PDA

View Full Version : Gamze Özçelik Olayı Hakkında Her şeyromanist
11-09-05, 08:59
İlaçla uyuttu tecavüz etti

http://img400.imageshack.us/img400/7177/0212977004rg.jpg (http://imageshack.us)

Görüntülerdeki kişinin kendisi olduğunu kabul eden Özçelik, Demirkol’un kendisini ilaçla uyutup filme çektiğini söyledi.

GAMZE Özçelik, bir süre önce internette ortaya çıkan ve yarı baygın haldeyken bir erkekle birlikte olduğu anları gösteren kayıttaki kadının kendisi olduğunu kabul etti. Avukatı ile birlikte Kadıköy Adliyesi’ne giden Özçelik, olayın bir yıl önce meydana geldiğini açıkladı. Özçelik, görüntüleri o zamanki sevgilisi Gökhan Demirkol’un çektiğini de belirtti. Bu gelişme üzerine polis harekete geçerek, Demirkol’un ev ve işyerine baskın yaptı ancak eski basketbolcu bulunamadı.

TECAVÜZ RAPORU

Manken, oyuncu ve sunucu Gamze Özçelik’in daha önce görüntüleri Adli Tıp Kurumu’nda incelettiği belirtildi. Adli Tıp raporunda görüntülerdeki kişinin Özçelik olduğu ve olayda kendini bilmez halde tecavüze uğradığı belirtildi.

Özçelik, cumhuriyet savcılığına verdiği dilekçede olayı şöyle anlattı: ‘Bir yıl önce beraberdik. İlişkimiz iyi gidiyordu. Olay günü birlikte dolaşırken evinden bir şey alacağını söyleyip beni eve soktu. İçeri girince bana bir şeyler içip içmeyeceğimi sordu. Bir bardak bir şey içtikten sonra aniden başım ağırlaştı. Kendimi kaybettim. Hiç bir şey hatırlamıyorum. Kendime geldiğimde yatakta yatıyordum. Bana kendimi kötü hissedince yatağa yatırdığını söyledi.’ Görüntüler ilk yayınlandığında kendisinde olmadığı için olayı hatırlamadığını söyleyen Gamze Özçelik’in daha sonra şikayetçi olmaya karar verdiğini belirtti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek olayla ilgili ifade veren Gamze Özçelik, ‘Bana bunu yapanın mutlaka yakalanmasını istiyorum.’ dediği belirtildi.

yakisikli82
11-09-05, 09:03
İgrenc bır olay gercekten,bır taraf sevıyor belkı karsısındakını ama ya dıger taraf o kısıyı kotu emellerıne alet etmek ıcın neler yapıyor ya...

Amarcord35
11-09-05, 17:33
Ünlüler Dünyasında bu tarzda olaylar hep oluyoo Buda reklam amaclı bence

EsaD_03
11-09-05, 19:53
ama o gamzeye benzeyen bi kız deilmiydiii

manaman
11-09-05, 22:36
Amarcord35: Ünlüler Dünyasında bu tarzda olaylar hep oluyoo Buda reklam amaclı bence
kardeş böyle reklam olmaz yaa...reklamın bi usulü varsa bu tamamen usulsüz... :q :q :q

trecy_menza
12-09-05, 00:15
Ünlüler Dünyasında bu tarzda olaylar hep oluyoo Buda reklam amaclı bence

Bence her çıkan olayı reklam diye düşünmemek lazım. Kaldıki böyle bir reklam olmaz.

dragmon
12-09-05, 04:36
bu ilk değil sonda olmayacak arkadaslar ....ne kadar sewsen de güwenmeninde bi sınırı olmalı yani... zaten ben gamzede cok hawa atıyodu sagda solda herkes okumustur.... beyazı reddetim ... ben haluk bilginerle birlikteyim... ben işimle anılacam falan filan ... bence kaşınanı kaşırlar.... olay budur..... hakeden hakkını bulur.... zaten kendiside sütten cıkmış ak kasık değil hanfendi.....

stanki
12-09-05, 09:13
Dünyada o kadar olup biten önemli olaylar varken bazı insanların günlerce Gamze Özçelik olayına kilitlenmesi bazı insanların reklam iştahını kabartmaz mı sizce.Şu an burda bu olayın reklam olup olmadığını tartışırken bile bazı insanların amacına ulaştığını düşünüyorum.

Kanka Bot
12-09-05, 09:28
reklala alakası yokda arıp bı durum işte pek yorum yapamam ben bu tur konualra :)

romanist
12-09-05, 11:34
Ayrılmadık, sonuna kadar Gamze’nin arkasındayım


Gamze Özçelik'le 9 Eylül'de yapacakları nişanı erteleyen, ardından onu terkettiği iddiaları yayılan sözlüsü Mehmet Mutlu, "Biz ayrılmadık, sadece nişanı ve düğün tarihini erteledik" dedi.

Manken ve oyunycu Gamze Özçelik, önceki gün Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak e-postayla basın kuruluşlarına gönderilen porno görüntülerdeki kadının kendisi olduğunu kabul etti ve eski sevgilisi Gökhan Demirkol hakkında şikayetçi oldu. Ayrıldığı öne sürülen nişanlısı Mehmet Mutlu ise ayrılmadıklarını ve sonuna kadar Gamze’yi desteklediğini söyledi. Bu arada suçlanan eski sevgili Demirkol, o görüntüleri kendinin çekmediğini, Özçelik hakkında iftira davası açacağını bildirdi.

GAMZE Özçelik, yarı baygın haldeyken bir erkekle cinsel ilişki anını gösteren kayıttaki kadının kendisi olduğunu kabul etti ve eski sevgilisi basketbolcu Gökhan Demirkol’un, kendisini ilaçla uyutup tecavüz ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Bu arada, 9 Eylül’deki nişanı erteleyen, ardından baba baskısıyla Gamze Özçelik’ten ayrıldığı iddia edilen sözlüsü Mehmet Mutlu, ‘Biz ayrılmadık, sadece nişanı ve düğün tarihini erteledik. Sonuna kadar Gamze’nin arkasındayım’ dedi.

SADECE NİŞAN ERTELENDİ

Mehmet Mutlu, ‘O görüntüleri ilk izleyenlerden biriydim. O zaman da Gamze’nin yanındaydım, şimdi de, yarın da yanında olacağım’ dedi. Mehmet Mutlu şöyle devam etti:

‘Ben Gamze’ye hiçbir zaman küsmedim. Onun her zaman arkasındayım. Biz sadece nişanı erteledik. Sebebi de bunca olaya rağmen, şen şakrak bir nişan töreni yapamayacak olmamızdı. Hiçbir şey olmamış gibi davranamazdık. Ortalık yatışınca bakacağız. Şu baskılar, sıkıntılar geçsin, yargı süreci tamamlansın bakalım. Şu sıralar kafamı toplamaya çalışıyorum. Ayrıldığımız yönündeki haberler, ben yırtdışına gittim diye olmuş olabilir. İş için gitmiştim, orada gazeteciler arayınca da sinirlenip ‘Bu iş bitti’ dedim. Yanlış anlaşıldı herhalde. Gamze’nin de psikolojisi şu an çok iyi değil ama birlikte bunları aşacağımızı düşünüyorum.’

DÜN KAHVALTI YAPTIK

Bazı kişilerin, kendisi için ‘İnsan sevdiği kadını sırtlanların önüne atar mı?’ dediğini hatırlatan Mutlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Kimse merak etmesin ben Gamze’yi seviyorum. Benim psikolojimi de anlayın biraz. Zaten dün akşam (cumartesi akşamı) yurt dışından döndüm. Buluştuk, konuştuk. Bugün de (dün) birlikte kahvaltı yaptık. Artık onu yalnız bırakmayacağım. Ayrılık falan yok. Bu işe lütfen aileme karıştırmayın. Ben çocuk değilim. Bu arada onun savcılığa başvuracağından da haberim yoktu. Ben yurt dışındayken başvurmuş.’

hERAKLEs
12-09-05, 11:48
bole bır düşünce sahıbı ınsan yanı bılmıorumm yazıklar olsun...

Kanka Bot
12-09-05, 12:22
ayrılırlar abı tepkı çekmemek ıcın ayrılmıyordur uzun suremz :)

Seindfeld
12-09-05, 12:37
Magazinsel olarak bir şey bildiğim söylenemez.Bu bayanıda tanımıyorum ama ben konunun ahlaki açıdan boyutunu sorulamaya çalışacağım.
NE zamandan beri ülkemizde böyle olaylar oluyor acaba kaç senedir?Eminim 30-40 sene evvel böyle bir olay olsa idi bu bayan açıklama dahi yapamazdı.Utanmaktan dışarı dahi çıkamazdı.Türk milleti olarak ahlaki bir çöküntüye doğru yuvarlanıp gitmekteyiz arkadaşlar hepimizin böyle konularda dikkatli olması lazım bence

pinkperi
12-09-05, 12:57
görüntüleri izledim... Allah düşmanımın başına vermesin...

Seindfeld
12-09-05, 13:03
görüntüleri izledim... Allah düşmanımın başına vermesin...
Senin bu sözlerinden sonra smileslara baktım şaşırmama ifade bulamadım Allah böyle şeylerden hepimizi muhafaza etsin

lara87
12-09-05, 13:15
arkadaşlar valla çok kötü bişey ne kadar ayıp bişey bir genç kızın gençlik duygularıylada oynanmaz ki nasıl sevgidir bu

pinkperi
12-09-05, 13:22
gamzeye de sevgilisine de Allah sabır versin... sevgilisi için de çok zor bir durumdur...

alcatroz
12-09-05, 13:51
peki neden hiç kimse su soruyu sormuyor "-madem tacavuzdu neden bu zamana kadar sikayet etmedi?neden yargılanmasını istemedi?" eger bu durumdan rahatsız olsaydı zaten sıkayet ederdı .

pinkperi
12-09-05, 13:55
ben izledim, gamze prensesler gibi uyuor... haberi yok hiçbirşeyden, izleyince öğrenmiştir belki o da... ön yargılı olmayalım... ön yargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur. AlbertEinstein

blurry
12-09-05, 19:13
hmm entresan hocam tecavuz oldugunu sanmiyorum ama neyse...

Kanka Bot
12-09-05, 19:49
peki neden hiç kimse su soruyu sormuyor "-madem tacavuzdu neden bu zamana kadar sikayet etmedi?neden yargılanmasını istemedi?" eger bu durumdan rahatsız olsaydı zaten sıkayet ederdı .en güzel cwp bu....reklam amaçlı olduğu belli olayi burdan

EsaD_03
12-09-05, 20:59
böle reklammı olur kankaa....

blurry
13-09-05, 00:34
gulben ergen yapti o niye yapmasin !?

cavaradossi
13-09-05, 01:14
peki neden hiç kimse su soruyu sormuyor "-madem tacavuzdu neden bu zamana kadar sikayet etmedi?neden yargılanmasını istemedi?" eger bu durumdan rahatsız olsaydı zaten sıkayet ederdı .
kanka,senin basina boyle bir sey gelse ne yapardin?
ben olsam once biraz bekler ne oldugunu anlamaya calisirdim...
kizda diyor zaten olay sirasinda suurumda diildim...
yani hatun hatirlamiyor ve birden boyle bir olayla karsilasiyor...
bence sasirdigi ve ne yapacagini bilemedigi icin beklemistir diye dusunuyorum...
boyle bir reklami bence kimse istemez ve ben reklam oldugunu zannetmiyorum...

Seindfeld
13-09-05, 01:22
ONlar yapacaklarını yapar düşünmesi tartışması kafa yormakta bize düşer oh ne güzel memleketim benim t.v. izleyemez oldum bu haberler yüzünden bir burda baya tartışılmış artık ne diyeyim her işin hayırlısı olsun

OrCuN23
13-09-05, 01:28
kanka,senin basina boyle bir sey gelse ne yapardin?
ben olsam once biraz bekler ne oldugunu anlamaya calisirdim...

Töbe Töbe:D:D

Kankalar Sizlere Hayret Ediyorum Magazin Olunca Herkesin Dili Açılıyo Ne Konular Var Cevapsız Kalıyor Neyse Fazla Yerden Yere Vurmayalım Sayın Gamze Hnm'ı Seviyemizide Düşürmeyelim Kurallar Çerçevesinde Yorum Yapalım....

--KeDi--
13-09-05, 03:08
bir bayanin basina gelebilecek en kotu olay..bir kanka demiski neden bu zamana kadar sikayetci olmadi.dogru bir soru ama bayanlar gizlemeyi tercih eder sanirim.cekinir tepkilerden ki bu olayi yasayan bir manken goz onunde birisi.ama aklima takilan suydu.iki insan beraber wer bir seyler yasanmis oyle yada böyle.iki senelik bir iliski..sevdiginiz insana guwenmez miydiniz.herseyini paylastiniz iki sene beraber oldugunuz birine guwenmez miydiniz.aklinizdan hic böyle bir sey yapar mi die gecer mi.kim tahmin ederki we isterki basina böyle bir sey gelsin.sevdigimiz.iki senemizi gecirdigimiz insanada mi guwenemeyecek duruma geldik way halimize..

Saygilarla.

romanist
13-09-05, 04:30
Serbest bırakıldı


Gamze Özçelik’in cep telefonuyla çektiği görüntüleri internette yayınladığını iddia ettiği eski sevgilisi Gökhan Demirkol tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Gamze Özçelik’in, cep telefonuyla çektiği görüntüleri internet aracılığıyla yayınladığını iddia ettiği eski sevgilisi basketbolcü Gökhan Demirkol, savcılığın tutuklanması talebine karşılık, mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Gökhan Demirkol, dün hakkındaki iddialara ilişkin ifade vermek için avukatı Ömer Yeşilyurt’la birlikte Kadıköy Adliyesi’ne geldi. Yarım saatlik ifadesinde hakkındaki iddiaları yalanlayan Demirkol, o görüntüleri kendisinin çekmediğini söyledi. Savcı, ifadesinin ardından Demirkol’u ‘rıza dışı ırza geçme’ suçundan Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi’ne tutuklama talebiyle sevk etti.

Mahkemenin dosya ve delil durumuna bakarak serbest bıraktığı Gökhan Demirkol Hürriyet’e konuştu. Hakkındaki iddialar konusunda büyük bir hayal kırıklığı ile karşıladığını söyleyen, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi Gökhan Demirkol şunları anlattı:

‘Gamze ile 2 yıl süren çok güzel bir ilişki yaşadık. Bittikten sonra da ailesiyle görüşmeye devam ettim. Bir akşam Gamze beni telefonla aradı. Morali çok bozuktu. İnternette kendisine benzeyen bir kadının bir adamla ilişkisini yansıtan görüntülerinin yayınlandığını söyledi. Olayı ilk kez kendisinden duydum. Gamze porno görüntülerdeki kadının kendisi olamayacağını söyleyince, ben de zaten sen olamazsın diyerek destek verdim. Bu konuşmadan sonra tekrar görüşmedik. Zaten beni de suçlamamıştı. Sonradan bu görüntüleri benim çektiğim konusunda açıklama yapmış. Evliliği bozulduğu için ciddi ruhsal bunalım içinde böyle talihsiz açıklamada bulunmuş olabilir diye düşündüm. Bu görüntüleri çeken kişi, Gamze’yi ya da sözlüsü Mehmet Mutlu’yu hedef almış da olabilir. Ben hálá o görüntüleri Gamze’ye olan saygımdan dolayı izlemedim. İzleyenleri de lanetliyorum. Allah bu görüntüleri çekenlerin belasını versin. Çoluğu çocuğu da aynı duruma düşsün.’

romanist
14-09-05, 09:16
Son söz adli tıp’ın

http://img352.imageshack.us/img352/2486/0213474001vk.jpg (http://imageshack.us)

Gamze Özçelik’in iddiaları, Adli Tıp’ta incelenecek. İlk olarak görüntülerin kaynağının Gökhan Demirkol’un cep telefonu ya da bilgisayarı olup olmadığı araştırılacak.

Manken ve oyuncu Gamze Özçelik’in ‘Bana tecavüz eden eski sevgilim Gökhan Demirkol’du’ iddiası, ‘Görüntülerde sadece bedeninin bazı bölümleri gözüken sanığın Demirkol olup olmadığı nasıl belirlenecek?’ sorusunu gündeme getirdi. Adli süreçte savcılık elden ele dolaşan e-postalardan yola çıkarak cep telefonundan yapıldığı tespit edilen görüntülerin kaynağına ulaşmaya çalışacak. Eğer görüntüler direkt cep telefonundan veya Gökhan Demirkol’un kullandığı bilgisayardan sürüldüyse IP numaralarından bu tespit yapılacak. Görüntü incelemesi ise Adli Tıp’ta yapılacak. Bu tür soruşturmalarda delil durumu Adli Tıp Kurumu’ndan alınacak raporla biçimleniyor. Savcı mahkemeden ‘uzuv tanımı’ kararı çıkartacak. Demirkol, Adli Tıp Kurumu’na gönderilecek ve tüm bedeni ayrıntılarıyla incelenip görüntülenecek. Belirgin vücut izleri varsa görüntülerle karşılaştırılıp rapor hazırlanacak. Raporda ‘Görüntülerdeki kişi, aynı kişidir’ sonucuna ulaşılırsa Gökhan Demirkol hakkında dava açılacak.

AVUKAT: Tutuklansın

Gamze Özçelik’in avukatı Ali Aydın, Gökhan Demirkol’un mahkemece serbest bırakılmasına itiraz ederek tutuklanmasını talep edeceklerini söyledi. Avukat Aydın, ‘Görüntüleri Gamze izleyince oranın Gökhan Demirkol’un anne babasına ait yatak odası olduğunu anladı. Bundan emin olduktan sonra müracaatta bulundu’ dedi.

Bu olayın çabuk geçmesini istiyorum

Gamze Özçelik dün akşam Mehmet Ali Birand’ın sunduğu Kanal D Ana Haber’e konuk oldu. Özçelik, Birand’ın, ‘Gerçekler ve Düşler dizinizin adı. Sen şu anda gerçekleri yaşıyorsun düşlerin ne Gamze?’ sorusuna ‘Sadece mutlu ve huzurlu olmak’ yanıtını verdi. Birand’ın, ‘Bugün Türkiye’nin en çok konuşulan kişilerinden birisin. Bu hoşuna gidiyor mu?’ sorusunu da şöyle yanıtladı: ‘Hayır hoşuma gitmiyor. Bu olayın mümkün olduğunca çabuk geçmesinden yanayım. Bu konuda duygularımı ifade edemiyorum, bir şey söylemek istemiyorum.’

rosemoon
14-09-05, 10:37
ama o gamzeye benzeyen bi kız deilmiydiii
evet kanka haklı öyle demişlerdi şimdide benım diyo kadın
yanlız şu da var yükselen herkese buna yapıyplar göze batan herkese gülbenede bunu yapmışlardı..

oup1907
14-09-05, 15:46
abi reklam olur mu boyle yapmayın bu kadın butun ulkede tanınıo insanlar nasıl gozle bakarlar o halde gorunce ...

romanist
15-09-05, 10:04
Vücut Gökhan’ın yatak anne-babanın


Gamze Özçelik’in avukatları, Gökhan Demirkol’un serbest bırakılmasına itiraz edildi. Özçelik’in görüntülerdeki kişinin Demirkol olduğunu teşhis ettiği gösterildi.


Gamze Özçelik’in avukatları, Gökhan Demirkol’un serbest bırakılmasına itiraz etmek için, Kadıköy Cumhuriyet savcısı Ali Doğan’a başvurdular. Başvuruya gerekçe olarak Özçelik’in görüntülerdeki kişinin Demirkol olduğunu teşhis ettiği gösterildi.

Avukatları, Gamze Özçelik’in görüntülerdeki vücudun 2 yıl birlikte yaşadığı Gökhan Demirkol’un vücudu olduğunu teşhis ettiğini söylediler. Avukat Ali Aydın önceki gün de ‘Gamze Özçelik, görüntüleri izleyince odanın Gökhan Demirkol’un anne ve babasına ait yatak odası olduğunu anladı’ demişti. Dün Kadıköy Adliyesi’ne giden Ali Aydın’ın eşi ve yardımcısı avukat Fatma Aydın, bir kimsenin iki yıl birliktelik yaşadığı kişinin vücudunu tanıyabileceğini söyleyerek şöyle dedi: ‘Gamze Hanım görüntülerde eli, bacağı, göbeği ve vücudunun çeşitli yerleri görünen kişinin Gökhan Demirkol olduğunu belirtti. Görüntüleri adli tabip anestezi uzmanına incelettik. Onun verdiği rapora göre Gamze Hanım ilişki sırasında kendinde değil. Rıza ile yapılan cinsel ilişkide her iki tarafın da bilinçli olması gerekir. Dolayısıyla tecavüz söz konusu. Gamze Hanım’ın tecavüzüne uğradığını iddia ettiği kişiyi teşhis etmiş olmasını tutuklama talebi için yeterli görüyoruz.’

Tutuklama talebini inceleyen savcı Ali Doğan, bir üst mahkemeye başvurarak, suç şüphesinin varlığı, kaçma ve delilleri karartma durumuna göre Demirkol’un tutuklanmasını istedi. Kadıköy 2. Sulh Ceza Mahkemesi ise dosyada tutuklamayı gerektirecek bir husus bulunmadığını bildirdi. 2. Asliye Ceza Mehkemesi bugün Cumhuriyet Savcısı’nın mütalaasını da alarak bu konuda karar verecek.

Dizisi 10. oldu

Gamze Özçelik’in rol aldığı Düşler ve Gerçekler adlı dizinin ilk bölümü tüm izleyicide 12’nci oldu. Kanal D’de yayınlanan dizi, AB Grubu’nda ise 10. sırada yer aldı.

Dark
15-09-05, 11:54
Porno görüntüleri çekene dava

Gamze Özçelik’e ait olduğu iddia edilen porno görüntülerini, ünlü mankenin eski sevgilisinin çektiği öne sürüldü. Özçelik’in ve ailesinin eski sevgiliyi mahkemeye vermeye hazırlandığı öğrenildi.


http://www.haberturk.com/foto/mansetgamzeeskisevgili.jpg


Bir süre önce basın kuruluşlarına e-posta ile gönderilen görüntülerdeki yarı baygın kadının Gamze Özçelik olduğu iddiası, ünlü mankene zor günler yaşattı. Bu görüntülerin ortaya çıkmasından sonra olayın ‘komplo’ olduğunu söyleyen Gamze Özçelik cephesinde, yeni bir gelişme yaşandı. Görüntüleri Özçelik’in basketbolcu olan eski sevgilisinin çektiği iddia edildi. Bunun üzerine Gamze Özçelik’in annesi Tülin Özçelik’in mahkemeye başvurarak, çeken kişi hakkında dava açacağı öğrenildi. Bu arada görüntüleri çektiği iddia edilen basketbolcünün hálá aynı cep telefonunu kullandığı da gelen bilgiler arasında.

MUTLU’YLA AYRILDILAR

İlaç firması sahibi Mehmet Mutlu ile dün nişanlanmaları beklenen Gamze Özçelik, ruhsal durumunun çok bozuk olması nedeniyle nişan tarihi ertelediklerini açıklamıştı. Yakın dostların telefonla haftalar öncesinden davet edildiği nişanın sürpriz bir kararla ertelenmesinin ardından Mehmet Mutlu, ‘Nişan ertelendi. Çünkü Gamze’nin psikolojisi çok bozuk. Bir süre tedavi görecek. Ben de şu an şehir dışındayım, fazla bir şey bilmiyorum. Nişan gününe Gamze’nin ailesi karar verecek. Tarih belli değil, ama bu nişan olacak’ demişti.

Ancak çift son dakikada yollarını ayırdı. Kenan Doğulu, Volkan Büyükhanlı ve Aydın Karabulut ile Hollanda’ya tatile giden Mehmet Mutlu’nun yola çıkmadan önce Gamze Özçelik’i ara***** ‘Lütfen ben dönene kadar eşyalarını toplayıp evden ayrılırsan sevinirim’ dediği öğrenildi. Gamze Özçelik, bir süredir Mehmet Mutlu’nun Acarkent’teki evinde yaşıyordu.

HÜRRİYET

X
15-09-05, 12:02
kankalar izlemeye yoktur herhalde ordaki gamzeydi evet.ama olmuşla ölmüşe çözüm getirilemez bu olay böyle bir süre devam eder kapanıp gider..

romanist
16-09-05, 10:46
Kemer’deki bir otelde çekilmiş


Gamze Özçelik’in tecavüzle suçladığı Gökhan Demirkol’un avukatı, yaptığı araştırmalar sonucu tecavüz tarihinin 1 Temmuz 2004 saat 06.11 olduğunu belirledi.

GÖRÜNTÜLERİN 3. bir kişi tarafından çekilmiş olması ihtimalinin kuvvetli olduğunu da söyleyen Avukat Ömer Yeşilyurt; ‘Bu bilgiler tamamen bilimseldir. Göbek burun meselesi değil, bilimsel olarak bilgisayar uzmanı tarafından çözülmüştür’ dedi.

Adı açıklanmayan bilgisayar uzmanının 2 saatlik çalışması sonunda görüntülerin 1 Temmuz 2004 saat 06.11’de çekildiğini, o tarihte müvekkili Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik’in birlikte olmadıklarını ifade eden Avukat Yeşilyurt, ‘Müvekkilim ile Gamze Özçelik Ocak 2004 tarihinde ayrılmışlardır. Elde ettiğimiz bilgiler müvekkilimin suçsuz olduğunu göstermektedir’ diye konuştu. Yeşilyurt ayrıca Gamze Özçelik’in çekimin yapıldığı tarihten bir gün önce, 30 Haziran 2004 günü, tatil için geldiği annesi Tülin Özçelik’in yönetici olduğu Kemer Resort Otel’de röportaj verdiğini belirterek şunları söyledi: ‘Gamze hanım aynı zamanda iki yerde olamaz. Bu görüntüler çekildiğinde İstanbul’da değildi. Görüntülerde odada üç kola kutusu olduğu görülüyor. Beyaz bir tabakta uyuşturucu maddeye benzeyen bir cisim var. Uzman ilişki sırasında Gamze hanım ve ilişkide bulunan kişinin hareketli olduğunu ve çekimin yapıldığı telefonun hiç oynamamasına dikkat etti. Görüntüyü çekenin 3. bir kişi olduğunu söyledi.’

Yeşilyurt, çekimi yapan kişiyi tahmin ettiklerini, yeterli delil olmadan şimdilik açıklamak istemediklerini söyledi.

Bilgisayar uzmanı zamanı nasıl çözdü

GÖKHAN Demirkol’un avukatı Ömer Yeşilyurt’un yardım aldığı bilgisayar uzmanı görüntünün çekildiği zamana nasıl ulaştığını şöyle anlattı: ‘Video dosyası incelendi. Video dosyalardan oluşur. Data kayıtları içinde arama yaptığımızda video ve sesten oluşan iki track kaydını buluyoruz. Track bilgisi ile birlikte, o bilginin ne zaman yazıldığını gösteren imza koyuyor. Trackları dosyaların içinde arıyoruz. HD bilgisi bölümünde BD095B7A byatlarını buluyoruz. Bu dosyalama gereği exelde resim olarak saklanmış bir sayı. Bu sayıyı hesap makinesine yazdığımız zaman 3 milyarlık bir sayı görüyoruz. Bunun anlamı da telefonun saati 1 Ocak 1904 yılından beri geçen saniyedir. Bu sayıyı bir programla 1904 sayısına ekliyoruz. Çıkan zaman 1 Temmuz 2004, 06.11.06. Bu zaman görüntünün kayıt edildiği saattir.’

pinkperi
16-09-05, 11:30
vay be, ne uzmanlar varmış...
çözerler bu işi yakında...

romanist
17-09-05, 09:22
2237 no’lu odaya iki erkekle çıktıGamze Özçelik’in, geçen yıl 27 Haziran- 1 Temmuz günlerinde Kemer Resort Otel’de kaldığı ortaya çıktı. Özçelik’in 30 Haziran gecesi yanında iki erkekle odaya çıktığı belirtildi.

BASKETBOLCU eski sevgilisi Gökhan Demirkol’un kendisini ilaçla uyutup tecavüz ettiğini ve cep telefonuyla görüntülediğini ileri süren Gamze Özçelik’in geçen yıl 27 Haziran- 1 Temmuz günleri arasında Kemer Resort Otel’de kaldığı ortaya çıktı. 30 Haziran gecesi diskoya giden Özçelik’in saat 05.00 sıralarında yanında iki erkekle otele döndüğü, 1.5 saat sonra erkeklerin otelden ayrıldığı belirtildi.

Tecavüz görüntüleri elden ele dolaşan Gamze Özçelik’in suçladığı eski sevgilisi Gökhan Demirkol’un avukatı Ömer Yeşilyurt’un olay tarihinde ünlü oyuncunun Kemer’deki bir otelde kaldığını açıklaması üzerine gözler Antalya’nın turistik Kemer İlçesi’ne çevrildi. Basketbolcu Demirkol’un avukatı Yeşilyurt, tecavüz görüntülerinin 1 Temmuz 2004 günü saat 06.11’de çekildiğini ve o tarihte Gamze Özçelik’in 5 yıldızlı Kemer Resort Otel’de tatil yaptığını açıklamıştı.

Kemer’in 5 yıldızlı otellerinden olan ve 3 yıl önce hizmete açılan 357 odalı Kemer Resort Oteli’nin yetkilileri, Gamze Özçelik’in o tarihte otelde kaldığını doğruladı. Özçelik’in 27 Haziran 2004’te otele giriş yaptığı ve 1 Temmuz 2004 tarihinde öğle saatlerinde de çıkış yaptığı açıklandı.

DİSKODA EĞLENDİLER

Gamze Özçelik’in 30 Haziran gecesi otelden çıkarak annesi ve iki kızkardeşiyle birlikte eğlence merkezi Club Aura’ya gittiği ileri sürüldü. Gece kulübünde yanında basketbolcu sevgilisi Gökhan Demirkol olduğu iddia edilen bir erkeğin, annesi ve kızkardeşiyle eğlenen Gamze Özçelik’in bir kameraman tarafından görüntülenmesi üzerine diskodan uzaklaştığı kaydedildi.

Gamze otelde bedava kaldı

Olay tarihinde Otelin Genel Müdürü olan Ruhi Çuhadaroğlu, Gamze Özçelik’i reklam amacıyla otele kendisinin davet ettiğini söyledi. Otel yeni açıldığı için reklam yapma gereği duyduklarını belirten Çuhadaroğlu, şöyle dedi:

‘Annesi Tülin Özçelik, otelimizdeki güzellik salonunun işletmecisiydi. Kendisinden rica ettim, Gamze otelimize geldi. Gündüzleri deniz kenarında ve iskelede güneşlendi, havuza girdi. Kaldığı 2237 no’lu standart oda, tek kişilikti. Kendisiyle tanıştığımda yanında siyah pantolon ve siyah tişört olan bir erkek vardı. Annesi ve iki kızkardeşi de yanındaydı. Lobide konuştuk. Otelimizde ücretsiz olarak kalmıştı. Olay görüntülerini izlemedim. Konakladığı sürede, her gece dışarı çıktığını biliyordum. Annesinin de Kemer ilçe merkezinde bir evi vardı. Şu anda o otelde görev yapmıyorum fakat, güvenlik kameraları ve gece raporlarına bakılabilir.’

MİSAFİRLERİM FAZLA KALMAYACAK

Bu otelde geçen yıl görev yapan, şimdilik adının açıklanmasını istemeyen, ancak gerekirse mahkemede tanıklık edeceğini söyleyen bir otel görevlisi de Gamze Özçelik’in 30 Haziran’ı 1 Temmuz’a bağlayan gece annesi ve kızkardeşleriyle dışarı çıktığını söyledi. Otelin önüne saat 05.00 sıralarında 34 plakalı bir Mercedes otomobilin yaklaştığını ve içerisinden iki erkek ile Gamze’nin indiğini söyleyen bu görevli şöyle dedi:

‘3 kişiydiler. Otomobilden indiklerinde Gamze’nin yanında 2 erkeği gören görevlimiz müdahale etmiş, diğer 2 kişinin rezervasyonu olmadığını belirterek otele almak istememiş. Gamze ise ‘Benim misafirlerim, fazla kalmayacaklar’ diyerek yukarı çıkartmış. Otomobil, otelin önünde kaldığı için odayı arayıp aracı çekmelerini rica ettim. Telefona çıkan erkek, ‘Abi hemen gideceğiz’ dedi. 1 veya 1.5 saat sonra da iki erkek dışarı çıkıp otomobile binerek uzaklaştı. Oteldeki odaların dekorasyonu iki blok şeklinde yapılmış. Bir bölümünde yeşil, bir bölümünde mavi halıfleks var. Gamze’nin kaldığı tek kişilik oda yeşil halıfleks kaplıydı. Katlarda kamera yok. Girişte, resepsiyonda var. Bu iki kişinin girişinin o kameranın kayıtlarında olması lazım.’

cezaa
17-09-05, 18:29
cok ahlaksızca bi hareket

EsaD_03
17-09-05, 20:00
yazıkyaaaaa

romanist
18-09-05, 11:27
Biri Gökhan, biri Barış’tı


Ve Gamze’nin yakın çevresi iddia etti: ‘Gökhan, Kemer’e Gamze ile barışmak için gelmişti. O gece beraber diskoya gittiler. Sonra otele geldiler. Tecavüz görüntüleri bu otelde çekildi. Çeken de Barış Kılıç’tı.’

BASKETBOLCU eski sevgilisi Gökhan Demirkol’un kendisini ilaçla uyutup tecavüz ettiğini ve cep telefonuyla görüntülediğini ileri süren Gamze Özçelik’i geçen yıl 27 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında kaldığı Kemer Resort Otel’e 2 erkekle girerken gören güvenlik görevlisi Taner Çakırgil, ‘Biri, gazetelerde fotoğrafını gördüğüm Gökhan’a benziyordu, uzun boyluydu. Diğeri de kısa boylu ve bıyıklı bir adamdı’ dedi. Otelin eski Genel Müdürü Ruhi Çuhadaroğlu ise Gamze Özçelik’in annesinin kendisine, öteki gencin Barış olduğunu söylediğini açıkladı. Dizi oyuncusu Barış Kılıç da, Gökhan Demirkol ile arkadaş olduğunu kabul etti.

GÜVENLİKÇİ ANLATTI

Kemer Resort Otel’de geçen yıl görev yapan ve adının açıklanmasını istemeyen bir sorumlu, Gamze Özçelik’in 30 Haziran’ı 1 Temmuz’a bağlayan gece annesi ve kızkardeşleriyle dışarı çıktığını ve saat 05.00 sıralarında 34 plakalı bir Mercedes otomobilde iki erkekle döndüğünü ve Gamze’nin güvenlik görevlisi tarafından durdurulduğunu açıkladı. DHA’nın bulduğu güvenlikçi Taner Çakırgil, geçen yıl meydana gelen olayla ilgili olarak şunları söyledi:

‘Otel kapısında bekliyordum. Gri renkli Mercedes otomobil kapıya yanaştı. Gamze Hanım, uzun boylu erkek ve Gamze Hanım’ın kızkardeşi otomobile bindi. Bir de aracı kullanan bey vardı. 4 kişi otelden ayrıldılar. Otomobile binen beyefendi, gazetelerde fotoğrafını gördüğüm Gökhan’a benziyordu, uzun boyluydu. Diskoya gitmek üzere tesisten ayrıldılar. Sabaha karşı aynı otomobil otele tekrar geldi. Kızkardeşi yoktu. Uzun boylu erkek ve Gamze araçtan indi. Otomobili olduğu yere bırakan erkeği ilk kez boydan gördüm. Kısa boylu ve bıyıklı bir adamdı. Erkekler, otel müşterisi olmadığı için alamayacağımızı söyledim. Gamze Hanım, ‘Onlar benim misafirim’ deyince aldık. Saat 05.00 sıralarında geldikleri otelden iki erkek 06.30 gibi ayrıldı.’

İŞLETMECİ: GÖKHAN

Tesisin güzellik merkezini Gamze Özçelik’in annesi Tülin Özçelik’le birlikte işleten Sinan Solay da, 29 Haziran 2004’te biri uzun, diğeri kısa boylu arkadaşının tesise geldiğini ve güzellik merkezinin girişinde Gamze Özçelik ile bir süre konuştuklarını söyledi. Annesi Tülin Özçelik’in uzun boylu erkekle kendisine ‘Gökhan’ olarak tanıştırdığını belirten Solay, şunları anlattı:

‘Tülin Hanım, yeniden barışmak için İstanbul’dan Antalya’ya geldiklerini Gamze’yi konuşmak istediklerini ifade etti. Daha sonra Gamze, adının Gökhan olduğunu söylenen kişi ve arkadaşı, birlikte sahile inerek yürüyüş yaptılar. Akşam da dışarı çıktıklarını öğrendim.’

ESKİ MÜDÜR: BARIŞ

Gamze Özçelik’in annesi Tülin Özçelik, dün gazetelerde açıklaması yer alan Kemer Resort Otel eski Genel Müdürü Ruhi Çuhadaroğlu’nu telefonla ara***** olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Çuhadaroğlu, ‘Tülin Hanım, telefonla ara***** ‘Kusura bakmayın, sizi de sıkıntıya soktuk ve adınız bu olaya karıştı’ dedi. Ben de önemli olmadığını söyledim. Annesi, Gamze’nin tatildeyken yanına gelen iki erkekten birinin adının Barış olduğunu söyledi’ diye konuştu.

Barış çekti iddiası

İDDİAYA göre o gece basketbolcu sevgilinin yanında bulunan Barış Kılıç isimli genç, iki sevgiliyle birlikteydi. Ve 3’ü odaya çıktılar. Özçelik’in aile çevresinden alınan bilgiye, Barış Kılıç, Gökhan Demirkol’la Gamze Özçelik’in Türkiye’nin yaklaşık bir aydır tartıştığı tecavüz görüntülerini çeken kişi.

Gamze Özçelik’in annesi Tülin Hanım’ın yakın dostlarına söylediği, ‘Her şey yakında açığa çıkacak. Gökhan Demirkol’un avukatının yaptığı araştırma bize yaradı. Kızım, görüntüleri izleyince önce Demirkol’un anne ve babasının yatak odası dedi. Çünkü kendinde değildi. O sabah kalktığında, ‘Anne başım çok ağrıyor’ demişti. Şimdi her şey daha iyi anlaşılıyor. Biz, Barış Kılıç denen o çocuğun peşindeyiz. Görüntüleri onun çekmiş olabileceğinden şüpheleniyoruz. Dedektif tuttuk, polise haber verdik. Barış’ı arıyoruz’ demesi, olaydaki kilit ismin Barış Kılıç olduğu yorumlarına neden oldu.

Özçelik otele girerken kendinde

OTEL güvenlik görevlisinin anlatımından Gamze Özçelik, disko dönüşü sabaha karşı arkadaşlarıyla otele girerken, ‘kendinde’ olduğu ortaya çıktı. Özçelik, ‘Arkadaşlarınızı içeri sokamazsınız’ diye uyarılınca ‘Onlar benim misafirlerim’ diyor. Otele yürüyerek girmesi ve konuşması, Gamze’nin görüntülerdeki ‘baygın’ haliyle çelişiyor. Gökhan Demirkol’un avukatı Ömer Yeşilyurt, ‘Görüntüler Kemer’de bir otelde 1 Temmuz 2004, saat 06.11’de çekildi. 3 kola kutusu ve bir tabak içinde uyuşturucu gibi beyaz bir toz görünüyor. Odada 3’üncü bir kişi olması gerekiyor. Hatta sallanma olmadığı için görüntüleri de bu 3’üncü kişi çekmiş olmalı’ demişti. Bu açıklama, gelişmelerden sonra Demirkol’un aleyhine işledi.

AVUKAT: GÖKHAN DEĞİL

Bu arada Yeşilyurt, Kemer Resort Otel’in eski Genel Müdürü Ruhi Çuhadaroğlu’nun ‘Otele girenlerden biri Gökhan’dı’ iddiasını, ‘Bu iddiayı kabul etmiyoruz. Benim müvekkilim orada değildi. Gamze Hanım otelde kiminle ne yapmış bizi ilgilendirmiyor’ diye yanıtladı.

dead_blow
18-09-05, 16:35
Magazin dünyasını sarsan porno skandalında ‘Olaya dahil olan üçüncü bir kişi var’ iddiaları Gamze Özçelik’in ailesini harekete geçirdi. Gökhan Demirkol’un avukatı Ömer Yeşilyurt’u ‘yargıyı yanıltmakla suçlayan’ Özçelik Ailesi, olayların seyrini değiştirecek bir tanığın peşine düştü. Gamze’nin “Tüm detayları biliyor. Gökhan ile birlikteliğimiz boyunca hiç yanımızdan ayrılmadığı” dediği kişinin ismi Barış Kılıç. İddialara göre aile, kaybolan Barış’ın bulunması için özel dedektif tuttu.

BASINA YASAK PEŞİNDE

Gamze hakkında çıkan haberleri engellemek için yarın basına “yayın yasağı” getirmek üzere başvuru yapacak. Ayrıca avukatının performansından memnun olmayan Özçelik Ailesi’nin yeni bir avukat arayışına girdiği de ortaya çıktı.

OrCuN23
18-09-05, 17:58
Gamze Özçelik'in, 27 Haziran - 1 Temmuz 2004 arasında Kemer'deki 5 yıldızlı Resort Otel'de kaldığı ortaya çıktı. Özçelik'in kendisine tecavüz etmekle suçladığı eski sevgilisi Gökhan Demirkol'un avukatı Ömer Yeşilyurt'un, tecavüz görüntülerinin 1 Temmuz 2004 günü 06.11'de çekildiğini ve o tarihte Özçelik'in Kemer Resort Otel'de tatil yaptığını açıklaması, dikkatleri turistik ilçeye çekti. Otelin o dönemdeki yetkilileri, Özçelik'in 2237 numaralı odada kaldığını açıkladı.

O dönem Resort Otel Genel Müdürü olan Ruhi Çuhadaroğlu, otelin tanıtımı amacıyla Özçelik'i davet ettiklerini anlattı. Çuhadaroğlu, şunları söyledi: "Tanıştığımda, yanında siyah pantolon ve tişörtlü bir genç vardı, annesiyle kardeşleri de yanındaydı. Güvenlik kameraları ve gece raporlarına bakılabilir."

O dönemde otelde görev yapan ve adının açıklanmasını istemeyen bir kişi de, "30 Haziran'ı 1 Temmuz'a bağlayan gece, annesi ve kız kardeşleriyle dışarı çıktı. 05.00 sıralarında Mercedes otomobil otelin önüne geldi, içinden Gamze ve 2 erkek indi" dedi. Görevli, rezervasyonu olmayan iki erkeği içeri almak istemediklerini, ancak Özçelik'in "misafirlerim" diyerek söz konusu kişileri odasına çıkardığını ileri sürdü.

romanist
22-09-05, 10:39
Gökhan’a yurtdışı yasağı başvurusu


Gamze Özçelik’in yeni avukatı Fatih Volkan, ‘tecavüz’ iddiasıyla hakkında dava açılan Gökhan Demirkol’a yurtdışı yasağı getirilmesi için mahkemeye dilekçe verdi.

GAMZE Özçelik’in kendisine tecavüz ettiği ve bu görüntüleri kayda alıp, internet aracılığıyla yayınladığı iddiasıyla dava açtığı Gökhan Demirkol’a, şimdi de yurtdışına çıkmaması için dava açılıyor. Bir süre önce Gamze Özçelik’in avukatlığını üstlenen Fatih Volkan, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Gökhan Demirkol’un, yurtdışına kaçma olasılığına karşı, önlemler almaya çalışıyor. Avukat Volkan, delillerin tam toplanmadığı gerekçesiyle Demirkol’a yurtdışına çıkış yasağı getirilmesi için önceki gün Kadıköy Adliyesi’ne dilekçe verdi.

Evden çıkmıyor

Bu arada psikoloji çok bozuk olan Gamze Özçelik, kendisini eve kapadı, sevgilisi Mehmet Mutlu’yla dahi görüşmüyor. Şile’de gerçekleşen, ‘Düşler ve Gerçekler’ dizisinin çekimlerini tamamladıktan sonra soluğu evinde alan Özçelik, avukatının sözünden dışarı çıkmıyor. Kimseyle telefonla görüşmeyen ünlü mankenin, sürekli gözyaşı döktüğü söyleniyor.

Basına konuşacak

Gamze Özçelik, suskunluğunu korumaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta salı günü basın toplantısı düzenleyerek bir açıklama yapmaya karar veren Özçelik, avukatının, ‘Biraz daha her şey netleşsin, ondan sonra konuşursun’ talimatı üzerine bu kararından vazgeçti... Ünlü manken birkaç gün içinde basın mensuplarının karşısına çıkacak.

romanist
28-09-05, 18:16
Tecavüz öncesi görüntü bilgisayarında çıktı

http://resim.kanka.net/images/25452814.jpg (http://resim.kanka.net/)

Dizi oyuncusu Gamze Özçelik’in kendisine tecavüz etmekle suçladığı eski sevgilisi Gökhan Demirkol’un bilgisayarında olay öncesinin fotoğrafı bulundu.

İNTERNETTE porno ve tecavüz skandalının bir numaralı zanlısı Gökhan Demirkol’un bilgisayarına, ‘İzlemedim’ dediği, eski sevgilisi Gamze Özçelik’in tecavüz görüntülerini ve tecavüz öncesi çekilmiş, yarı çıplak bir kare fotoğrafını 26 Ağustos 2004’te yüklendiği tespit edildi.

Gamze Özçelik’in tecavüz iddiası üzerine bir süre önce eski basketbolcu Gökhan Demirkol’un ev ve bürosuna baskın düzenleyen polis, 4 bilgisayarına el koydu. Bilgisayarlar 3 polis ve 4 uzmandan oluşan ekip tarafından incelemeye alındı. İlk incelemede, Demirkol’un ‘O görüntüleri hiç seyretmedim. Asla tahammül edemem’ dediği Özçelik’in tecavüz görüntülerine ulaşıldı. Görüntünün, internet sitelerinde dolaşan görüntüyle aynı olduğu tespit edildi. İstanbul polisinin yaptığı inceleme sonunda Gamze Özçelik’e ait tecavüz görüntülerinin 25 Ağustos 2004 günü Almanya’dan gönderildiği tespit edildi. Almanya saatine göre 00.54’te gönderilen görüntülerin 26 Ağustos tarihinde Gökhan Demirkol’un bilgisayarına kaydedildiği saptandı.

Tecavüz görüntüleri öncesinde çekildiği belirlenen fotoğrafta, Gamze Özçelik’in yarı çıplak halde görüntülendiği bildirildi. Aynı otel odasında çekildiği tespit edilen fotoğrafta Özçelik’in iç çamaşırı üzerinde, tişörtü sıyrılmış halde, baygın yattığı görülüyor. Fotoğraf da bilgisayara 26 Ağustos 2004 tarihinde yüklenmiş. Ancak, nereden gönderildiği belli değil. Tecavüz görüntülerinin, 1 Temmuz 2004 tarihinde çekildiği tespit edilmişti.

jackalsuat
28-09-05, 21:08
cok ktu bi durum yazık walla

mystery_
29-09-05, 10:14
reklem dienler yazık diorum. önce bi videoyu izlesinler sonra reklem diolarsa hala yorumsuz. kıza yazık olmuş. gamze özçelik'in de dediği gibi, ''böyle bi olay herkesin başına gelebilir ama herkes böyle bi olayı tüm türkiye önünde yaşamayabilir de'' ibrahim tatlısesi sevmem ama geçen progaramında bas bas bağırdı. ''bu olaydan dolayı erkekliimden utanıorum diee'' yazık yaa, bazı erkeklerin beyinlerinin sadece oraya çalışıo olması yazıkkk

compresibleflow
29-09-05, 11:08
bu adam değil be kardeşim,bi göbek var o abi de öle böle değil.Herif basketçi yahu zaten yükleme tarihi de 2 ay sonrası

dead_blow
29-09-05, 13:05
Oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği ileri sürülen eski basketbolcu Gökhan Demirkol'un polisçe el konulan bilgisayarında önemli ipuçlarına ulaşıldı.

Yapılan teknik incelemede Demirkol'un 'Gamze'ye saygımdan izlemedim'dediği porno görüntülerin bilgisayara aktarıldığı kayıt tarihiyle, görüntüleri yayınlayan *****.com'un Özçelik'e ait filmi servise koyduğu tarihin aynı olduğu belirlendi.

Özçelik'in avukatı Fatih Volkan bu yeni gelişmeyi savcılığa bildirerek, görüntü transferinin aynı bilgisiyarla yapılıp yapılmadığının saptanmasını istedi. Eğer inceleme sonucu görüntülerin Demirkol'un bilgisiyarından gönderildiği belirlenirse soruşturma yeni bir boyut kazanacak.

romanist
11-10-05, 10:53
İşte bilgisayardaki uyuşturucu sohbeti


Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı Bilgi İşlem Müdürü Cenk Ceylan’ın Gökhan Demirkol’la ilgili olarak hazırladığı bilirkişi raporunda, Demirkol’un arkadaşlarıyla yaptığı uyuşturucu sohbetleri de yer alıyor. Raporda, Gamze Özçelik’in internette yayınlanan tecavüz görüntülerinin kaydedildiği gün çekildiği sanılan bu fotoğraf da yer alıyor.


EMNİYET'e bağlı Bilgi İşlem Müdürü Cenk Ceylan’ın Gökhan Demirkol’la ilgili olarak hazırladığı bilirkişi raporunda, Demirkol’un el konulan bilgisayarlarındaki yazışmalarda, arkadaşı Atınç Dikmen ile esrar içmekten de söz ettiği öğrenildi. Demirkol, esrar temini için bir sohbette, ‘Direk narkotikten alıcaz galiba ati’ diyor.

Bilgi İşlem Müdürü Cenk Ceylan’ın bilirkişi olarak imza attığı 35 sayfalık raporda, Demirkol’un el konulan bilgisayarlarında rastlanan chat’lerin dökümleri de var. Bu yazışmalardan birinde, internet ortamında ‘ArcuAleta’ adını kullanan Gökhan Demirkol, arkadaşı Atınç Dikmen ile esrar içmekten söz ediyor. İkili, yazışmada esrardan argodaki tabiriyle ‘ot’ diye söz ediyor.

Otu direkt narkotikten alacağız galiba

Raporun 10. sayfası (16-5-2005)

ArcuAletA: Sigaran var mıydı

atınç: Var

atınç: Ot içecektim

atınç: Gel

ArcuAletA: Ne icecektin anlamadım

atınç: Sigara

atınç: Tütün

atınç: Malbora

ArcuAletA: Diğerinden yok muydu

Raporun 13. sayfası (14-6-2005)

Birkaç gün sonra Demirkol ile Dikmen’in sohbetine ‘pistol’ takma adlı bir arkadaşları daha dahil oluyor.

pistol: Abi erken saatte çarpışalım. Ben almaya gidicem 7 gibi falan

atınç: Ümraniye

pistol: farz oldu milletten beklioruz papa

pistol: yok başka bir yer, ümraniyede kalmamış başka bir arkadaşına yönlendirdi ilk defa alıcam

atınç: Ooo

pistol: bende fazla almayı düşünmüyorum bir 12.5 alıcam siz de öyle yapın memnun kalırsak devam ederiz

pistol: bakalım miktarı falan nasıl iyiyse alırız sürekli

ArcuAletA: direk narkotikten alıcaz galiba ati

romanist
11-10-05, 10:54
Topladığımız deliller her şeyi ispatlayacak

Eski sevgilisi Gökhan Demirkol hakkında, basın-yayın yoluyla özel hayatının gizliliğini ihlal ettiği iddiasıyla Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı’na ifade veren Gamze Özçelik, ‘Topladığımız deliller her şeyi ispatlayıp ortaya çıkaracak. Bu aşamaya gelmemiz Allah’ın büyük adaleti’ dedi.

KADIKÖY Adliyesi’ne dün müvekkili Gamze Özçelik’ten önce gelen Avukat Fatih Volkan, bilirkişiye hazırlattığı raporları, tecavüz soruşturmasını yürüten savcı Ali Doğan ve basın-yayın yoluyla özel hayatın gizliliğini ihlal soruşturmasını yürüten savcı Ömer Faruk Alpsan’a verdi.

Cep telefonu görüşmelerinden Gökhan Demirkol’un 1 Temmuz 2004 günü Kemer’de, ertesi gün İstanbul’da olduğunu tesbit ettiklerini söyleyen Fatih Volkan, ‘O gece Gökhan’ın yanında görüntülenen Barış Kılıç’ın da tanık olarak dinlenmesini istedik’ dedi.

Bir süre sonra Kadıköy Adliyesi’ne gelerek Savcı Ömer Faruk Alpsan’a ifade veren Gamze Özçelik, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özçelik, ‘Delillerin çok önemli kısmını elde etmiş durumdayız. Bunlar herşeyi ıspatlayacak deliller’ dedi. Özçelik, görüntülerdeki erkekle Gökhan Demirkol’un benzerlik gösterdiği yönündeki bilirkişi raporuyla ilgili olarak da ‘Hepsi var. Bu aşamaya gelmemiz Allahın büyük Adaleti ne söyleyeyim’ diye konuştu.

Başka bir dava için adliyede bulunan Demirkol’un avukatı Ömer Yeşilyurt ise şu açıklamayı yaptı: ‘Ortada müvekkilimi suçlu çıkaracak bir Adli Tıp raporu yok. Karşı taraf avukatının hazırlattığı özel bir bilirkişi raporu var. Ellerinde başka görüntüler olduğunu söylüyorlar. Elimizde, Gamze Özçelik’in müvekkilime gönderdiği, telefonla çekilmiş 38 adet görüntü var. Bunları yargılama aşamasında göreceğiz. Gökhan’ın diz üstü bilgisayarının kaybolduğu filan da yok.’

Son gelişmeler üzerine savcılık tarafından ifadeye çağırılan Gökhan Demirkol akşam saatlerinde diğer avukatı Cihan Aydın’la birlikte Kadıköy Adliyesi’ne geldi. tüm açıklamaları avukatlarının yapacağını belirten Demirkol, adliyeye avukatının birtakım küçük işlerini halletmek ve çıkan raporu almak için geldiklerini söyledi. Adliyede kısa süre kalan Demirkol daha sonra avukatıyla birlikte ayrıldı.

Dizisi kalktı

Gamze Özçelik’in oynadığı ‘Düşler ve Gerçekler’ dizisi, yarın akşam bitiyor. Dizi, reytingi düştüğü için yayından kaldırıldı.

zortport34
03-11-05, 16:30
şimdiki uydurma sanatçıların hangisi doğru bir yaşam sürüyoki bunlarınki doğru olsun...Yakalanan sınıfındalar hepsi bu bence..Yoksa bu tür şeyler zaten onlar için günlük hayatın ta kendisi.....

AliDesidero
03-11-05, 18:31
Artık bıkmadınızmı şu Gamze Özçelik olayından allah aşkına boşverin kankalar bu işleri

X
03-11-05, 19:18
Artık bıkmadınızmı şu Gamze Özçelik olayından allah aşkına boşverin kankalar bu işleri
evet kanka sana katılıyorum yeter artık :asabi: böyle şeylerin üzerine daha gitmeyin saçma sapan bir olay bence