kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
 • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.
NOLAN
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • :)
  tavırların cok kaba. senden yasca kücük birisiyle konusuyosun üstelik de bi bayanla konusuyosun
  sana hiçbi şekilde hakaret küfür vb. etmemiş, tam tersine orta yol bulmaya calısan birisine sevecenlikten uzak bi şekilde rahatça "hadi naş" falan diyebiliyosun.
  şu anda kalbimi kırdın.
  bu siteye ilk geldiğinde senin yanında ben vardım
  bazı arkadaslar haksızlık yapıyordu ateist olduğun için
  cok cabuk unutmussun o zamanları.
  senin niyetin üzüm yemek değil bağcıyı dövmekmis, en son yorumundan ben onu algılıyorum.
  yine de sağlıcakla kal.
  Lan şerfsız köpek sen gibi yalancımı var müslümanlara yalancı diyorsun it herif'!!

  KAÇ PARALIK ERKEKSIN LAN SEN SOYTARI YAVŞAK KANSIZ İT!
  Sormak istediğin,konuşmak istediğin bir şeyler varsa,çekinme lütfen:)
  Bende iyiyim cevabı kendi profiline yazınca farketmemişim daha yeni görüyorum ::/ sağol
  kelime kaşarlığı yapma olum ben müslümanlara asla laf söylemedim gece gece tahrik etme beni ben diğer üyelere benzemem haberin ola akıllı ol.
  Bende keçi inadı filan yok..Avatarı tabi ki değiştirirdim ama bu yöntemle değil..Bana açıkça özelden ve genelden baskı yapıldı..Banlanmakla tehdit edildim..Bende bu faşizme karşı bu avatarı değiştiremem..Düzgünce rica edilseydi anında değiştirirdim ama ukalaca yazıyorlar bana..
  Ayrıca çoğunluğun istekleri doğru değildir Tetikhan..Çoğunluk istedi diye bir karar alamazsın..Bu çok yanlış bir tutum..
  Bu saatten sonra bu avatarı değiştirmem..İstediğinizi yapmakta özgürsünüz..Bir avatar için beni banlayacaksanız,canınız sağolsun..Ben zaten sadece burada yazmıyorum..Ayrıca aynı avatarı Türkiye'nin en iyi birkaç sinema sitesinde de kullanıyorum ve bana özelden bu avatar için mesaj yollayanlar bile oldu..Avatarınızı çok beğendim diye:)
  Ben dini avatarlardan ve dini imzalardan rahatsız değilim ve kimseye de bu yönde mesaj atmadım..Umurumda değil ki bu ama müslümanlar çok hassaslar..Hem terörist yerine konuyoruz,hem de her türlü aşağılamaya mazur kalıyoruz..
  Neyse artık..
  faşizim falan değil nolan sadece burada konu herkesin inancına saygı duyma tam tersi durumda da bir sıkıntı olursa gene aynı şekilde diyelim sana karşı aynı duyarlılık ile hareket edeceğimi bil dostum

  avatarını silme de değiştir bence bununda senin yapman daha uygun
  Tetikhan,sen sil avatarımı..Bence bu yaptığınız faşizmdir..
  dostum bana görede o avatarı değiştirmen lazım sadece kılıç değil olay sanırım başka üye arkadaşlardan da şikayet olmuş malum hassas değerler bunlar ama tam tersi bir durumda da sende hakaret gibi bir durum görürsen ateistler üzerine forumda şikayet etme hakkın bunun sonucu yaptırım olayı her zaman var
  Sizden ricam avatarinizi değiştirebilirmisiniz ... Rahatsiz edici ve islama karsi bence hakaret içeriyor...
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt