PDA

View Full Version : Tüm İtiraflarım

Seindfeld
10-09-05, 13:16
İlk itirafım
7. sınıftayken sınıf başkanıydım.İlk dönemim son günleriydi.Öğretmenler odasına çok girip çıktığımdan yine bir iş için girmiştim o sırada bir hocaya rastgeldim.Fen bilgisi hocası bana sordu işin varmı diye hayır hocam dedim şu işi hallettikten sonra başka işim yok derlerde boş zaten dedim.Hoca iyi öyleyse gel bana yardım et dedi 7-b nin sınav kağıtlarını listeye geçireceğiz dedi.(ben 7-a da idim)Olur hocam dedim.
Başladık sınav kağıtlarına bakmayabir anda tolga ismi gözüme çarptı kuzenim idi kendisi dersten 34 almış.Büyük ihtimal kötü gelecekti karneye o 34 ü listeye 94 diye geçirdim.HAngi yürekle yaptıysam.Sonra çok pişman oldum ya haksızlık olduğu için artık geçti dedim.Böyle bir olay geçti.Tolga ve benden başka kimse bilmiyordu.

beyonce,
10-09-05, 13:34
kanka olsun ya gelmiş geçmiş öğrencilik yıllarında olur öle şeyler ama iiyki hocan farketmemiş...

Seindfeld
10-09-05, 13:49
Sorma ben kendime bile inanamadım nasıl yaptım.Gidip hocadan özür mü dilesem ama 9 sene önceki hoca dururmu onu bilmiyorum.

beyonce,
10-09-05, 14:09
:D:D:D kanka senin de özür dilemek şimdi mi aklına geldi?...

Seindfeld
10-09-05, 14:33
Bir itirafım daha var

17 yaşındaydım taksime bir iş için gitmek için otobüse binmiştim.O zaman çocuktuk ağzımızda sakız denen illet vardı.Otobüste dışarıya baka baka gidiyorduk.Bende arka taraflarda oturuyordum.Bir anda sakız ağzımdan fırlayı verdi.En arka kapının basamağın üstüne düştü.Otobüs durakta durdu.Bir amca bindi elinde çuvalla şoför eşyasının çokluğundan dolayı arka kapıdan gir dedi daha kolay olur.
Amca adım attı yukarı sakıza basmadımı.Elindeki eşyaları oraya koyup akbili basmaya öne doğru gidene kadar ayakkabısının altından uzayıp durdu.Ancak geriye döndüğünde farketmişti.Otobüste baya bi kişi duruma güldü.Sonra geldi arka tarafa yanıma oturdu ve sakızı oraya atana verdi veriştirdi.
Ben ne diyebilirimki.Evet amca doğru amca
Bi özür dileyemedim.O zamandan sonra sakız çiğneme oranını yılda 2-3 e indirdim.

kizkardes
11-09-05, 08:26
İlk itirafım
7. sınıftayken sınıf başkanıydım.İlk dönemim son günleriydi.Öğretmenler odasına çok girip çıktığımdan yine bir iş için girmiştim o sırada bir hocaya rastgeldim.Fen bilgisi hocası bana sordu işin varmı diye hayır hocam dedim şu işi hallettikten sonra başka işim yok derlerde boş zaten dedim.Hoca iyi öyleyse gel bana yardım et dedi 7-b nin sınav kağıtlarını listeye geçireceğiz dedi.(ben 7-a da idim)Olur hocam dedim.
Başladık sınav kağıtlarına bakmayabir anda tolga ismi gözüme çarptı kuzenim idi kendisi dersten 34 almış.Büyük ihtimal kötü gelecekti karneye o 34 ü listeye 94 diye geçirdim.HAngi yürekle yaptıysam.Sonra çok pişman oldum ya haksızlık olduğu için artık geçti dedim.Böyle bir olay geçti.Tolga ve benden başka kimse bilmiyordu.
:) Ama bence kim olsa yapardi SEINDFELD..Bence kuzenine yardim ettigin icin pismanlik duymamalisin..yani ne bilim ben olsaydim butun herkesi geciriridim:D usulmeeeeeeeeee :okay:

kizkardes
11-09-05, 08:31
:))
Bir itirafım daha var

17 yaşındaydım taksime bir iş için gitmek için otobüse binmiştim.O zaman çocuktuk ağzımızda sakız denen illet vardı.Otobüste dışarıya baka baka gidiyorduk.Bende arka taraflarda oturuyordum.Bir anda sakız ağzımdan fırlayı verdi.En arka kapının basamağın üstüne düştü.Otobüs durakta durdu.Bir amca bindi elinde çuvalla şoför eşyasının çokluğundan dolayı arka kapıdan gir dedi daha kolay olur.
Amca adım attı yukarı sakıza basmadımı.Elindeki eşyaları oraya koyup akbili basmaya öne doğru gidene kadar ayakkabısının altından uzayıp durdu.Ancak geriye döndüğünde farketmişti.Otobüste baya bi kişi duruma güldü.Sonra geldi arka tarafa yanıma oturdu ve sakızı oraya atana verdi veriştirdi.
Ben ne diyebilirimki.Evet amca doğru amca
Bi özür dileyemedim.O zamandan sonra sakız çiğneme oranını yılda 2-3 e indirdim.
hehehhe :42: SEINDFELD NE DIYCEMI BILMIYORUM VARYA :kart: acik yureklilikle yaptigin itiraflarin icin tebrik ederim seni

Seindfeld
11-09-05, 22:07
Bİr itirafım daha var ama bunu yazarken utanacağa benziyorum

Olay geçen sene vuku bulmuştu.Okuldan bir arkadaşla msn de konuşuyordum.O gün beni biraz sinirlendirmişti.O yüzden onunla ilgili kafamda senaryolar üretmeye başlamıştım bile nasıl onu sinir edeceğim diye.
Aklıma çok güzel bir fikir geldi.Onu bir kızla konuştuğunu zannettirip ondan randevu alacaktım.(aslında onun benden randevu almasını sağlayacaktım)
Şimdi bu fikri uygulamak için senaryoyu güzel bir şekilde hazırlamam lazımdı nasıl ona bir kız arkadaş bulacaktım.Uzun zamandan beri durduğum bir forum vardı.Ordaki nickimi ve avatarımı bayana uyarlıyacak şekilde değiştirdim.Sonra arakdaşıma şu foruma gir çok güzel sohbetler oluyor dedim.Ona sitenin adresini verdim ve üye oldu foruma bende yeni bir nick aldım onunla forumda karşılıklı mesajlaştık

Özür diliyorum sonra devam edeceğim gerisini anlatmaya

kizkardes
11-09-05, 23:51
SEINFELD devamini cok merak ettim varya :kart:

dare
12-09-05, 16:15
:) kanka bu ne yürek valla şaşırdım doğrusu özür dilienecek bi çok şey yapmışsın ve garip tarafıda bunları çekinmeden paylaşabilmişsin bravo derim valla ne diyim

beyonce,
12-09-05, 16:27
walla saol kanka itirafların için sakız neyse geçmiş bitmiş ama muhabbet çok gözel:D utancak bişi yok bence...

Seindfeld
14-09-05, 11:54
Son dakika itirafım 10 dakika önce öğrendim bende :eek:

MAlum sizde bilirsiniz biraz yanlızlığımdan yakınırım.Bu yüzden bir arkadaşlık sitesinde girip özelliklerimi belirttim resmimi koydum.(yaklaşık 3 gün önce)Bugün posta kutusuna baktığımda 3 tane konuyla ilgili mesaj vardı.Biraz sevindim konuşacak bir arkadaş buldum diye ama sonuç hüsran idi.

Gelen e-posta nın 1.si şu

Merhaba bende sizin gibi konuşabilecek birisini arıyordum üstelik benim de bir tane köpeğim var.Profilinize baktım güzeldi.Olgun bir bayan sayılırım ama konuşacak ve arkadaş olabileceğim birilerine ihtiyacım var.İsterseniz .... msn adresinden veya .....tel. no dan bana ulaşabilirsiniz.Mutlaka ara.

Ne var bunda diyebilirsiniz.Ama bayanın profiline baktığım zaman şok oldum.

Doğum tarihi : 16-10-1968
Medeni hali : Boşanmış / Çocuk sahibi

Ben daha 22 yaşındayım.Bu hanımefendi benden 15 yaş büyük benden nasıl etkilenir.Aslında pek yaşlı görünmüyo ama ne bileyim sizce olabilirmi? : (

dare
14-09-05, 12:54
kanka sanırım bu senin için değil onun için bir sorun olur çünkü kendini belli bi süreden sonra kötü hissedip komplekse girmeye başlayabilir (bu bayanların yaşla ilgili genel özelliklerinden biridir) sonra onun o halleri seninde kötü hissetmene yol açar kendini ve herşey kendiliğinden belli bi süre sonra biter

Seindfeld
14-09-05, 17:09
Kendimden gerçekten çok utandım açıklayıp nefsimin ne kadar kötü olduğunu göstermek istedim.
Kankanette dolaşırken bir konu dikkatimi çekti açtım topici okudum gerçekten güzel bir konuydu.Teşekkür edeyim dedim teşekkür edeceğim kişinin rep derecesi benden 5 düşüktü teşekkür etsem beni geçecekti bende etmedim.Nefsim bana "eğer thanks e basarsan seni önünde olacak seni geçecek" dedi.Nefsime uydum o anlık gafletle ama sonra düşündüm ve burası dostların yeri dedim eğer şimdi nefsime uyarsam hep onun dediğini yapacaktım.
Sonuçta arkadaşa teşekkür ettim ama bunları düşündüğüm için kendimden utandım.Özür dilerim kankanet
: (

jeytan1905
15-09-05, 20:10
ya sadece gülüyorum...:):):)

dostum 22 yaşında yım diyosun ama benden 15 yaş büyük biri benimle dertleşmek istedi diye buna üzülüp itiraf yazıyosun.bu nasıl iş anlamıyorum ..22 yaşında bir adam nasıl bunları yazıyor şaşırıyorum..yani bunlar hergün olmasada sık sık insnaların başına gelen şeyler..itiraf değil günlük olağan şeyler bunlar yazıkların ..ne olmuş yani sendne 15 yaş büyük biri gelip sna msj atmışsa..ya sende ona atarsın yada hiç ilgilenmesin..bu kadar basit.

jeytan1905
15-09-05, 20:12
Kendimden gerçekten çok utandım açıklayıp nefsimin ne kadar kötü olduğunu göstermek istedim.
Kankanette dolaşırken bir konu dikkatimi çekti açtım topici okudum gerçekten güzel bir konuydu.Teşekkür edeyim dedim teşekkür edeceğim kişinin rep derecesi benden 5 düşüktü teşekkür etsem beni geçecekti bende etmedim.Nefsim bana "eğer thanks e basarsan seni önünde olacak seni geçecek" dedi.Nefsime uydum o anlık gafletle ama sonra düşündüm ve burası dostların yeri dedim eğer şimdi nefsime uyarsam hep onun dediğini yapacaktım.
Sonuçta arkadaşa teşekkür ettim ama bunları düşündüğüm için kendimden utandım.Özür dilerim kankanet
: (

bunuda yeni gördüm :)

beyonce,
15-09-05, 21:37
ihi kanka sen de konuşsaydın...:D:D:D

A-MzLm
15-09-05, 23:44
saindfeld kanka bence sen komik olay lar bölümüne koy yaw
ehuhuheuehuhuheuehu koptum burda yaaa yıh yıh yıh yıh qıh qıh qıh qıh huh huh huh huh :D :D :D :D :D :hahah: :hahah: