kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
 • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.
Ph0neix
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Hala bu siteye niye giriyoruz acaba çok ilginç değil mi şu an bunu düşündüm d: sosyal medyada asosyalim d:
  Ne kadar sürünmeli bir hayat yaşadığımı burada anlatmak istemiyorum d: kimin haklı çıkacağı umrumda bile değil ben hayırlı olan neyse o olsun istiyorum ezilen için de ezen için de :)
  9 senelik arkadaşımla 2 fotoğrafım var galiba d: fotoğraf anı öldürüyor ben hep yaşamayı istiyorum.
  Eyvallah ama 600 lirayı bir çizmeye veremeyeceğim için şu anlık hayallerim suya düştü d:
  Sanırım 40+ yaş üzerindeki insanlarda bir araştırma yapılmış %60 ı ülkenin eskiye kıyasla daha iyi olduğunu söylemiş. 40+ yaş olması bence araştırma sonuçlarını daha güvenilir kılıyor açıkçası d: elbette sıkıntılar var ama ben gidişatı kötü görmüyorum.
  Fotoğraflarla pek aram yok ben anılarda yaşamayı seviyorum :) biri benim esprilerimi, neşemi unutacağına yüzümü unutsun daha iyi.
  Dize kadar olan çizmelerden bahsediyorum ben daha uzununu zaten istemiyorum istesem de gereksiz yani d:
  Canını sıkma inşallah her şey bir düzene oturur. Dua etmek lazım ben duaya inanıyorum.
  Ben Bursa'dayım okuyorum, okul bitiyor ona üzülüyorum. Öğrencilik güzeldi. Finallerim başlıyor bu pazartesi. Onlara çalışıyorum. Bir çizme beğendim indirime girmesini bekliyorum D: öyle öyle gidiyorum.
  O 86 puanı başka atamalar olduğunda kullanabiliyor musun ? Allah yardımcın olsun ya. Polislik güzel hayırlısı oysa o olur inşallah.
  O vatandan aramazlarsa öbür vatandan ararlar inşallah. Zaten ne demiştik nerede çalışıyorsak orası bize vatan d: sadece şu an bu ironi yaptım yanlış anlaşılmasın ahahah d:
  Yo yo hayır üzülürüm öyle bi çıkarım yaparsan d: demek lâzım bence yoksa bu hayatın akışına kapılıp gitmişiz demektir Allah korusun d:
  Ben ne yazdim da sen benim kendimi soyutladigimi dusundun d: yok oyle bi sey modern bi insan olmamak icin direniyorum ben d: asansorden inerken herkese yakşamlaar diyorum nerem soyutlanmış üzme beni d:
  Ya şaka gibi 7 sene öncesinden bugüne sen KPSS ye bile girmişsin d: Allah yardımcın olsun alırsın inşallah işi. Benim soyadımın her hakkı saklıdır o yüzden facebook soruna olumsuz yanıt veriyorum d:
  Parçalanmış aile çocuğu olmak bunu gerektiriyor çünkü bazen konya bazen İstanbul bazen orası bazen burası d: ya ben pişmanım ahahahah sussam daha iyiymiş d: okuyorum üniversite 3. sınıf oldum büyüdüm d: sen ne yapıyorsun
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt