelim. Bana bir özel mesaj atın başlayalım.

Uzman Üye AOG.'s Avatar
    Üye No
    509573
    Giriş Tarihi
    Jul 2012
    Konular
    173
    RepPuan
    15155750
    Reputation BilgileriReputation Bilgileri

Fatih Altaylı bugünkü yazısında suçlamaları ret ediyor. Bant montaj diyor... herhalde onalayacak hali yok ya...

Mahkemeye vereceğim diye böbürlenirlerdi... acaba mahkemeye verecek mi Altaylı... yazısında onu belirtmemiş...

Örtmenin en iyi yolu susmak... o da mehkemeye vermemekle bu işi söndürecektir...
    Medyamız ayaklar altında...
    Ateistim, Hümanistim, Sosyal Demokratım, ABciyim...
    Tartışmalarda yarar olur...

Üye No
    222444
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    Konular
    1497
    RepPuan
    23461519

Varsayılan Sızdırılan Yeni Ses Kaydı: Ankette MHP’ye yapılan manipülasyon

Sızdırılan Yeni Ses Kaydı: Ankette MHP’ye yapılan manipülasyon

Perşembe, 06 Şubat 2014 20:57 tarihinde oluşturuldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşmasını, Başbakan Erdoğan'ın talimatıyla sansürlediği iddia edilen Habertürk'le ilgili, seçim anketlerinin manipüle edildiği ve MHP oylarının azaltıldığını gösteren yeni bir telefon kaydı ortaya çıktı.

Başbakan Erdoğan'ın Habertürk'e "MHP Genel Başkanı'nın açıklamalarını yayınlamayın" talimatlarının ardından bu kez yeni ses kayıtları ortaya çıktı.
    AKP Cemaat savaşındaki kaset sızdırmalarına bu kez Bilal Erdoğan, Fatih Altaylı ve Fatih Saraç'ın konuşmaları eklendi.
    Konuşmalarda Konsensüs Araştırma Şirketinin Habertürk için yaptığı anket, yayınlanmadan önce Fatih Saraç tarafından Başbakan Tayyip Erdoğan'a sunuluyor. Aldığı talimatlarla Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinden çıkarken Fatih Saraç'ı Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı arıyor.
    Fatih Altaylı BDP oylarının ankette düşük göründüğünü, MHP oylarından alınacak 3 puanın BDP oylarına yazılabileceğini söylüyor. Konuyu Bilal Erdoğan'a telefonda anlatan Fatih Saraç, Bilal Erdoğan'ın da Başbakan'a bu teklifi iletmesini istiyor.
    Başbakan Erdoğan, oyların kaydırılarak anket üzerinde manipülasyon yapılmasına onay verince Fatih Saraç anketin yayınlanması için Fatih Altaylı'yı bilgilendiriyor.
    Polis kayıtlarını sızdırmasıyla ünlü olan Haramzadeler adlı adresin yayınladığı bu ses kayıtları gerçekse Fatih Altaylı'yı çok zor günler bekliyor demektir.

İddia Edilen Ses Kaydında Neler Var
    Konsersensus Araştırma Şirketinin Haberturk için yaptığı anket , yayınlamadan önce Alo Fatih Şarac tarafından Başbakan Tayyip Erdoğan'a sunuluyor . Aldığı Talimatlarla Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinden çıkarken Alo Fatih Saraç'ı Habertürk Genel Yayın yönetmeni Fatih Altaylı Arıyor
    Fatih Altaylı BDP oylarının ankette Düşük Göründüğünü , MHP oylarındaN alınacak 3 puanın BDP oylarına yazılabileceğini söylüyor. Konuyu Bilal Erdoğan üzerinden Tayyip Erdoğan'a ileten Habertürk'ün Yöneticisi Fatih Şaraç , Tayyip Erdoğan'dan oylarının kaydırılması için onay alınmasından sonra anketin yayınlanması için Fatih Altaylı'ya talimat veriyor
    İşte Bunlar şeçim Anketi . Tayyip Erdoğan'a sunuluyor , rakamlarla oynanıyor ve gazetelerde yayınlanıyor
    Kayıt 1
    Tarih – Saat : 13-03.2013 14:40:48
    M.Fatih Şaraç : Evet
    FATİH ALTAYLI: : ıı Diyorum ki Ben Bu anketin BDP ile olan bölümünü ben biraz anker şirketiyle konuşşam ıı iki puan yüksek göstersek ne dersin
    M.Fatih Şaraç : MHP'ninkini alıp Oraya Koyun ya
    FATİH ALTAYLI: hı?
    M.Fatih Şaraç : MHP'ninkini alıp Oraya Koyun
    FATİH ALTAYLI: İşte Biz kararsızlardan biraz aktarırım biraz Mhp'den aktartırım falan manüplasyon yapıyım
    M.Fatih Şaraç : Amabazı bilgiler var ha onu şimdi oradan çıktım şetyde Çamlıca'dayım (Başbakanın Kısıklı'daki evinden Çıkıyoru) yani senle konuşacam nerelerini yayınlayacan ne yapacan
    FATİH ALTAYLI: İşte Konuşalım onları bi
    M.Fatih Şaraç : Tamam Ben seni çıkıyım yarımsaat sonra çıkıyorum
    FATİH ALTAYLI: ben........
    M.Fatih Şaraç : Seni Arayabilirim ama
    FATİH ALTAYLI: tamam okey çıkınca ara beni
    M.Fatih Şaraç : Tamam Hadi...
    FATİH ALTAYLI: Tamam Hadi bay bay
    Kayıt 2
    Tarih – Saat : 13-03.2013 15:24:21
    N.Bilal Erdoğan : Hım
    M.Fatih Şaraç : Anladın Konuyu dimi
    N.Bilal Erdoğan : Evet evet Anladım Gayet gayet
    M.Fatih Şaraç : Yani Çünkü 2.5′a filan iniyorlar bdp'den Ak parti'ye kayma var Chp'den MHP'ye kayma var şimdi bunu yaparsak adamlar ayaklarını yavaşa alırlar diye düşünüyorum böyle yapıyorum ama bilesinki yani şeyden ıı öbür taraftan alıp BDP'ye yamıyacam oyu onun icin sende ıı bilgi ver ki elindeki
    N.Bilal Erdoğan : Öbür aynı aynısının tersi de şey Mhp'ninde yükselmesi
    M.Fatih Şaraç : Evet MHP de yükseliyor şuanda
    N.Bilal Erdoğan : Evet Yani o onun ordaki 2-3 puanını oraya getirdin
    M.Fatih Şaraç : hıhım
    N.Bilal Erdoğan : Evet Abi
    M.Fatih Şaraç : Mhp'den oraya Mhp'den oraya
    N.Bilal Erdoğan : hayır Yani MHP'nin Yükselmesi
    M.Fatih Şaraç : kaydırdım
    N.Bilal Erdoğan : Mhp'yi Yükselti Diye Yükseliyo
    M.Fatih Şaraç :Evet Evet Evet yani sen onu ıı böyle bilgi ver böyle yapıyorum bilgin olsun tamam
    N.Bilal Erdoğan : Tamam Oldu Abi
    Kayıt3
    Tarih – Saat : 13-03.2013 15:56:20
    FATİH ALTAYLI: Alo
    M.Fatih Şaraç : Adaş Çok Teşekkür Ettim
    FATİH ALTAYLI: Hıhı
    M.Fatih Şaraç : Mhp'den O tarafa
    FATİH ALTAYLI:tamam
    M.Fatih Şaraç : Mhp'den
    FATİH ALTAYLI: tamam
    M.Fatih Şaraç : ........
    FATİH ALTAYLI: Tamam Sağol
    Kaynak: internet siteleri
    İLGİLİ HABER
    Erdoğan'ın ses kaydı sızdırıldı: Habertürk’e "Bahçeli'nin haberini kaldırın" talimatı

+ Yeni Konu Aç
2 sayfadan, 1.sayfa 12 SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)