PDA

View Full Version : Gitmiş Olan Babaya Mektup

dans_1
07-06-07, 23:31
Gece insafsızlığını koruyor yine.Sesimi duyurmuyorum sana baba. Üşüyorum, ağlıyorum…Sensizlik yaramadı bana be bitanem. Yokluğun çok yoruyor sızlayan yüreğimi. Hayır baba pes etmiyorum. Ama yediremiyorum niye gittin? Karanlık her yer, ışıklarınıda götürdün hasret dolu yüreğinle.. Bilmiyorum baba. İstanbul korkutuyor beni, bakıyorum da her yerde sen varsın. Her trende, her durakta, her vapurda…Umutlarım seninle beraber terk etti beni. Artık hayallerim yok baba. Onlar seninle..

Çok isterdim beni beyaz gelinliğimle görmeni. Elimden tutmanı gururla sevdalıma vermeni. Kısmet baba. Biliyorum için rahat, huzurlusun baba çünkü bana çok güveniyordun.Bayram geldi baba. Ellerini öpemiycem belki ama yüreğin terk etmeyecek ocağımızı biliyorum baba.

Daha 30 gün oldu ellerin ellerimi terk edeli. Denizler ağlıyor, her gün soruyor bana trenler; Nerde o efsane adam?
Diyemiyorum baba, söyleyemiyorum öldüğünü,bizi terk ettiğini….

Sonbahar bitiyor baba. Bilirsin sevmem karanlığı. Ama ya yüreğim asıl sonbahar orda..

Gece fısıldadı yüreğime ansızın ‘’ gül artık ‘’ diye.. gülemiyorum baba sensiz.Yağmur yağıyor, korkuyorum baba.. Şimşek çakıyor ışıklar yüreğime çarpıyor ağlayamıyorum yine korkuyorum baba.Odana gitmek istemiyorum gecenin bir vaktinde senin yokluğunu bir kez daha öğrenmek beni çıldırtıyor baba.Sanki yeryüzüne değil, yüreğime yağıyordu korkusuz damlalar.İçimi acıtıyordu her damla. Gitmek istedim, yok olmak, dönmemek İstanbul ‘a,ama yine korktum baba. Çünkü, her gittiğim yere kendimi de götürüyordum. Sessizlik ne zormuş gecenin karanlığında, umutsuzluğun bağrında….

Yine kar yağacak baba, Hep 8:45 de çalardı kapı. Tanırdım ayak seslerinden her halini. Üşürdün, acıkırdın.. Özledim be baba. Şimdi acıkmıyor musun?Üşümüyor musun?Ben üşüyorum baba, hem de çok.Kolların yok üşüdüğümde ısıtan. Seni çok öpüyorum. Ben hep sana layık olacağım sana söz veriyorum. Şimdi gitmek zorundayım.

SENİ ÇOK ÖZLEDİM

alıntı

Ne acı; ne kötü kaderdir. Baba duyuyor musun şuan beni. Ama ne tuhaf şey değil mi, kızın yine saçmaladı baba. Tabiki duyuyorsun, yanımda sarılıyorsun ben hissedemesem de. Gözyaşlarımı da görüyorsun biliyorum ve hisleri olayan parmaklarında yaşlarımı siliyorsun. Belki sen de ağlıyorsun benimle, kıyamazdın kızının ağlamasına. Ah baba ne olurdu gitmeseydin, beni bırakmasaydın. Bak oğlunun diploma töreninde olamayacaksın ne çok burkulacak içimiz, sonra askere gönderemeyeceksin yarı korkulu yarı gururlu... Sonra baba beni istemeye geldiklerinde üzülemeyeceksin, vermek istemesen bile veriyorum diyemeyeceksin. Ve sen bana en büyük kötülüğü yaptın ya giderek, artık ben de düşünmeyeceğim seni. Sevmeyeceğim... Anlıyor musun sevmeyeceğim seni... :'(

ThaLia
02-10-07, 17:19
Çok duygusal bir paylaşım ben çok etkilendim.. Paylaşım için çok teşekkürler kanka .....

bahardalı
02-10-07, 20:51
[FONT="Verdana"]Ne acı; ne kötü kaderdir. Baba duyuyor musun şuan beni. Ama ne tuhaf şey değil mi, kızın yine saçmaladı baba. Tabiki duyuyorsun, yanımda sarılıyorsun ben hissedemesem de. Gözyaşlarımı da görüyorsun biliyorum ve hisleri olayan parmaklarında yaşlarımı siliyorsun. Belki sen de ağlıyorsun benimle, kıyamazdın kızının ağlamasına. Ah baba ne olurdu gitmeseydin, beni bırakmasaydın. Bak oğlunun diploma töreninde olamayacaksın ne çok burkulacak içimiz, sonra askere gönderemeyeceksin yarı korkulu yarı gururlu... Sonra baba beni istemeye geldiklerinde üzülemeyeceksin, vermek istemesen bile veriyorum diyemeyeceksin. [COLOR="Blue"][SIZE="4"][B]Ve sen bana en büyük kötülüğü yaptın ya giderek, artık ben de düşünmeyeceğim seni. Sevmeyeceğim... Anlıyor musun sevmeyeceğim seni... :'(

sevdikerimiz düşünmediğimiz zaman gider aslında...Düşündükçe, sevdikce yüreğimizdedirler...
elimizde olmayan çok şey var ya bazende gitmek işte...
duyguyarın çok anlamlı içim acıdı...Yaşamadım ama yaşadığımı hissettim..
sevgiyle kal...

Stephan
02-10-07, 20:59
gercekden güzeldi kanka babamı cok öncelerde kaybeden biri olarak duygulandım

FrappuccinO
06-10-07, 00:37
gercekden güzeldi kanka babamı cok öncelerde kaybeden biri olarak duygulandım

aynen ... gözlerim doldu..bea

gel_pc_pc
06-10-07, 05:27
çok güsel bi yası kanka paylaşım için tşkler;)

FourFourTwo
06-10-07, 06:38
saol kankam......

<champion>
07-10-07, 03:55
saol kanka