kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
 • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.
BordoBereli
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Haha sağolasın sana da günaydın demek isterdim ama saat müsait değil, iyi akşamlar diyeyim ben de :D Umarım sınavların iyi geçmiştir :)
  Evet 3 saatlik dersi 1 buçuk saat yapıp bırakıyoruz hoca da sıkılıyor. Ama lisede falan öyle şeyler yoktu. :D

  Tamam fazla uzun yazmayacağım bir an önce uyuman için, yarın sınavlarında sana kolay gelsin canım. Tekrardan çok teşekkür ediyorum. İyi geceler. Başka zaman yine devam ederiz. :)
  Ayy çok sıkıntılıymış. O derslerin hepsini birden verebilmek büyük başarı. :) Öyle kalmış olmana üzüldüm ama sonradan iyi toparlamışsın.

  Boş vermek şöyle; bazen canım istemiyor o anda çalışmıyorum ama sonra başka bir boş vaktimde gidip telafisini yapıyorum.

  Üniversite hayatı; daha fazla anlamadım ama güzel ya. :D Öyle ergen ergen davranan insanlar yok ve bu beni çok mutlu etti. :D Onun dışında boş zamanlarımın çok olması da hoşuma gidiyor. Ama dediğim gibi daha çok başındayım olayın, şimdiden fazla yorum yapamam :D
  Anladım. Evet yabancı dil olunca daha zor önce Türkçeye çevirip sonra da anlamak lazım Allah yardımcın olsun. O akışkanlar mekaniği sanırım çoğu mühendislikte varmış. :D :D Bir arkadaşıma sormuştum öyle cevap vermişti. :D sen yapabiliyorsan sorun yok :)

  Bizde az ders var zaten, bazıları işte ingilizce- matematik falan. Önemlilerini anlatayım sana. Psikolojiye giriş diye bir ders var. Ama çok ilginç şeyler de görüyoruz, gözün yapısı ya da işitme koklama gibi duyuları falan da (işin bayağı biyolojisine girdik) çünkü; insanı incelediğimiz için insanla ilgili şeyleri de bilmemiz gerekiyormuş. :D Ama çok detay olunca biraz karıştırabiliyorum :/ Sonra psikolojide araştırma yöntemleri diye bir ders var, o daha çok deneysel psikolojiyle alakalı. En çok zorlandığım sosyoloji yaa, ilk kez gördüm ve çok ağır geldi :/
  Evet benim de çok ilgimi çekiyor. :)

  Üsküdar'daki kampüsü Sütlüce'ye taşıdılar, ben de o yüzden yazdım, eve yakın olsun gitmesi kolay olsun dedim. :D
  Ne güzel :D Tekrardan hayırlısı olsun. Derslerin nasıl peki, zorlanıyor musun yoksa iyi mi :)
  Aa öyle mi. :D Merak ettiğin varsa bana sorarsın ben cevaplarını öğrenirsem anlatırım sana :)

  İstanbul Ticaret üni. Senin hangisi? :)
  :) Hayırlısı olsun bakalım inşallah mezun olduğun günleri de görürüz. :D

  Ben de işte bu sene başladım daha 1. sınıfım psikoloji öğrencisiyim bakalım... :D
  Söylediklerinde çok haklısın ben de zamanla toparlarım kendimi. Ağzından bal damlıyor. :D Çok teşekkür ederim iyi geldi dertleşmek. :)

  Hadi onu bırak da başka şeylerden konuşalım. Mesela, ne okuyorsun? :D
  Vizelerin mi var? Başarılar diliyorum. Umarım hepsi iyi geçer. İyi çalış olur mu :)

  Canımı sıkan şu ki; ben bir insana çok güvenmiştim ama aslında kendisi bu kadar güvene layık birisi değilmiş bunu öğrendim 1-2 saat önce. Ama ben iyi birisi olduğuna emindim. Ama yanlış karar vermişim. Yanılmak canımı acıtıyor dostum :/
  Hiç iyi olmadığım bir anda yazdın, gülümsedim. :) Ama iyi diyelim, iyi demek adetten olmuş. Sen nasılsın canım?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt