PDA

View Full Version : Ahmet Kaya Gerçeği (Sanatçı mı Vatan Haini mi?)

ankarali89
19-02-09, 22:26
Video paylaşımı yasak olduğu için söz konusu video kaldırılmıştır:okay:
Yetki sınırlamalarından dolayı anket ekleme şansımız yok maalesef:nono:
Ancak bazı kankalarımız konunun açık kalmasını rica etmişlerdir:smile:
Bunu dikkate alarak başlık tekrar yorumlarınıza açılmıştır:okay:
Tartışmalarınızı ''Ahmet Kaya sanatçı mı vatan haini mi'' ekseninde yapabilirsiniz:okay:

Saygılarımla...
hakim06

urunguşat
19-02-09, 22:30
Verildi bu ama neyse böyle dedim diye hemen bir kulp bulursunuz.

akp ye göre vatanperver.

yurdusen
19-02-09, 22:32
Seneler oldu, ölmeden münihte konusmustum.Benim calIstIgIm sirkete alIsverise gelmisti.Ölen insanIn hakkInda yorum yapmak istemiyorum.SanIyorum pkk ile iliskisi vardI.

ankarali89
19-02-09, 22:33
Verildi bu ama neyse böyle dedim diye hemen bir kulp bulursunuz.

akp ye göre vatanperver.

dostum verildiğini ben de biliyorum ama inadına bu iti savunanlar var...:okay:

komünizm destekçisi çakma Atatürkçülerin gözlerine gözlerine sokmak lazım bunları...

Bugün siyaset meydanında komünizmi savunan biri var ya o kendini biliyor onun gibilerin bakması lazım...:dayak6du::dayak6du::dayak6du:

Seneler oldu, ölmeden münihte konusmustum.Benim calIstIgIm sirkete alIsverise gelmisti.Ölen insanIn hakkInda yorum yapmak istemiyorum.SanIyorum pkk ile iliskisi vardI.

abi videoda var zaten arkasında apo posteri, vallaha apoyu özledik diyor...:dayak6du::dayak6du::dayak6du:

Bunun da aponun da doğu perinçekin de................................................ .........

urunguşat
19-02-09, 22:36
İyide ankaralı ahmet kaya veya başka biri isim önemli değil akp ile özgürleşti tepkiyi ne diye komunist veriyorsun bu konuda eleştirmen gereken akpnin tavrı değilmi.

Ahmet kaya kürtçe konuşulsun kaset yapılsın kanal açılsın ders olsun istiyordu akp de bunları yaptı şimdi bu adam şarkıcı onu eleştirmek bize getirisi olmaz.

ama akp ye oy verenler sizlersiniz bu şahıslara 1 yıl önce burda küfür edilirdi akp bunların istediği her şeyi yaptı ama eleştirmediniz arkasında durdunuz.

Tavrınız bu olmamalı.

akp nin yaptığı her pislikte farklı suçlular aramayın suçu başkasına atmayın.

ankarali89
19-02-09, 22:37
İyide ankaralı ahmet kaya veya başka biri isim önemli değil akp ile özgürleşti tepkiyi ne diye komunist veriyorsun bu konuda eleştirmen gereken akpnin tavrı değilmi.

Ahmet kaya kürtçe konuşulsun kaset yapılsın kanal açılsın ders olsun istiyordu akp de bunları yaptı şimdi bu adam şarkıcı onu eleştirmek bize getirisi olmaz.

ama akp ye oy verenler sizlersiniz bu şahıslara yıl önce burda küfür edilirdi akp bunların istediği her şeyi yaptı ama eleştirmediniz arkasında durdunuz.

Tavrınız bu olmamalı.

cenkaan sen benim kürt açılımı konusunda destek verdiğimi gördün mü? Chp den gelme ertuğrul günay ın ahmet kaya itinden özür dilemesini savunduğumu gördün mü?

Hinrich
19-02-09, 22:41
ahmet kaya vatan hainidir.

urunguşat
19-02-09, 22:44
cenkaan sen benim kürt açılımı konusunda destek verdiğimi gördün mü? Chp den gelme ertuğrul günay ın ahmet kaya itinden özür dilemesini savunduğumu gördün mü?

Eleştirmedin de ama hatta farklı platformlarda destek oldun he kömür dağıtan akp ha ahmet kayanın isteklerini gerçekleştirmesi.

Sonuçta destek oluyorsun bu partiye bunu Mhp yapsa idi
alabileceği eleştirileri aklım bile almıyor ki en acımasız eleştiriyide ben yapardım.

ankarali89
19-02-09, 22:46
Eleştirmedin de ama hatta farklı platformlarda destek oldun he kömür dağıtan akp ha ahmet kayanın isteklerini gerçekleştirmesi.

Sonuçta destek oluyorsun bu partiye bunu Mhp yapsa idi
alabileceği eleştirileri aklım bile almıyor ki en acımasız eleştiriyide ben yapardım.

ben akp yi bu konuda eleştirdim ve eleştiririm de. Ne için yaptı? Yerel seçimlerde doğu bölgelerini dtp den almak için yaptı. Ben böyle düşünüyorum. Ha ama yapılan yanlıştır...

urunguşat
19-02-09, 22:54
Yanlıştı tamamen yanlıştı ne olursa olsun.
Koltuktan düşmeyi bile göze almalı bunu yapmamalı idi.

Sonra biz bobcu diyince kızıyorsunuz bize kılıflar buluyorsunuz.

Bi çırpıda mhp yi chp yi acımasızca eleştirip bu yüzden savunmuyoruz diyorsunuz.

dtp şimdi de harf koy diyor buda olacak

ya sonra.

diycekki kürtlere ayrı özel haklar tanınsın buda olacak

sonra

bari apo bayrağımız dalgalansın bölgelerimizde yada evimizde diycek

sonra

artık sizden bir şey istemiyoruz bizim sınırımız bu dediklerinde ne diyeceksin.

ankarali89
19-02-09, 22:58
Yanlıştı tamamen yanlıştı ne olursa olsun.
Koltuktan düşmeyi bile göze almalı bunu yapmamalı idi.

Sonra biz bobcu diyince kızıyorsunuz bize kılıflar buluyorsunuz.

Bi çırpıda mhp yi chp yi acımasızca eleştirip bu yüzden savunmuyoruz diyorsunuz.

dtp şimdi de harf koy diyor buda olacak

ya sonra.

diycekki kürtlere ayrı özel haklar tanınsın buda olacak

sonra

bari apo bayrağımız dalgalansın bölgelerimizde yada evimizde diycek

sonra

artık sizden bir şey istemiyoruz bizim sınırımız bu dediklerinde ne diyeceksin.

o kadar da uzun boylu olmamasını umuyorum harf meselesi falan. Benim eleştirmemdeki sebep de zaten bu tavizlerin ardı gelir korkusuydu:okay:

Burası Türkiye ve bu ülkede herkes Türkçe konuşmak ve bilmek zorundadır. Lazlar çerkezler sorun çıkarmıyorsa kürtler de adam gibi bu ülkenin kanunlarına uymak zorundadır. Ben böyle düşünüyorum...

urunguşat
19-02-09, 23:02
Ee peki ankaralı ben böyle diyince ırkcı faşist diyorsun yada bloop kızılcıklı dediğinde.

En azından ben ırkcı değilim ama kürte karşıda tedbirliyim istemiyorum bunun ayrımcılıkla alakası yok endişelerle alakası var gelecekle alakası var.
Ben aamaan ben güzelce yaşıyımda torunum ne halt olursa olsun diyemem ki atalarımız demedi.

Bu ülkede yaşayan herkes Türklük şuurunu kültürünü benimseyip sindirmeli yoksa başka türlü o kişiden yarar gelmez.
Bugune kadar gelemdi oy için Türkiyeli diye ortaya söylemler atıp ülkeyi daha da kutuplaşırdı akp yazık oluyor çok yazık

ankarali89
19-02-09, 23:08
Ee peki ankaralı ben böyle diyince ırkcı faşist diyorsun yada bloop kızılcıklı dediğinde.

En azından ben ırkcı değilim ama kürte karşıda tedbirliyim istemiyorum bunun ayrımcılıkla alakası yok endişelerle alakası var gelecekle alakası var.
Ben aamaan ben güzelce yaşıyımda torunum ne halt olursa olsun diyemem ki atalarımız demedi.

Bu ülkede yaşayan herkes Türklük şuurunu kültürünü benimseyip sindirmeli yoksa başka türlü o kişiden yarar gelmez.
Bugune kadar gelemdi oy için Türkiyeli diye ortaya söylemler atıp ülkeyi daha da kutuplaşırdı akp yazık oluyor çok yazık

ben sana veya bir başkasına faşist demedim. Hatta onu bana çok diyen oldu:smile:

Ha bu ülkede adam gibi kürt de var benim arkadaşım tam bir vatan aşığı. Yalnız tüm kürtlerin aynı tarafta görülmesine karşıyım ben. Çoğu yanlış yolda da olsa adam gibi kürt de var, onlara sahip çıkmalıyız...:okay:

Gesque_
20-02-09, 00:14
daha öncede açıldı bu konu bende gerekli acıklamayı yaptım

http://forum.kanka.net/showthread.php?t=692045&highlight=ahmet+kaya&page=2

Buda link isteyen ordan okuyabilir sahip cıkılmadığı için bugünlere geldi ne oldu peki? şimdi Trt kürtçe kanal çıkardı neden kimse çatal fırlatmıyo neden kimse tepki göstermiyo neden kmse Trt'yi izlemekten vazgeçmiyor?Vatan haini olan biri bir ülke için bu kadar güzel şarkılar bırakmaz okadar güzel sözler yazmaz.Vatan haini olan bir insan onlarca ödül almazdı ve halk oylarıyla yılın sanatçısı seçilmezdi ama kürtçe klip yüzünden ona herkes sırt çevirdi oda annesinin halkı olan kürtlere kaydı.

zeyno34
20-02-09, 00:23
Ahmet Kaya vatan haini mi?

Ahmet Kaya ne dedi?

Ahmet Kaya kürtçe şarkı söylemek istiyorum dedi!!!

Hain oldu!!

AKP kürtçe yayın yapan bir devlet televizyonuna kürtçe isim verdi,Rojin güzel güzel söyledi söylemeyede devam ediyor!!

Ahmet Kaya apo posterleri önünde konser verdi, AKP apo posterleriyle koskoca komutanlığın önünde yapılan gösterilere sessiz kalıp adeta alkışladı!!

Ahmet Kaya apoya selam dedii AKP genel başkanı selamı kesti ''SAYIN APO'' dedi!!!!!!!!!!

Eeeeeeeeeeeeeeeeee!!

Ahmet Kaya hain mi?

Konuyu açan kişi 10 dk önce yediği yemeği unutacak kadar saf ama böyle bir konu açmış!! :hahah::hahah::hahah:

Eeeeeeee buna ne yapılır gülünür!!

Eeeeeeee ben ne yapıyorum gülüyorum!!!:hahah::hahah::hahah::hahah::hahah:: hahah::hahah:

_SaNcaR_
20-02-09, 00:34
Almanyada yillardir bölücü vatan hainleri PKK nin konserlerini yapti!
Bu hain deyilde kim hain....

Gesque_
20-02-09, 00:37
Almanyada yillardir bölücü vatan hainleri PKK nin konserlerini yapti!
Bu hain deyilde kim hain....

yapılan konserlerin tarihlerini yazarmısın?

edit:

flood olmasın

eklediğim videoda görebilirsin pkklılara verdiği konseri...:okay:

tarih sormustum Türk halkı sırt çevirdikten snra çekilen bir video bu ölümünden kısa bir süre önce cekildi ve tek bir konserde söyledi oda o konser

ankarali89
20-02-09, 00:44

eklediğim videoda görebilirsin pkklılara verdiği konseri...:okay:

_SaNcaR_
20-02-09, 00:46

Tarihlerini bilmene gerek yok cünkü Türk bayraklarini yakarlardi! konserlerini dagitmaya biz giderdik.....:smile:

jeytan1905
20-02-09, 00:47
Ben hiç Bu kadar Yalnız Kalmadım ve Hiç Bu Kadar Yağmurlara Sığınmadım
Yoksa Bu ömrüm Hep Paris'te Mi Geçicek
Akşamlar Hep Böyle Yağmurla Mı Bitecek
Sürgünde Aylarım Mahsum Yıllarım
Dostum GÖzyaşlarımdır..
(ahmet kaya)

Ne kadar Mahsum Siz Karar Verin.Yıllarca aralıksız taparcasına dinledim.artık dinelemiyorum diyebilirim.ve tüm sitemim cumhuriyeti savunan Sözde Atatürk'çü gençlerin ;
Ya ''ahmet kayanın ne olduğunu önemsemiyorum büyük bir sanatçı büyük bir yorumcu severek dinliyorum ''
şeklinde duyarsızca tutumlarınadır.

Hanzala
20-02-09, 00:52
hmet kayanın babası malatyalı yani türk tü. öz be öz türk tü. annesi kürt tü. genç yaşta sanatını icra etmek istedi. kürtlerin samimiyetiyle karşılandı. kürt gibi büyüdü. pkk tarafından kucak açıldı. destek çıkıldı. konserlerine kürtler gitti . kasetlerini kürtler aldı. pkk yardım etti yine bunlar için. oda bu çerçevede minnet borcunu ödedi. şimdi sorulması gereken soru şu. biz mi suçluyuz ahmet kaya mı yoksa kuyuyo şten mi.. sorular bunlar. ayrıca herşeyden öte sanatçı yaptığı sanat la değer alır. kişiliği kendisine aittir. psikopat olması , hain yada vs olması onu bağlar. yaptığı sanat insanlara hitap eder. gökhan özen gibi türk dinleyeceğime ahmet kaya gibi vatan haini dinlerim nokta.

Gesque_
20-02-09, 00:52
Neyse uzatmayım konuyu beğenmeyen dinlemesin ama sadece şarkı söyleyen birine vatan haini diyen kişiler lütfen bunu sandıklarınızdada gösterin basımıza vatan haini getirmeyin.Umarım anlaşılmıştır ne demek istediğim

_SaNcaR_
20-02-09, 00:55
Ben hiç Bu kadar Yalnız Kalmadım ve Hiç Bu Kadar Yağmurlara Sığınmadım
Yoksa Bu ömrüm Hep Paris'te Mi Geçicek
Akşamlar Hep Böyle Yağmurla Mı Bitecek
Sürgünde Aylarım Mahsum Yıllarım
Dostum GÖzyaşlarımdır..
(ahmet kaya)

Ne kadar Mahsum Siz Karar Verin.Yıllarca aralıksız taparcasına dinledim.artık dinelemiyorum diyebilirim.ve tüm sitemim cumhuriyeti savunan Sözde Atatürk'çü gençlerin ;
Ya ''ahmet kayanın ne olduğunu önemsemiyorum büyük bir sanatçı büyük bir yorumcu severek dinliyorum ''
şeklinde duyarsızca tutumlarınadır.

Tamam misralar güzel olabilir yorumlar güzel olabilir...

Do ree mi falik oynamaya gerek yok dosdum...

Bu kisi ölmüstür, gercek dünyada hesap veriyordur..

PKK lilarin ozanligini yapti avrupada diyorum, Türk askerine kursun SIKANLARI bana Burda ögmeyin ..........

Gesque_
20-02-09, 01:00
Tamam misralar güzel olabilir yorumlar güzel olabilir...

Do ree mi falik oynamaya gerek yok dosdum...

Bu kisi ölmüstür, gercek dünyada hesap veriyordur..

PKK lilarin ozanligini yapti avrupada diyorum, Türk askerine kursun SIKANLARI bana Burda ögmeyin ..........

Askerimize kurşun sıkanı değil bir sanatçıyı konuşuyoruz.10 şubat 1999'dan önce pkkyla ilgili hic bir şey yapmadı çünkü o tarihten önce sevilen bir sanatçıydı herşey o akşam oldu sadece kürtçe bir şarkı yapmak ve klip çekmek istiyorum dedi ondan sonra halkımız ona sırt çevirdi o akşam aldığı ödülün oylarını halkımız verdi ve yılın sanatçısı seçildi

bloop
20-02-09, 01:04
Bana kimse, burda kalkıp da AKP zihniyetinin Ahmet Kaya'dan daha masum olduğunu iddia edemez.
Ahmet Kaya'nın istediği, dillendirdiği herşeyi AKP misliyle eyleme geçirmiştir.
Bu konuda kimse benimle tartışmaya bile girmesin, kale almam.

Şimdi Ahmet Kaya'ya AKP liler HAİN diyor.Neden hain diyor?
Kürtçü olduğu için hain diyor.
Kürtçe için hain diyor.
APO itine şarkılar düzdüğü için hain diyor.

Pekiiii, Ahmet Kaya'nın söylemlerini eylemleştiren AKP, neden Türkiye partisi oluyor da Ahmet Kaya hain oluyor?
Bugün AKP tarafından kürtlere verilenlerin, vaad edilenlerin, eyleme geçirilenlerin hangisi Ahmet Kaya'nın hayali değildi?Şu an alfabeye kürtçe harf tartışması dahi yapılıyor.Bu kadarını Ahmet Kaya dahi dile getirebilir miydi?

Ahmet Kaya bile AKP den daha onurludur.Hiç değilse, inandığı birşey için karşılık beklemeden mücadele vermiştir.

Ya AKP ?

Ülkenin başında kalabilmek için, oğullarını geçtik torunlarının hayatlarını da garantiye alabilmek için, emperyalistlerin uşaklığını yapmak için bu tavizleri veriyor.

İş, bunlara gelince KAHRAMAN olunuyor, ama Ahmet Kaya'ya gelince HAİN deniliyor.

NOT : Dangalağın biri çıkıpda benim Ahmet Kaya'yı savunduğumu falan sanmasın.Kendisinden nefret ederim, şarkılarını bile dinlemeye midem el vermez.Ancak aradaki garipliği göstermek için, bunları yazdım.

Gesque_
20-02-09, 01:10
herkes burda kendi fikrini dile getiriyor kmsenin kimseye hakaret etme hakkı yok bence bloop en güzel noktaya değinmiş zaten ayrıca Rakı Balık'ın demek istediğide büyük bir ses büyük bir yorumcu günümüzdeki bazı sarkıcı bozuntuları gibi değil ama herkes görmek istediği okuyo yorumları ne hikmetse

кαpαğαη
20-02-09, 01:15
Yorumlarımıza dikkat edelim lütfen:okay:

satisfacti10
20-02-09, 01:33
yorumlara dikkat edin, çizilmeyin boş yere arkadaşlar ;)

konuya gelince;
o şahıs hem sanatçıdır hem vatan haini.. sanatı nekadar iyiyse kişiliği de tam tersine bir okadar aşağılıktır.. fikirlerini benimsemediğiniz sürece dinlemenizde sakınca yoktur..

Basscii
20-02-09, 02:04
dostum verildiğini ben de biliyorum ama inadına bu iti savunanlar var...:okay:

komünizm destekçisi çakma Atatürkçülerin gözlerine gözlerine sokmak lazım bunları...

Bugün siyaset meydanında komünizmi savunan biri var ya o kendini biliyor onun gibilerin bakması lazım...:dayak6du::dayak6du::dayak6du:

abi videoda var zaten arkasında apo posteri, vallaha apoyu özledik diyor...:dayak6du::dayak6du::dayak6du:

Bunun da aponun da doğu perinçekin de................................................ .........

alo!senin oy verdiğin adam apo itine sayın şehite kelle demedi mi,senin desteklediğin parti pkk üyesini başkan adayı yapmadı mı,senin sevdiğin adamlar kürtçü şeriatçı said nursinin izinde değil mi ??

sen ne diyosun ya....ÜLKÜCÜ MÜSÜN AMPUL MUSUN BELLİ DEĞİL..zira ampuller kürtçüleri pek severler....ülkücüler nefret eder...bugün chp kürtçülük yapsa doğuda akpden az oy almazdı,sen merak etme,kimin kürtçülük yaptığı,kanal bile kurdurup yasaklı şarkıları yayınladığı çok belli...

Tengri
20-02-09, 02:53
yanılmıyorsam siyaset meydanında video yasak.

кαpαğαη
20-02-09, 11:46
yanılmıyorsam siyaset meydanında video yasak.

Evet ben de yeni farkettim:okay:
Konu da ki şikayetlerle uğraşmaktan onu farketmemişiz:okay:

ankarali89 kanka konuya yorum eklersen eğer tartışmaya açık kalacaktır.
Aksi takdirde kilitlenecektir:okay:

Kubilay_
20-02-09, 11:49
akp ve dtp lilerin zevkle dinlideikleri bir sanacı dır

ankarali89
20-02-09, 12:34
alo!senin oy verdiğin adam apo itine sayın şehite kelle demedi mi,senin desteklediğin parti pkk üyesini başkan adayı yapmadı mı,senin sevdiğin adamlar kürtçü şeriatçı said nursinin izinde değil mi ??

sen ne diyosun ya....ÜLKÜCÜ MÜSÜN AMPUL MUSUN BELLİ DEĞİL..zira ampuller kürtçüleri pek severler....ülkücüler nefret eder...bugün chp kürtçülük yapsa doğuda akpden az oy almazdı,sen merak etme,kimin kürtçülük yaptığı,kanal bile kurdurup yasaklı şarkıları yayınladığı çok belli...

ülkücü de değilim ampül de değilim bir partiye körü körüne bir bağlılığım yok...:okay:

Sadece iyi yönettiğine inandığım adama oy veririm. Burada konu ahmet kaya. Akp ile ne alakası var? Ben ne sayın apo sözünü savundum ne kürtçülüğü, aksine herkesten fazla ben nefret ederim kürtçülükten...:okay:

Tekrar söylüyorum at gözlüğünü takan sensin. Adam gibi ahmet kaya hakkında yorum yapın veya hiç yapmayın...:dayak6du:

bozkurt98765
20-02-09, 16:57
ölenin arkasından boşverin.

Gökmen
27-02-09, 19:28
AKP'li güruhlar!

Yerden yere vurduğunuz adamın mezarını getiriyo başbakanınız.

Gurur duyun tekrar gurur!

ALnınızdaki etiketin büyüğü geldiği gün takılcak!

bloop
27-02-09, 21:35
ülkücü de değilim ampül de değilim bir partiye körü körüne bir bağlılığım yok...:okay:

Sadece iyi yönettiğine inandığım adama oy veririm. Burada konu ahmet kaya. Akp ile ne alakası var? Ben ne sayın apo sözünü savundum ne kürtçülüğü, aksine herkesten fazla ben nefret ederim kürtçülükten...:okay:

Tekrar söylüyorum at gözlüğünü takan sensin. Adam gibi ahmet kaya hakkında yorum yapın veya hiç yapmayın...:dayak6du:

Ne demek AKP ile ne alakası var ?

Ahmet Kaya'nın mezarını Türkiyeye getirip, PKK lılardan oy almak için çırpınan ben miyim.
Peh..

кαpαğαη
27-02-09, 22:13
Video paylaşımı yasak olduğu için söz konusu video kaldırılmıştır:okay:
Yetki sınırlamalarından dolayı anket ekleme şansımız yok maalesef:nono:
Ancak bazı kankalarımız konunun açık kalmasını rica etmişlerdir:smile:
Bunu dikkate alarak başlık tekrar yorumlarınıza açılmıştır:okay:
Tartışmalarınızı ''Ahmet Kaya sanatçı mı vatan haini mi'' ekseninde yapabilirsiniz:okay:

Saygılarımla...
hakim06

Gökmen
02-03-09, 00:55
Evet, Ahmet Kaya'ya hain diyen Fasıla ve çevresini konuda yorumları ile görmek isteriz...

Ahmet Kaya'nın mezarının getirilmesi ne iştir!

Hain dediğiniz adamın ölüsü memleketinize gelecek!

Ne hissececeksiniz!

Ha güruhlar ?

Duymadık!

zeyno34
02-03-09, 01:17
Sesi ve şarkıları güzel insan!!

Mezarı gelse ne olurrr gelmese ne olur!!

Çaykaralı
02-03-09, 02:04
Hiç sevmem kişiliğini falan vatan hainidir diye de bilirim..
ama Kürt olmamama rağmen şarkılarını severim her ne kadar bazı şarkıları tehlikeli olsa da ayrıca Kürtlerin çok sevdiği bir sanatçıdır..

Mezarı gelse ne olur gelmeze ne olur...

Bana sorarsanız gelmezsin...Büyütülecek bir olay değil...

urunguşat
02-03-09, 02:07
Tabi akp yapınca bunu konuşmaya bile değmez çünkü oy avcılığı yapıyor.

Bir daha ozaman Ne Ahmete nede Nazıma hain demesin akpliler hakkınız yok

_SaNcaR_
02-03-09, 04:27
AKP nin VATAN HAINI OZANI AHMAT KAYA....

Türkiyeye Gtirip Türbe yaptiracakmis Erdogan....:hahah::hahah::hahah:

Yakisir bu saidi kurdiya harakete....:okay:

sapancalı5454
02-03-09, 11:58
vatan haini dir ... :)

YURTSEVER-ml
22-11-09, 22:57
http://img57.imageshack.us/img57/5194/ahmetkaya21no.jpg

Yorgun Demokrat

karanlık yollardan geçtik
zehir gibi sular içtik
bir yanımızda ölüm
bir yanımızda yar sevdik
bir değil bin bir kere
sırat köprüsünden geçtik
cehennem denen illetin
ta göğsünü deldik geçtik.

bu yolda dönenler oldu
mum gibi sönenler oldu
yar göğsüne baş koymadan
vurulup düşenler oldu.

bir sen kaldın geride
ah akıp gidiyor hayat
yüreğim anlıyor seni
artık susma yorgun demokrat

Türkok
22-11-09, 23:18
akp ye göre apo bile terörist değil ki,akp partizanlarına göre ahmet kaya da terörist olsun.