PDA

View Full Version : İntar Etmeyİ DÜŞÜnseydİnİz Hangİ Yolu SeÇerdİnİz

yaypay
10-11-05, 19:23
HADİN BAKİM KANLAR İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNSEYDİNİZ HANGİ YOLU SEÇERDİNİZ SÖYLEYİN BAKİMMM:kiki: :kiki:

deliboy
10-11-05, 19:26
kafama dayarım silahı cekerim tetiği bu kadar basit

netpastar
10-11-05, 20:27
ben yapam onları kanka benim canım gercekten kıymetli

mobilehackar
11-11-05, 15:00
d şıkkı kesinlikle arabanın altına girmek daa mantıklı sigorta parası felan alabilirsiniz azminat felan

System666
15-11-05, 21:26
HADİN BAKİM KANLAR İNTAR ETMEYİ DÜŞÜNSEYDİNİZ HANGİ YOLU SEÇERDİNİZ SÖYLEYİN BAKİMMM:kiki: :kiki:

Hey güzel dostum intar değil intihar..Eminim ki biliyorsunur bunu ama neden bu kadar yozlaştırıyoruz Güzelim Türkçemizi??

Soruna cevapsa: Ölmek o kadar kolay değil..İntihar çoğu zaman bir anlık gaflet..Ölmek istersemde bi delilik yapıp intihar ederdim heralde...

ruther
15-11-05, 22:41
ben zehırlenerek intahar ederdim heralde

1984
16-11-05, 12:01
ben hiç INTAR etmeyi dusunmedim, intihar belki :D şaka bir yana biraz daha dikkatli olursak, buradaki paylaşımları takip eden genç arkadaşlarımızın dil gelişimine ve bilincine katkıda bulunuruz. HEPİMİZ ÖRNEK OLMALIYIZ! :D

Allah kimseye intihar düşündürtmesin, ancak eğer öleceksem acı çekmeden ölmeyi tercih ederdim. Kendimi yakmak, asmak falan çok acılı ve uzun süren şeyler.

Ya çok yüksek bir yerden" kesin" öleceğim bir yere atlardım (çok merak ediyorum nasıl oluyor yukarıdan düşerken neler görüyorsun vs) ya da tabanca tabii

bugrahan
16-11-05, 13:10
niye intihar ediyomki öyle bi durumda olsam Anadolunun uzak bi köyüne yerleşir orada yaşarım

yaypay
16-11-05, 16:31
İntihar etmek isteseydiniz yanlışlık olmuş yaww özür bende yeni farkettim:):)

atesbocegı
17-11-05, 09:35
valla ilaç içip uykuya dalardım sanırım

Kanka Bot
17-11-05, 09:39
eceğı bellı değil bugunu kotu yaşarsın yarın yaşadıkalrına ınanamassın mesela,
hepsının dışında dını olarak çok nuyuk gunah sanırım cesaret dhı edemem...

manaman
17-11-05, 10:58
1)intar mı?...... intihar kardeş intihar katletme şu türkçeyi...
2)İntihar kadar cahil bi düşünce olamaz böyle birşey aklımın ucundan dahi geçmez...

SpaCe_giRL_oN_eaRth
17-11-05, 13:45
ıslak elle ampulü ellerdim..:p nie öldüreyim kendimi zorum mu war aklımdan...hayat güsel yaşamak güsel ben güselim falan.. ;)

Curcuna
17-11-05, 14:15
zehiri tercih ederdim herhalde ama uyuşturucuyu yanında alkol herşeyi karıştırırdım

copar
17-11-05, 17:49
bana kalırsa engüzeli kendini boğaz koprusunden atmak biraz canın yanar ama sansasyon olursun

Kanka Bot
19-11-05, 01:17
sikardim kafama ...

okay
26-02-06, 02:23
diğer yok ben damdan atlardım

[FX][SOLDIER]
26-02-06, 02:25
Hayatta etmem ne halde olursam olım Allah KoruSun...

AMİN

heartbreak
27-02-06, 14:54
acisiz ölüm tabikide yane siklardan zehir icmekkkk

LєαDєя™
06-03-06, 22:15
Icerim Bi Kutu Uyku Hapini ÖlÜrÜm Ne Guzel ..

Redcloud
06-03-06, 22:21
Kankalar ben kendimi öldürememem illaki ölmek istiyorsam kendime bir kurban seçerdim onun beni öldürmesi için hertürlü tahrikedici davranışı uygulardım tabi karşıdan gelen darbeye karşılık vermem....

Sonuç Allah rahmet eylesin :D

bituaf
07-03-06, 15:42
ah be kankalar bee
en iyi ölüm 9 mm
radikal hem

KoMuT@N
08-03-06, 14:49
ben ölmeyi bazen düşünüyom gerçekten ama bunlardan herhangi biri değil benim tarzım :D

DELY
08-03-06, 20:32
intihar etmeyi hiç düşünmedim...allah yazmasın...

ama bir yol seçilecekse...bmw 3 serisinden bir makineyle son sürat bir duvara girmek etkili olurdu...

dilara61
08-03-06, 20:47
Allah şaşırtmasın kimseyi..
benim canım kıymetlidir korkarım intihar etmeye..

Elifff
08-03-06, 21:18
kolay bi yöntem şırıngayı herhangi bi damarınıza sokup bi hava verdinmi acısız sızısız ölüm

idal
09-03-06, 02:58
benimki zahmetli kanka
hep merak ederim ama sonunu bilemem herhalde düşün bulutların ordan kendini aşağı bırakıyorsun ve yere çakılıyorsun bana bu düşünce çok güzel geliyor..çakılarak ölmek o an ne hissdeceğininbilmek yada bilememek

caner772
14-03-06, 21:33
benim canım kıymetlidir kankalar

dcavus
14-03-06, 21:42
Yaff arkadaşlar narıoo böle şeyler yaa... İnsanı intihar şekline teşvik eder we insanın aklında olmayan şeyleri sokabilir böle konular.. Lütfen moderatör arkadaşlar böle konulara izin wermeyin bence...

Jakat
15-03-06, 04:28
canım kıymetlidir benim :q :D

Kanka Bot
16-03-06, 19:38
yok yaw benim canım kıymetli asamam kendimi
tabıkıde bu şık:D:

CRoNY_X
19-03-06, 10:46
canım kıymatLıdır benim :D

ToMhaWK_!!!
19-03-06, 14:43
intihar etsem ole herkesı ayklandırmaam ne o ol sık kafana bıtsın bu azp

[FX][SOLDIER]
19-03-06, 14:44
asllaaaaa...

BéRiL
07-05-06, 20:59
intihar etmem :nono: ama öle düşünsem herhalde gazdan zehirlenme yolunu seçerdim

Avalanche
07-05-06, 22:34
ölmem ölemem ölmemem lazım :D

Kanka Bot
07-05-06, 22:52
alirim elime bi tane Shotgun kafami deler gecerim :D

Avalanche
07-05-06, 23:16
alirim elime bi tane Shotgun kafami deler gecerim :D
cok piskopatca oldu be kankam :D :D :D

eregun
08-05-06, 10:03
hımm şöle bişi olabilirmi acaba yüksek dozda uyku hapı al rahar biyer seç sonra doooğru sıcağa

Redolf
17-05-06, 00:11
Ölmek o kadar kolay değil..İntihar çoğu zaman bir anlık gaflet..Ölmek istersemde bi delilik yapıp intihar ederdim heralde...

ehhe baska turlu nasi olcen :D

kanka allah saptirmasin yaw intihar felan...

SpArKy_CAPON
14-06-06, 01:53
daa deişik yollar var :D

Esma
07-07-06, 11:33
canım kıymetlidir

maderman
07-07-06, 12:05
bizim lisenin orda askeriye var, oraya elimde bi çantayla koşarak girerim...

Kanka Bot
07-07-06, 12:17
bnm bi hayalim war boğaz köprüsünden atlıcam :kiki:

Mc_ErdeM
07-07-06, 17:07
İntihar çoğu zaman bir anlık gaflet..

katılıyorum walla
ben çok düşündüm , her ne kadar zorluklar olsada hayat güzel :)
ama zehirlemeyi düşünürdüm veya bıçakla keserdim kendimi

CRuéL
07-02-07, 01:18
| Manyak mıyım ßen nie kendimi öldiriyim |

Kanka Bot
07-02-07, 10:25
Allah tan korkarım ben

maynak31
07-02-07, 19:26
tabanca ile wururum acı cekmeden..

LinKin parK..!
07-02-07, 19:30
zehirlemek en acısız olanı

Doktor_
07-02-07, 23:54
Tam da konusu.. Bu akşam intiharı düşünen bir askerle uğraştım zaten... İntihar filan aklınıza getirmeyin böyle şeyleri... Hele yollarını hiç düşünmeyin...

Re-[Solute]
09-02-07, 12:50
ilaç

ucurumdan_girl
16-02-07, 17:52
bnm canım kıymetli bn de yapamam istesem de yani bilmiorum kendimi hiç intaar ederkn düşünemiorum aslaa yapamam :)

Doktor_
16-02-07, 22:52
İntihar etmeyi filan hiç düşünmeyin, bir düşünür iki düşünür ediverirsiniz intihar. Yapmayın böyle şeyler :D

Okyanus61
17-02-07, 02:08
intihar çok büyük günahtır yaa. olmaz öyle şey. böyle şeyler nasıl yazarsınız kankalar akıl almıyo. para karşılığı kendimi vurdurturdum :D:D:D

kayalik_96
17-02-07, 08:42
hiçbirini yapamam canım çok kıymetlidir

aLqEr_32
17-02-07, 18:06
intihar etceksem acı çekmeden ölmek isterim ondan tabanca ile

micneg
17-02-07, 21:51
intihar cesaret ve ümitsizliğin kesiştiği noktadadır derler.Bende bu iki duygunun yolu hiç kesişmedi.

atikan
15-04-07, 11:14
intiharmı yapmayın arkadaşlar öncelikle yaşamayı öğrenelim..ben 46 yım ama daha yaşamayı öğrenemedim kanaatindeyim.. yaşam bence yaşamak sanatıdır.. yaşıyor olmak için yaşamayın, yaşamak için yaşayın..işte anlam burada..sevgi ve saygılarımla.. atikan (http://115634.spaces.live.com/)

chatlaq_yavus
15-04-07, 11:41
valla canım kıymetli kendimi asamam

нєяσ_¢уρнєя
15-04-07, 17:14
valla ben çok düşündüm intahar etmeyi ama bunun öteki dünyası var !
eğer ölmek istesemde zehir:d

ocuuu
16-04-07, 00:07
5 kere ustuste aysu baceoglu dinledikten sonra muzik-ruh-gida baglantisindan;gida zehirlenmesinin mutakibinde mide fesati gecirerek hunharca can verirsin zaten:puah::puah:

ben bu yolu secerdim

Hakan
26-03-08, 21:53
En kolayı alcan pompalıyı kafana bam!! :D

kimliğin bile kaybolur:D

muharremgsgs91
26-03-08, 22:10
yok yaw benim canım kıymetli asamam kendim

Tengri
26-03-08, 23:42
damarlarıma boş hava vererek.

Serzeniş
26-03-08, 23:50
zehir ile zehirlerim kendimi

Cebrail58
26-03-08, 23:51
Allah'ın verdiği canı yine kendisi alır o yüzden intihar mı asla

zyxel11
27-03-08, 00:03
öyle bırseyı kesınlıkle tavsıye etmem yanı cennette yasamak varken neden ateslerde yanasınız ki kankalar :):):)
ama hastanede kendıme narkoz vererek canıma kıyardım sessiiz ve acısız

kamermec
27-03-08, 00:11
kıralık katıl tutardım bu sayede gunahtan yırtardım azcık ve ya caktırmadan bı yerden atlardım

ThinkingMan
27-03-08, 00:12
5 kere ustuste aysu baceoglu dinledikten sonra muzik-ruh-gida baglantisindan;gida zehirlenmesinin mutakibinde mide fesati gecirerek hunharca can verirsin zaten:puah::puah:

ben bu yolu secerdim

süpersin abla ya zuahaha :puah: :m08:

aяwєи
27-03-08, 05:46
hayattan hiçbir umudum kalmasada inançlarım gereği asla bu yolu tercih etmem..

kardelen18
27-03-08, 07:47

Code[Grab]
27-03-08, 08:20
tabanca ile vururum

Chakırkeyf
27-03-08, 19:22
siLah kısa ve öz dönüşü yok :D

F@sTaLaFisT@
27-03-08, 19:26
Hey güzel dostum intar değil intihar..Eminim ki biliyorsunur bunu ama neden bu kadar yozlaştırıyoruz Güzelim Türkçemizi??

Soruna cevapsa: Ölmek o kadar kolay değil..İntihar çoğu zaman bir anlık gaflet..Ölmek istersemde bi delilik yapıp intihar ederdim heralde...

Bende onu inter anladım ne maçı bu acaba diyodum :puah:

yok yaw benim canım kıymetli asamam kendimi :D

ßrutAl
27-03-08, 20:21
etmem abi intihar fln...ii böle

faruko
27-03-08, 20:37
tabanca ile vururum

LinкØѕєя
28-03-08, 12:55
canım kıymetli benim

SGNMS
28-03-08, 16:53
yok yaw benim canım kıymetli asamam kendimi ''ayrıyetten intihar zayıfların tercih etttiği bir yoldur bence''

dietoday
27-03-09, 01:29
Ölüm için bi kaç cümle paylaşıyorum sizinle yazıyorum işte ister kızın ister sövün ama bi okuyun 15 yaşında falandım çok güzel bi kıza aşıktım herşey yolunda gibiydi o zamanlar sanki mutluydum aslında diildim ama bi çok şeyi görmezden geliodum ne biliiim abimin eve gelmemsi ablamın evden herzaman kaçıp gitmesi bunları unutuodum bi kızı seviodum sona olaylar deişti ablam bigün uyuşturucu bağımlısı oldu hattaa olmuş ben öğrendim ama tabi o zamanlar nerden bilebilirdim bu kadar hayatımı etkiliceni ama etkiledi işte sonra herşey bombok gitmeye başladı tam anlamıyla bombok eve geldi bende ordaydım ve delirmisti tam anlamıyla delirmisti oraya buraya saldırıor cinleri gördüüğünü sölüyordu heryerde hemde korkmustum hemde çok bilmiyordum o zamanlar uyusturucu bağımlısı olduuunu o zamnlar abim ve ablam eve gelmezlerdi onları çok sonra tanımaya basladım zaten ablamın bi ilişkisi vardı 6 senelik falan o bile ablama söz geçiremedi ablamı uyusturucudan vazgeçirmek için çok şey yaptık daha 15 yaşındaydım ilerde gidip geziceğim belkide yeni arkadaslar sevgililer edinicem yerleri yerlerden ablamı alıodum sarhos ve kızgın ablam hep onun burda ne işi var diodu ve ağlıodu ve ben ağlıyamıordum bile belkide o zaman daha ölümü aklıma getirmis sadece günü kurtarmaya calısıodum ablamı bi kaç bardan aldık sarhos bu böle bi kaç hafta sürmüştü ablam hala uyusturucu kullanıor ve kimseyi takmıyordu daha 15 yasındaydım ağlıyamıyordum ama üzülüyordum çook hemde çook çoook kzıodum ablama çok çook hemde çook bigün üst katta teyzemdeyken ablamda yanımdaydı ona çok kızmıstım onunla bidaha konusmıcamı ve görüşmicemi sölmiştim ve oda bana sarılırak ağlamıstı ben o zaman ağlamıstım hemde içten içe ağladım sarıldım ağladım çok ağladım orda bitmemisti ablami evde tutamıorduk odasının camlarını kırıor etrafı daıtıordu duvarları yumrukluordu bizde içerde şaşkınlıkla ne zaman biticek die beklioduk biz 5 kardeşiz bu arada bitmiordu rahmetli ananem vardı o zamanlar o da üzülüordu 70&80 yaşındaydı ağlıyordu üzülüyordum ama pek anlamıordu aklı git gel oluodu ama ben olayın artık ciddiyetine varmıştım ailem çıldırıodu aneem ve babamı anlatmıorum onu siz haayal edin ablam çırılçıplak evde bile dolasmıs bana annem sölemisti babam tuvalette hıçkıra hıçkıra ağlamıstı abim holde artık kendine hakim olamıyım artık oda bi cinnet geçirmişti abi ordan oraya sıçrıyıp bağrıyordu delice sesler cıkarıodu çok korkmustum abime sarılmıstım ve abime abi aklına mukayet abi aklına mukayet abi aklına mukayet ol mukayet in ne anlama geldiini tam olarak bilmiyorum demek istediim aklına sahip çık demek istiodum abi sende delirme demek istiodum abi sende böle yapma abime sarılmıstım hemde çook çook sarıldım ve abi nolur lütfen abi seni seviyorum abi nolur sen aklını kaybetme die bu böle sürdü ablam hayatımın en güzel dönemlerini korku ve ölüm düşünceleriyle doldurdu o zamna kadar ölümden korkardım ben sonra bi sekilde aylar geçti tabi önce haftalar bi sekilde artık kimse o anları hatırlamak ve ya konusmak istemiodu kimse olmamıs gibi davranıyor ve öle olmasını ktü bi rüya olmasını istiyorlardı öle olmasını istemelilerdi belkide ben öle istiyordum kötü bi rüya olsun ama hepsi gerçekti ailemin yavas yavas parçalanısına tanık oldum ağlıyamadım bile size bu kadarını anlatıyım abim ve blama hakkında sona bi şekilde bu olaylar geçti ve unutuldu ama ben hiç unutamadım abimle ablamın aynı ada delirişine tanık oldum ve unutamadım unutamıyorum sanki hayatım çok güzel di de sadece buydu sorun dill di kesinlikle diildi annem babama kaçmış severek kaçmış evlenmişler bizi doğurmuşlar 5 güzel zeki evlat babam vaktinde anneme çok kötü davranmiş dövmüş para getirmemiş hatta hamileyken bile dövmüş ona bir köpek gibi davranmış ama amacım babamı kotulemek diil annem de o lanet olasıca dili ile babama hayatı zindan etmiş sürekli evden kovmuş sürekli daha fazla para istemiş srekli daha fazla babam da daha fazla para getiremediği için kendini içkiye ve sigaraya vurmus annem ve babam kedi&köpek gibi birbirini yemişler ve yemeye devam ettiler ve ediolarda benim hayatımı yediler güzel günlerimi gülüceğim anlarımı yediler gülemiyorm artık her güldüümde ağlıyorum artık istemsiz sonra ayrıldılar tabi anneme 40 sene babam cektirmis annem de dayanama dı ve ayrıldı haklıda hak veriyorum annnemin ağzında diş kalmadı bizi yaşatabilmek ve okutmak için annem delirdi babamın kahrını çekti ama diliyle herkesi kötüledi babamı hergün evden kovdu hergün kovdu ve sonunda gerçekten evden gitti babam babamın kardeşi erkan amca rahatsızlandı babamda ona yardım için bi kaç günlük parasını ona verdi ona yiyicek aldı ona batı kardesine bakmalıydıda kardesin hastayken kim uyuyabilir ki söleyin bana ve babamın bu davranısı yuzunden anneme para gedirmediği için onu evden kovu annem tamamen kovdu bunca yıllık birliktelik bitti daha tam olarak tanıyamadığım babamı kaybettim ben uzaklastı bizden uzaklastırıldı bizden annem tarafından amcama yardım ettiği için babanem ona kötü davrandığı için kovuldu babam ve şimdi aptla bi pansiyonda yaşlı 55 yaşında yaşam mücadelesi verio ve ben bunu için içiyorum hergece hergece baska bi bişey için içiyorum ve hiç üzülmüyorum günahmış harammış bu size anlattıklarım buzdağının suyun üstediki görüdüğü kısmı ve şuanda eve kimse para getirmiyo açıç arada bi dedem bize para veriyo ben çalıştım çok çalıştım ama annem hep bize eski kinlerini anlatarak bizi hep hayattan soğuttu teyzemizden dayımızdan dedemizden ananemizden halamızdan amcamızdan ve tüm akrabalarımzdan çünkü hepsi zamanında bize kötü davranmış 5 kardeştik ama abim ve ablam düzenli bi işe giremiodu hiç bir zman çünkü herzaman evden kovuluolardı siktir ediliolardı annme tarafından hemde bilemzdim bigün bizide evde kobvucanı ama olsun babam ablam ve abimin kaderini paylastım ve bende evden kovuldum ne fark eder ki annem artık delirdi bu beni delicesine üzüo ama ne fark ederki alıştık artık ailecek annem tarafından evden kovulamay gözlerimden kan gelse yetmes acımı dindiremez tanrıyı yok etmek istemistim neden biz mutlu olamıyoruz die neden die.......... ve tabi kardeslerim onlarda bi yerede çalısamıolar ve hatta sokağa çıkmıolar hatta okulllarını bile tam olarak okumamaıslardı ne bekliosunuz ki ben ablam abim annem ve babam la onların sorunlarıyla uğrasırken onlar içlerinde ağlıyorlar ve bazende dışlarında hıçkırarak ağlıyorlardı onlarında piskolojileri alt üst olmuştu küçük kardeşi kalp hastası olmuştu buyuk kardeşim sinir hastası olmuştu artık herşeye sinirleniodu küçük kardeşimse kalbi ritim bozukluğu vardı ve sinirlenmemesi gerekiodu ama bu kimsenin umrunda diildi herkes çünkü artık delirmisti kimse kabul etmesede sessizlikten korkulardı düşünmekten ve hatırlamaktan ben delimiyim yoksa diilmiyim artık bilemiyorum ama ÖLMEK İSTİYORUM ACISIZ VE SIZISIZ AMA HALA AİLEMİ DÜŞÜMÜYORUM BUNCA ŞEYİ ÇEKTİKTEN SONRA ONALRA BENİM ÖLÜM ACIMI YAŞATMAK İSTEMİYORUM HALA ONLARI DÜŞÜNÜYORUM Kİ ANNEM BENİ EVDEN KOVUDUĞU HALDE BABAMIZI KÖTÜ BİLDİREN ANNEMİN BİR MELEK OLDUĞUNU SANAN KARDEŞLERİM BİLE BENİ SEVMEZLER AMA BEN ONLARI CANIMDAN ÇOK SEVERİM VE ONLAR İÇİN BU DÜNYAYI YAKARIM HERKESİ SİLERİM BABAMM BENİM HAKKIMDA HİÇ BİŞEY BİLMEZ AMA KENDİNE GÖRE CANINDAN ÇOK BİZİ SEVER ANNEM HAYATINI HİÇE SAYMIS AĞZINDAKİ DİŞLERDEN HAYATINI BİTİRENE KADAR YEMEMİŞ BİZE YEDİRMİŞ GİYMEMİŞ GİYDİRMİŞ VE GERÇEK ANLAMDA SAHİDEN SAHİ ANLAMINDA BUNU ATASÖZÜ DİE KULLANMADIM GERÇEK BU VE ABLAM VE ABİ BENİM 15 YAŞIMDA GÖRDÜĞÜM HERŞEYİ BENDEN 15 YIL ÖNCE YAŞAMIŞLARDA BABAMDA VE ANNEMDE ONLARA NE DİEBİLİRİM Kİ ONLARIN DA HAYATINI MAHVEDEN ÖZGÜVENSİZ YETİŞTİREN ANNEM VE BABAM VE BEN ŞİMDİ 22 YAŞIMDAYIM ESKİDEN SEVDİİM KIZ ARIK YOK MUTSUZ DİİİLİM AMA HATIRLIORUM İŞTE O YOK ESKİ YAŞADIĞIM VE ANLATTIĞIM ANILARIMLA BİRLİKTE GERİDE KALDI YARI DELİRDİM HERZAMAN ARKADASLARIMIN ANEE VE BABALARINA ÖZENDİM ONLARA SARILMAK İSTEDİM ANNEM VE BABAMMIS GİBİ ÇÜNKÜ AANEM VE BABAM BANA SARILMADILAR HİÇ BEN SARILMAYA KALKTIĞIMDA DA İTTİLER BENİ BEN BEN BİR DAHA BEN BİR ÇOCUĞUM VE ÖLMEK İSTİYORUM DAHA FAZLA ÜZÜLMEK İSTEMİYORUM DAHA FAZLA AĞLAMAK İSTEMİYORUM DAHA FAZLA DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM DAHA FAZLA AİLEMİ ÜZÜNTÜLÜ GÖRMEK İSTEMİYORUM MUTLU OLMAK İSTİYORUM NE OLURSA OLSUN MUTLU OLMAK TEK İSTEDİĞİM BU MUTLU OLMAK TEK İSTEDİĞİM TANRIM BENİ YANINA ALSIN BENİ HİÇBİŞEYDEN YARGILAMASIN BENİ MUTLU ETSİN İÇİMDEKİ BÜTÜN KÖTÜLÜĞÜ ALSIN VE BENİ TEMİZLESİN ARINDIRSIN TÜM KÖTÜ DÜŞÜNCE VE TÜM KÖTÜ YAPTIĞIM HERŞEYDEN BENİ AFFETSİN BENİ VE AİLMEİ BAĞIŞLASIN BİZE YENİ Bİ YAŞAM VERSİN BANA YENİ Bİ YAŞAM VERSİN ÖTEKİ TARAFDA HUZUR İSTİYORUM MUTLU OLMAK İSTİYORUM ÖLMEK İSTİYORUM ÖLMEK İSTİYORUM BAĞIRA BAĞIRA HIÇKIRARAK AĞLAMAK İSTİYORUM VE ÖLMEK İSTİORUM AMA AİLEMİN ÜÜZÜLMESİNİ İSTEMİYORUM TANRI BİZİ HERZAMAN GÖRÜR VE DUYAR BENİ BURDAN GÖRMESİNİ İSTİYORUM VE BAAN Bİ YOOL GÖSTERMESİNİ İSTİYORUM ASLINDA HİÇ ÖLMEK İSTEMİYORUM.............................

Hairdesigner
27-03-09, 15:46
işim olmaz

gel_pc_pc
27-03-09, 22:29
Düşünmeyeceğim İçin Hiç Bir Yolu Seçmezdim

Hanzala
28-03-09, 20:39
damarıma boş şırınga enjekte ederim:p

JaqLee
02-04-09, 01:45
durduk yere neden intihar edeyim ya :D

Beriay
02-04-09, 13:24
Allahım böyle düşünmeyi nasip etmesin inş.

AtAßeY
02-04-09, 14:54
En garantisi kendini asmak

aylin_ismail
02-04-09, 15:30

Raffine
19-04-09, 20:55
bi kaç kez düşündüm etmeyi ama nasip olmadı :D

şıklarda yok ama heralde karışık ilaç alırdım

kan_kraliçesi
19-04-09, 21:25

pery
20-04-09, 17:51

Gülşah*
21-04-09, 00:09
Zehir.

zambak_100
21-04-09, 11:32
zehirlerim kendimi

!!YAREN_UMUT!!
01-05-09, 15:21
Allahım böyle düşünmeyi nasip etmesin

Sisli Kimlik
01-05-09, 17:42
Kafama sıkardım :D

skywalker06
01-05-09, 17:59
erkek adam kafasına sıkar:D

¢üяüĸ ĸiяαz ~
19-05-09, 19:03
bileklerimi keserim!:D:D

kendi canıma kıyamam ben.

allahım böyle şeyler düşündürtmesin;)

'déJavu'
19-05-09, 23:03
İlaç.
ama gene canıma kıyamam ben Allah'ım sen koru ..

Bey-Han
19-05-09, 23:06
aşırı alkoll alıp sonra araba iel son sürat yapım bi uçuruma uçarak ölmeyi
yada ilaç ile.

mRv
20-05-09, 06:51
İlaç.
ama gene canıma kıyamam ben Allah'ım sen koru ..

Aynen

scarpion_123
23-05-09, 14:14
yok yaw benim canım kıymetli asamam kendim

skywalker06
23-05-09, 15:51
üzerime benzin dokup kendimi yakardım

Fb13
23-05-09, 19:19
benim canım kıymetli ama geçen seneler bi bunalıma girdim 1 sene çıkamadım çok intihar etmek istedim ama çok şükür Allah a şimdi yok

skywalker06
23-05-09, 21:42
benim canım kıymetli ama geçen seneler bi bunalıma girdim 1 sene çıkamadım çok intihar etmek istedim ama çok şükür Allah a şimdi yok

gecen senemı girdin bunalıma kanka??bende gecen sene cok siddetli bir depresyon yasadımda o yuzden merak ettım..hatta 2008 hayatımın en kotu yılıydı diyebilirim..

Barbaros
24-05-09, 15:34
Kafama sıkardım

Fb13
24-05-09, 22:35
gecen senemı girdin bunalıma kanka??bende gecen sene cok siddetli bir depresyon yasadımda o yuzden merak ettım..hatta 2008 hayatımın en kotu yılıydı diyebilirim..

ewet kanka hayattımı gerçekten kopuk yaşadım ama geçmişte kalsın diyorum. :okay:

Tengri
24-05-09, 22:41
yeşil reçeteyle satılmasına rağmen 1 kutu yada 1 tablet xanax içilebilir

damarlara boş hava vurulabilir

kafaya sıkılabilir

urganı boyna takılıpta sandalyeye tekme atılabilir

fare zehri içilebilir

isterseniz bu örneklerde çoğaltılabilir.

exe_doc
24-05-09, 23:16
KOrkaklar intihar edemez :x
Tecrübeyle sabittir.

Klaus
09-07-09, 12:11
Tabanca ile

lolibus_
09-07-09, 13:44
Zehirlerim kendimi

Trboy
09-07-09, 13:46
Bence Kiralık Katil tutardım Hiç Ummadığım Bir Anda Güm...

Ama İntihar Etmem..

§€V6İ
09-07-09, 18:46

arkadaşım konuyu nie bu kadar uzatıyorsun ki evt yada hayr de nasıl yazığına nie bakıosun anladın mı anladın gerisi boş
soruya gelince bileklerimi keserdim heralde :D

вυя¢υ мαуıѕ
10-07-09, 15:11
benim canım kıymetli :beee:

Bey-Han
10-07-09, 15:42
hap ile

Jedilance
10-07-09, 22:51
şehrin en yüksek binasından atlardım

BâBıÀLí
10-07-09, 22:57
bosver bi gün ölcez nasıl olsa:D

Düş'ünce
23-08-09, 14:11

SANTAMANIA
23-08-09, 15:48
İntihar etmeyi düşünsem, böyle bir şey olmaz ama konuya cevap lazım, imralıya bombayla giderdim.

NemesiS*
23-08-09, 22:36
Hap.

sırtlan
24-08-09, 00:02
tabanca..

тσηмαιѕтєя
24-08-09, 06:45
şıklarda belirtmemişsin knka ben gider biyerden atardım kendimi tahmin edilmicek biyerden herkese göstere göstere ölmek yakışmaz (soruya cvp tı)

düşüncelerime gelirsek.. ben intihar etcek olsam kurtulurum ama arkamda bıraktıklarım perişan olur suan yolunda giden aile düzenimiz alt üst olur onları düsndükce vazgeçerim ztn

zambak_100
27-08-09, 13:48
hap

LüzumsuzAdam
27-08-09, 14:07
İntar etmem intihar ederim heralde :D
Tabanca be kardeş ya da yüksek bi yerden atlama :okay:

ByZaLim18
28-08-09, 04:56
Allahin verdİĞİ cani allahtan baŞkasi alamaz

Mısırga
05-05-12, 20:28