PDA

View Full Version : M.e.g.a Hafıza - Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon Setiplus19
09-03-10, 04:03
M.e.g.a Hafıza - Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon Seti


KONSANTRASYON PROBLEMİ YAŞIYORSANIZ...
Ders çalışırken konsantre olamıyor ve dikkatinizi toplayamıyorsanız, çocuğunuz, ya da siz hiperaktif bir yapıya sahipseniz, hızlı öğrenme ve konsantrasyon sağlayan frekans ve müzikler içeren"Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" seti sizin için çözüm olabilir.

http://www.konsantrasyon.com/images/bio_set_cd.jpg (http://www.konsantrasyon.com/images/bio_set_cd.jpg)

KONSANTRASYONU ARTIRAN

ÖZEL FREKANSLAR VE MÜZİKLER
Konsantrasyon çoğu kişinin ortak problemidir. Bazen çok nadir de olsa çok iyi konsantre olduğumuzu hisseder ve o anda öğrendiğimiz şeyleri çok kolay ve kalıcı olarak öğrendiğimizi fark ederiz. Çoğu kez ise öğrenmek veya çalışmak istediğimiz bir konuya ne kadar istesek de konsantre olamadığımızı ve kolayca dikkatimizin dağıldığını görürüz.
Konsantrasyon temel olarak beyin dalgaları ile ilgilidir. Beynimiz sürekli olarak çeşitli dalgalar yaymaktadır. Bunlardan 8 ila 12 Hz. arası beyin dalgalarına "alfa dalgaları" denmekte olup, beyin alfa dalga ortamındayken konsantrasyon kalitemiz zirveye çıkmaktadır.
Biraz yüksek bir yatırım yapıp, beyin dalgalarını bir monitör ve bilgisayar yardımıyla sürekli olarak izlemek ve beyin tam alfa dalga ortamına girdiğinde ders çalışmaya başlamak ve öğrenme faaliyetlerine geçmek iyi bir seçim gibi görünebilir.
Esas amaç beynin alfa dalgası ortamına girdiği anları yakalamaya çalışmak olmamalıdır. Amacımız hangi şartların beynin alfa dalgası ortamına girmesine neden olduğunu tespit edip, bu şartları suni olarak yaratarak beynin alfa dalgası ortamına girmesini sağlamak olmalıdır. Ancak bu şartlarda kendi istediğimiz zamanlarda konsantre olmamız mümkündür.

Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon seti kullananlara aşağıda belirtilen hususlardaki pozitif katkılar sağlıyor.

http://www.konsantrasyon.com/images/konsantrasyon_ders.jpg (http://www.konsantrasyon.com/images/konsantrasyon_ders.jpg) http://www.konsantrasyon.com/images/konsantrasyon_hamile.jpg (http://www.konsantrasyon.com/images/konsantrasyon_hamile.jpg)
Konsantrasyonu artırıyor,
Öğrenmeyi hızlandırıyor,
Hafıza gücünü geliştiriyor,
İmtihanlardaki başarıyı artırıyor,
Hata yapma oranını azaltıyor,
Stresi yok ediyor,
Yaratıcı düşünme yeteneğini geliştiriyor,
Beyin loplarının dengeli kullanılmasını sağlıyor,
Zeka (i.q.) puanında "9" puana kadar ilave artış sağlıyor,
Hiperaktif çocukları ve yetişkinleri sakinleştiriyor,
Vücudun daha hızlı iyileşmesini sağlıyor.

Bio-Ritmik Largo müzik ve frekansların daha çocuk doğmadan bebeklere dinletilmeye başlanması doğacak çocukların beyin gelişimini de pozitif olarak etkilemektedir. Ancak şunun gözden kaçırılmaması gerekir; anne rahmindeki çocuk bir sıvı içinde olduğu için, sesleri de bu sıvı kanalıyla duymaktadır.
Hamile anneler bu tip müzikleri açıp, hoparlörü karınlarına dokundurarak bu müzikleri daha doğmamış bebeklerine dinletebilirler. Bu arada sıvı ortam, havaya oranla sesi daha hızlı ilettiği için, hoparlördeki müziğin sesi çok az açılmalıdır.


CD'ler özel frekanslarda ses kaybı olmaması amacıyla 192 khz'de kaydedilmiştir. onun için 25 dakikalık 1 bölüm ortalama 40 mb tutmaktadır. Seti Size 6 bölüm halinde sunuyorum. Sorularınızı Alttan sorabilirsiniz. Cevaplamazsam ) buraya yollayın.Download:

http://www.4shared.com/file/236440656/e9c4735b/BioLa-1.html
http://www.4shared.com/file/236461336/7b292233/BioLa-2.html
http://www.4shared.com/file/236477039/f1dbf797/BioLa-3.html
http://www.4shared.com/file/236477450/d9544069/BioLa-4.html
http://www.4shared.com/file/236492752/bdf2d14f/BioLa-5.html
http://www.4shared.com/file/236508357/6360dcac/BioLa-6.html

(http://rapidshare.com/files/85057541/BioLa-1.rar)