4 sayfadan, 1.sayfa 123 ... SonSon
Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 15 ile 56 arası

Konu: Ahmet Kaya Hain'dir Neden mi ?

 1. #1
  Co-Admin TETIKHAN's Avatar
  Üye No
  471093
  Giriş Tarihi
  Aug 2010
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  İzmir
  Mesaj
  92,344
  Konular
  31460
  Blog Entries
  2
  RepPuan
  2147483637
  Rep Power
  5000000
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Kanka.net Admin

  Varsayılan Ahmet Kaya Hain'dir Neden mi ?

  Yıl 1999. Almanya'nın Münih Kenti'nde 'Barış, Demokrasi ve Özgürlük Festivali' İsimli etkinlikte Abdullah Öcalan posterinin altında on binlerce pkk yanlısına (ki elde taşınan pankart ve bayraklar onu gösteriyor) bugün için öldüğü iddia edilen Ahmet Kaya konser veriyor.

  “DOST APO’YU ÖZLEDİK!”

  Kaya kendisini izlemeye gelen kalabalığa “Kürdüz Biz” isimli şarkısını seslendirirken “barışı özledik” sözlerini değiştirerek “o dostu özledik” ve tekrarında ise “Apo’yu özledik!” diyor.
  Şarkının sözlerini “Apo’yu özledik” şeklinde değiştirdikten sonra dinleyicilerinden zafer işaretleri ve “biji serok apo” sloganları atarak alkış alması onun 3 defa daha aynı sözlerle aynı şarkıyı tekrarlamasını sağlıyor.  SANATI BİZİ İLGİLENDİRİR DİYENLERİN BU GÖRÜNTÜLERDEN VE BU ŞARKISINDAN HABERİ YOK!

  İşte o konserde ki şarkı kaydı:
  Ahmet Kaya-Almanya Konseri
  Kürdüz ölene kadar
  Vallahi biz dostu özledik
  Kürdüz ölene kadar
  Vallahi barışı özledik
  Kürdüz sonuna kadar
  Vallahi APO ’yu (Terörist başı Abdullah Öcalan) özledik
  Kürdüz sonuna kadar
  Vallahi biz dostu özledik  ŞARKI ARASINDA KIŞKIRTAN KONUŞMASI

  “Yaşamak,tek başına birşey değil. Yaşamak,karı koca olarak yaşamak birşey değil. Yaşamak, iki kişiyle yaşamak da birşey değil. Yaşamak, onurunla, namusunla, ulusal kimliğinle, halkınla yaşamaktır. Onurlu yaşamaktır, şerefli yaşamaktır.
  Biz bedeli ne olursa olsun yaşamımızın hiçbir zerresinde ne Türkiye ne de Türk düşmanlığı yaptık. Ama biz hayatimizin basladigi noktadan bu güne kadar geçen süre içerisinde bağımsız, demokratik bir ülkenin dürüst Kürtleri olarak yaşamak istedik.
  Artık savaş naralarının yerine barış naralarının alanları doldurduğu bu zamanda, çok doğru şeyler yapmaya yüz tutmuş şu anlarımızda sakın olakı aklınıza şöyle birşey gelmesin. Acaba buralardan uzaklara mı gidiyor? Yok öyle birşey…
  Barış ve barış yanlısı insanlar onurun ve namusun dimdik silahıdır. O yüzden biz aşkla, sevdayla, kavgayla büyüdük. Bu yüzden sakın ola ki barışı teslimiyet gibi düşünenler böyle bir gaflete düşmesinler. Biz sevdayı da biliriz, kavgayı da biliriz.”

  AHMET KAYA NASIL BİTTİ!

  Şubat 1999’da Magazin Gazetecileri Derneği’nin (MGD) ödül töreninde “Artık Kürtçe okuyacağım. Kürtçe klip çekeceğim. Bu klibi yayınlmayanlar Kürt halkına hesap vermek zorunda kalacak' şeklindeki sözleri nedeniyle “Halkı din, dil, ırk ayrımı gözeterek kin ve düşmanlığa açıkça tahrik ettiği' iddiasıyla bir günlüğüne cezaevine giren Ahmet Kaya, yurtdışına çıktı ve bir daha geri dönmedi. Birçok davadan yargılanan ve mahkumiyeti bulunan Kaya’nın seyir defterinden bazı notlar şöyle:


  •MGD’de yaptığı konuşma nedeniyle 6.5 yıldan 13.5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanıp beraat etti.
  •Temmuz 1999’da Münih’te verdiği bir konserde "Arabamı ********lerin memleketinde bıraktım." dediği iddia edildi.
  •Frankurt’ta PKK’yı öven konuşması nedeniyle İstanbul 3 No’lu DGM’de 10 Mart 2000’de hakkında gıyabi tutuklama kararı çıkarıldı.
  •1993’te Almanya’da Abdullah Öcalan’ın posteri önünde konser verdiği gerekçesiyle 3 yıl 9 ay ağır hapis cezasına mahkum oldu.
  •Kasım 1993’te Berlin’de verdiği konserde "Dağdaki adamın paraya ihtiyacı var." dediği için yasadışı terör örgütüne yardım ve yataklık etmekten 4.5 yıl ağır hapisle cezalandırıldı.
  •Nisan 1999’da, Almanya’daki konserinde, "Beni de İmralı’ya o saygı değer şahsın yanına koyun." dediği için hakkında soruşturma açıldı.
  •Mart 1999’da Hollanda’nın Rotterdam kentinde verdiği konserde Öcalan’ı kastederek, "Vallah bir dostu özledik. Kürdüz ölene kadar. Barışı özledik. Vatansızlıktan üşüdük." diyen Kaya, Haziran 1999’da Hamburg’daki konserde, "Türkiye’yi çok seviyorum. Andım var Dersim Dağı’nın tepesine ev kuracağım. Bu savaşı durduracağız." diye konuşuyordu.
  •Fransa’da verdiği konserde aldığı 4.5 milyar lira ile PKK krizine yol açtı. PKK’lılar "Örgütün adını kullanıp lüks içinde yaşıyor." diye bu kezde Kaya’ya tepki göstermişlerdi.


  TÜRK MEDYASINDA İLK KEZ

  1999 Yılında Almanya’da düzenlenen konserin organizatörlerinden biri de olan Medya TV'de gösterilen bu görüntüler zamanla hasır altı edilmişti. O dönemde Konserden haberdar olan Hürriyet ve Milliyet gazeteleri Avrupa temsilcileri haberi "Ahmet KAYA hangi dostu özledi?" şeklinde haberi vermiş ve Kaya’nın sadece "DOST" demesini eleştirmişlerdi. Açık açık “APO” kelimesinden ise bihaberdiler.  AYIP ETTİN ‘GÖZÜM’

  Ona Türk-Kürt diye bakmadık... Türküleriyle ağladık, güldük... TV'lerden evlerimize konuk ettik... Meyhanelerimizde rakı içtik... Sakalı, atkısı ve göbeği ile bizden biriydi çünkü... MEĞER ÖYLE DEĞİLMİŞ AHMET... Bebeğe, kadına, dedeye, askere kurşun sıkanlardanmış... PKK'LI AHMET... YAZIKLAR OLSUN...

  Magazin Gazetecileri Derneği ödül töreninde söylediği, 'çirkin ve tahrik edici' sözlerle ortalığı karıştıran özgün müziğin temsilcilerinden Ahmet Kaya'nın, PKK'nın Almanya'da düzenlediği bir gecede, sözde Kürdistan haritası ve Apo'nun resmi önünde konser verdiği ortaya çıktı. Olaylı gecede Türkiye'nin bölünmesine karşı olduğunu söyleyen Ahmet Kaya'nın ÇİRKİN YÜZÜ, 1993 yılının kasım ayında çekilen fotoğraflarla belgelendi. Türkiye Cumhuriyeti haritası içinde yer alan sözde Kürdistan ve Kürtçe ad verilmiş Türk kentlerinin bulunduğu harita önünde fotoğraf çektiren Ahmet Kaya, Apo'yu da başına taç yaptı. Almanya'daki Kürt İşadamları Derneği'nin Berlin'de düzenlediği konserin videoya alınan görüntülerinde, Kaya'nın, sözde Kürdistan haritası ve Apo'nun fotoğrafı altında zafer işareti yaptığı da görülüyor. Berlin'de yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı konser, Yalçın Küçük'ün açış konuşmasıyla başlıyor. Daha sonra ise sahneye Ahmet Kaya çıkıyor. PKK'lılara hitaben bir konuşma yapan Kaya'nın ağzından şu sözler dökülüyor: "Orkestrayla gelmedim. Gelseydim bu konser 20-25 bin marka mal olurdu. Dağdaki adamın paraya ihtiyacı var."  "YASAL MERMİSİYLE BİR TC YAKLAŞMAKTA"

  Bu sözler, dernek yönetimi açış konuşmasının çekilmesini yasakladığı için videoya alınmazken, Kaya, çekilen diğer görüntülerde PKK'lılara mesajını veriyor. Konserde söylediği bazı parçaların sözlerini değiştiren Kaya'nın, 'Başım Belada' şarkısının bir yerinde, "Şimdilik hoşçakal yaban çiçeğim. Yasal mermisi ile bir TC yaklaşmakta." sözleri dikkat çekiyor. Kaya, diğer bir şarkısında ise eliyle kalbini göstererek, "Tam şuramda kirli sakalıyla bir gerilla gezinmekte." diyor. Katılan herkesin PKK militanları tarafından tek tek arandığı konsere, sadece dernek için çekim yapacak bir video kamera sokuldu. Dernek yöneticileri, sadece Kaya'nın yakın plan görüntülerini aldırdığı bu kasede daha sonra el koydu. Kasette, Kaya'nın yakın plan çekilmiş görüntüsü ile sözde Kürdistan haritasının bir bölümü görülüyor.

  TÖRENİ MAHVETTİ

  Ahmet Kaya, Magazin Gazetecileri Derneği'nin, Maslak Princess Otel'de çarşamba gecesi düzenlediği Altın Objektif Ödülleri töreninde yaptığı konuşmayla, şimşekleri üzerine çekmişti. Kültür Bakanlığı'nın Kürtçe şarkı kasetlerine bandrol vermesine ve Kürtçe şarkı söylemek yasak olmamasına rağmen, Kürtçe çekeceği kilibi yayınlayacak, 'babayiğit-yürekli' bir televizyon kanalı aradığını belirten Ahmet Kaya, "Kürtler'i tanımayanların kafasından inmeyeceğim. Ayrıca, bu ödülü insan hakları adına, Cumartesi Anneleri adına alıyorum." demişti.

  ÜZERİNE YÜRÜDÜLER

  Bu sözler üzerine karışan salondan, "Yuh" sesleri yükselmeye başlamış, bazı davetliler ise "Burası Türkiye" diye bağırarak Kaya'nın üzerine yürümek istemişti. Bu tepkilere sinirlenen Ahmet Kaya, "Kürt halkını kabul etmeyenlere, böyle bir halkın varlığını kabul ettireceğim. Söylediklerimin arkasında da her zaman dururum." dedikten sonra yerine oturmuştu. İyice öfkelenen davetlilerden bazıları çatal-bıçak fırlatınca otelin güvenlik güçleri ile otele çağrılan polis Kaya'yı kulise kaçırmış, Kaya da oteli terk etmişti.

  alıntıdır
  RABBİM SEN BENİ DOSTLARIMDAN KORU BEN DÜŞMANLARIMIN İCABINA BAKARIM

  İttihat ve Terakki


  Kanka net hakkında her şey için burayı Tıklayın 2. Teşekkür Mısırga Bu mesaj için teşekkür etti.
  Beğenme urunguşat Bu mesajı beğendi.
  Beğenmeme dag-han, Rumpelstiltskin Bu mesajı beğenmedi.
 3. #2
  Anıtı Dikilen Sinek Rumpelstiltskin's Avatar
  Üye No
  509349
  Giriş Tarihi
  Jul 2012
  Yaş
  21
  Cinsiyet
  Bayan
  Nerden
  İzmir
  Mesaj
  10,574
  Konular
  82
  RepPuan
  5372889
  Rep Power
  1364
  Reputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  Yüreğinizdeki nasıl bir kin lan sizin?
  Diyecek bir şey bırakmıyorsunuz insana. Öylesine çirkin, öylesine rezilsiniz.
  Ay.

 4. Teşekkür dag-han Bu mesaj için teşekkür etti.
  Beğenmeme TETIKHAN, Mısırga Bu mesajı beğenmedi.
 5. #3
  Banned Speare's Avatar
  Üye No
  488147
  Giriş Tarihi
  Jan 2011
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  İstanbul
  Mesaj
  12,395
  Konular
  949
  Blog Entries
  2
  RepPuan
  198391
  Rep Power
  0
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi Rumpelstiltskin Mesajı Göster
  Yüreğinizdeki nasıl bir kin lan sizin?
  Diyecek bir şey bırakmıyorsunuz insana. Öylesine çirkin, öylesine rezilsiniz.
  Bu ne demek oluyor, Rump?

 6. #4
  Çapulcan ChapullerOne's Avatar
  Üye No
  113526
  Giriş Tarihi
  Aug 2006
  Yaş
  34
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  İzmir
  Mesaj
  11,931
  Konular
  2131
  Blog Entries
  3
  RepPuan
  19579792
  Rep Power
  4925
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  Ahmet KAYA adamın dibidir. TC'nin faşist pisliklerinin gazına gelmeyin.
  Önemli olan kavgadaki köpeğin boyutu değil, köpeğin içindeki kavganın boyutudur.

  Bu çarpık düzene karşı tek başıma nasıl etkili oabilir diye düşündüğünde geceleri seni uyutmayan sinek aklına gelsin. O başarıyorsa sen de başarırsın.


 7. Teşekkür dag-han Bu mesaj için teşekkür etti.
  Beğenmeme TETIKHAN Bu mesajı beğenmedi.
 8. #5
  YüzBaşı urunguşat's Avatar
  Üye No
  221795
  Giriş Tarihi
  Jul 2007
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Diğer
  Mesaj
  31,732
  Konular
  2403
  Blog Entries
  1
  RepPuan
  169825313
  Rep Power
  19669
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  Tc mi hayirdir goksah...

  Ahmet kaya 1 numaralı irkcidir pkknin yanin da hep destekci olmustur. Bu vatanin nasil kazanildini bilmeyen yokluk esaret gormemis gunumuz insanlari kendilerini farkli gostermek icin iyi bi halt ettigini sanmasi yuzunden boyle irzina gececek kisileri savunmaktalar
  TOMA'yla SOMA'yı Söndürebilirmisin

 9. Beğenme TETIKHAN, Mısırga Bu mesajı beğendi.
 10. #6
  ЯΔ bliZZard's Avatar
  Üye No
  132625
  Giriş Tarihi
  Nov 2006
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Tekirdağ
  Mesaj
  15,373
  Konular
  183
  RepPuan
  130145636
  Rep Power
  15920
  Reputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi GökŞah Mesajı Göster
  Ahmet KAYA adamın dibidir. TC'nin faşist pisliklerinin gazına gelmeyin.
  .


  CESARET!

  .

 11. Beğenme defne27, #Wanted, TETIKHAN, Mısırga, urunguşat Bu mesajı beğendi.
 12. #7
  Ϝ ϓ ſ Ϟ Mısırga's Avatar
  Üye No
  422621
  Giriş Tarihi
  Dec 2009
  Yaş
  18
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Denizli
  Mesaj
  1,631
  Konular
  147
  RepPuan
  9097451
  Rep Power
  2641
  Reputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Ünvan : Gümüs Üye

  Varsayılan

  Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi Rumpelstiltskin Mesajı Göster
  Yüreğinizdeki nasıl bir kin lan sizin?
  Diyecek bir şey bırakmıyorsunuz insana. Öylesine çirkin, öylesine rezilsiniz.
  Bize düşman olana düşman olduğumuz için mi reziliz?
  Din Seçim, Türklük Kaderdir


 13. Teşekkür TETIKHAN Bu mesaj için teşekkür etti.
  Beğenme #Wanted Bu mesajı beğendi.
 14. #8
  Hadi Canım Sende! ala'turka's Avatar
  Üye No
  515848
  Giriş Tarihi
  Feb 2013
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Niğde
  Mesaj
  3,292
  Konular
  9
  RepPuan
  20753770
  Rep Power
  2658
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Ünvan : Gümüs Üye

  Varsayılan

  Değildi,

  1299 Osmanlıspor'lu
  Bir insanın akıllı olduğuna bir şey dediğim yok.
  Yeter ki aklını başkalarına kabul ettirmeye kalkmasın
  .

 15. #9
  Çapulcan ChapullerOne's Avatar
  Üye No
  113526
  Giriş Tarihi
  Aug 2006
  Yaş
  34
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  İzmir
  Mesaj
  11,931
  Konular
  2131
  Blog Entries
  3
  RepPuan
  19579792
  Rep Power
  4925
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  TC yi kaldırırsın kıyamet kopar. TC dersin kıyamet kopar. Millet ne .. yiyeceğini şaşırdı.

  Ahmet KAYA ve onun gibi sanatçılar TC'nin Faşistleri derken Türkiye'deki faşistleri kast ederler. Zira TC'nin faşistleri vardır.

  Bak ben üstüme alınıyor muyum? Hayır. Niye?

  Adam sapına kadar haklı da ondan.
  Önemli olan kavgadaki köpeğin boyutu değil, köpeğin içindeki kavganın boyutudur.

  Bu çarpık düzene karşı tek başıma nasıl etkili oabilir diye düşündüğünde geceleri seni uyutmayan sinek aklına gelsin. O başarıyorsa sen de başarırsın.


 16. #10
  YüzBaşı urunguşat's Avatar
  Üye No
  221795
  Giriş Tarihi
  Jul 2007
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Diğer
  Mesaj
  31,732
  Konular
  2403
  Blog Entries
  1
  RepPuan
  169825313
  Rep Power
  19669
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı Göster
  Değildi,
  Hadi ya gezi de turk bayragi salayan hain, andimiz okuyan bebe prnvakator kendi yurdumuz da harbiden garip kaldik ya ona yanarim.

  Goksah ahmet kayadan ala fasistmi var terore destek olmus birimi senin oncun
  TOMA'yla SOMA'yı Söndürebilirmisin

 17. #11
  İçinizden geçerim.. marmara kazım's Avatar
  Üye No
  290324
  Giriş Tarihi
  Jun 2008
  Yaş
  90
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Eskişehir
  Mesaj
  16,943
  Konular
  76
  RepPuan
  309609739
  Rep Power
  33291
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi Rumpelstiltskin Mesajı Göster
  Yüreğinizdeki nasıl bir kin lan sizin?
  Diyecek bir şey bırakmıyorsunuz insana. Öylesine çirkin, öylesine rezilsiniz.
  http://www.youtube.com/watch?v=qrLKfa3gO-g

  d
  uyuyormusun silah seslerini hainlerin kafasına iniyor ne kadar zevk alıyorum bir bilsen..bulutların üzerindeyim..

  http://www.youtube.com/watch?v=AtnkCq_-TZY

  H
  ele bu video daki topçu atışları hainlerin kafasına iniyor maymunlar magaralarında geberiyor.

  Bir gün inşallah sende ihanet ettiğin bu vatandan hakettiğini yersin.

  Keyfekeder..

  Yanıyorsun fuat abi..

  Ne Mutlu TÜRK olana !

  Biz ki BOZKURT soyluyuz arkamızda onlarca köpeği havlatan asil ırkın evladıyız.

 18. Beğenme Mısırga Bu mesajı beğendi.
 19. #12
  T.C. Oğuzlar dag-han's Avatar
  Üye No
  335692
  Giriş Tarihi
  Jan 2009
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Seçilmemiş
  Mesaj
  7,884
  Konular
  1699
  RepPuan
  26769280
  Rep Power
  4777
  Reputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  tetik paylaştığın konunun altına bir bakıver alıntıdır diyo ahmet kaya nın sanatına hayranım pkk li değilmi bilmem cünkü yayımlanan resimler photoshop (fake) olduğuda ispatlandı. bir türlü akıl erdiremeğim sudurki bu insan jet fadılın reklamına neden alet oldu ..


  Eğer sen bugun susuyorsan..
  Korkup kenara siniyorsan..
  Dünü unutuyorsan..
  Yarına mücadele etmiyorsan..
  Memleketin sömürülmesine göz yumuyorsan..
  Ulusal namusun ve şerefin ayaklar altına alınırken günlük hayatına devam ediyorsan..
  Sözün bittiği yerdeyiz!!! Ümit Doganci 20. #13
  ЯΔ bliZZard's Avatar
  Üye No
  132625
  Giriş Tarihi
  Nov 2006
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Tekirdağ
  Mesaj
  15,373
  Konular
  183
  RepPuan
  130145636
  Rep Power
  15920
  Reputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

  Varsayılan

  ne kadar saf bi milletiz ya saçma salak mevzulardan birbirimizi yiyoruz aga yok faşistti yok bilmem neydi olm adam ölmüş lan neyin derdindesiniz dinleyen dinlesin isteyen istediğine inansın. çocuklara 50 kuruş atar kapıştırırsın ya aynı mevzu
  .


  CESARET!

  .

 21. Beğenme küflüpeynir, NazarBoncuğu Bu mesajı beğendi.
 22. #14
  Co-Admin TETIKHAN's Avatar
  Üye No
  471093
  Giriş Tarihi
  Aug 2010
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  İzmir
  Mesaj
  92,344
  Konular
  31460
  Blog Entries
  2
  RepPuan
  2147483637
  Rep Power
  5000000
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
  Kanka.net Admin

  Varsayılan

  ahmet kaya ve şivanmıdır nedir o tüm sözde sanatçılar hem haindir hem pkklıdır ,ülkenin şerefli askerlerine demediklerini bırakmayanlar bakıyorumda bir anda pkk sempatizanı olmuşlar

  Bugün ''kişiliği önemli değil,sesi ve müziği önemli''deyip ahmet kaya dinleyenler,yarın apo bi albüm çıkarsa onu da dinleyecekler demekki ! nasıl olsa kişilik önemli değil (!)


  tetik paylaştığın konunun altına bir bakıver alıntıdır diyo ahmet kaya nın sanatına hayranım pkk li değilmi bilmem cünkü yayımlanan resimler photoshop (fake) olduğuda ispatlandı. bir türlü akıl erdiremeğim sudurki bu insan jet fadılın reklamına neden alet oldu ..
  şu videoyu izle bak bakalım neler diyor ahmet kaya

  Düzenleyen TETIKHAN : 22-11-13 at 08:08
  RABBİM SEN BENİ DOSTLARIMDAN KORU BEN DÜŞMANLARIMIN İCABINA BAKARIM

  İttihat ve Terakki


  Kanka net hakkında her şey için burayı Tıklayın 23. Beğenme defne27, кαpαğαη, urunguşat, Mısırga Bu mesajı beğendi.
 24. #15
  Yapgu кαpαğαη's Avatar
  Üye No
  198537
  Giriş Tarihi
  Apr 2007
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Ankara
  Mesaj
  16,641
  Konular
  2560
  RepPuan
  135176183
  Rep Power
  16265Array

  Varsayılan

  pkk konserlerinde şarkı söylediği için, bölücübaşı posterlerinin önünde şarkı söylediği için, ''vallahi apoyu özledik'' diye şarkı söylediği için haindir. Tıpkı şivan perver denen hain gibi. Dağa çıkıp teröristlik yapmadığı için şirin göstermeye çalışanlar şunu bilsin ki böyleleri dağdaki teröristten daha tehlikelidir. Çünkü o dağdaki binlerce terörist gibilerini böyle hainler peşlerinden sürükler.
  ...

 25. Beğenme defne27, TETIKHAN, urunguşat Bu mesajı beğendi.
+ Yeni Konu Aç
4 sayfadan, 1.sayfa 123 ... SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. ahmet kaya - Şafak türküsü |
  By Adele in forum Video Paylaşım
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 25-04-11, 22:20
 2. Ahmet kaya??????????????????????????
  By zelyot in forum Genel / Off Topic
  Cevaplar: 22
  Son Mesaj: 23-11-09, 15:16
 3. Ahmet Kaya
  By ["YuKo_CaN"] in forum Biyografiler
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 25-07-08, 11:43

Ziyaretçiler bu sayfayı bu kelimeleri arayarak buldular:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açılamaz!
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

Forum Kuralları