kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
seckince
Tepkime puanı
2

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • şükür iyiyim sen hala bu forumlardasın helal olsun mücadele hiç bitmiyor ;)
  onaylama işlemi zaman alabiliyor bazen , bazen de online olup olamamaya göre. bu sefer ki benimle ilgiliydi.
  misyonerlikle ilgili bir paylaşımınızı gördüm ve bir yorumunuzda gizli mühürlenip rafa kaldırılmış belgeden bahsetmişsiniz gizli birşey insanda merak uyandırır . Açıkçası merağımı mahzur görün bu mektup ne ile ilgiliymiş ? Neden açılmıyor yada kimin açmaya yetkisi olabilir.
  bahsettiğin konu hemen kabul edilebilecek bir konu değil o yüzden konuyla ilgili biraz araştırma yapmam gerekiyo ama söylediklerin için saol farklı bi bakış açısı en azından
  açıklama için teşekkürler ben olayın tam ortasında gelmişim sanırım birden o yazıları görünce şaşırdım açıkcası

  ama evrim konusunda yanlış düşündüğünü düşünüyorum
  belli ki yanlış anlamışım ama bu yanlış anlamama sebebiyet veren durum hadislere karşı takındığınız durum yani hadisleri biraz daha önemsemeni beklerdim açıkcası
  ehli sünnet biri olduğunu sanıyordum ama anladığım kadarıyla farklı bi olay var yanlış anlamışsam lütfen düzeltin
  Hep benim mesajlarımı koymuşsun, onu beğenmedim seçkince... bak şimdi bir mesajını beğenmeme tuşuna bastım ki kazayla oldu kusura bakmayasın. Ben kin tutmaya karşıyımdır her mesajını beğenmeme yanlış olur ki hele bu zamanlarda :))) en düzgün devirlerinde tabiri ile :)
  Anlatayım; Bak şimdi senin mesajlarını okumuyorum saçmalığını bırak bir kenara. Tek tek okuyorum her ne kadar farklı kafa yapımız olsa da. Beğendiğim mesajına beğendim demiyor muyum seçkince? Onu de hele. Provakatörlük ufak çocuk işi seçkince benden yaşça baya büyüksün. Normal sohbetimiz olmadığı için tanımıyorsun beni. Ben kin beslemem kimseye.
  Selamınaleyküm iyi haftalar,
  Haddimi aşıyorsam lütfen kusuruma bakmayınız. "seçkince" adlı kullanıcı acaba şahıs mı değiştirdi yoksa daha mı toleranslı oldu?
  Bir dönem fazla giremediğim foruma son 1 haftadır girdiğimde başlıklarda çok farklı bir seçkince ile karşı karşıya geldim. Hemen hemen her başlıkta atıştığım seçkince şimdi toleranslı, saygıdan taviz vermeyen, gerektiği yerde özür dileyen ama kendi fikir ve düşüncelerini yine aynı çerçeve içersinde savunan bir seçkince olarak karşımda. Bu tavrınızı takdir ettiğimi belirtmek isterim. Seviyeli fikir alışverişini benimsemiş olmanız belki en çok beni sevindirdi. Fikirlerimiz görüşlerimiz farklı olsa bu şekilde sizinle fikir alışverişinde bulunmak yararlı olacağını düşünüyorum. Siyaset Meydanında denk gelmek dileğiyle.

  Saygılarımla
  İyi geceler.Açıkcası Kanka Yorum ilk açıldığında abuk subuk fikirlerle gelinip yanlış anlaşılmalara mahal verilmemesi için yapıldı.Ben onayın kaldırılması talebini yanılmıyorsam 3 ay önce söyledim biliyorsundur adminlerimiz sıkı çalışır hala bekliyoruz :)
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt