PDA

View Full Version : Bir Kızla Nasıl konusulur..?

LaZpanyoL
20-05-07, 12:38
Kankalar..
Bn Bir kıza Teklif Edicem..FAkat KızlarLa ARam pek iyi Deil Aslında SAmimi oldugklarımla ARam Cok iyidir.. Hatta Fazlasıyla İyidir. Fakat ßn Agır baslı Bir insanım..
Bölgem Geregi.
Gelelim Meseleye:

3 Senedir Tanıorum..Fakat öyle SAmimi FElan Deiliz..3 Gündür Birlikte Felan Gezioruz.. (5 kız arkımız 7-8 de erkek Arkadas olarka Birlikte GEzioruz) Fakat Gruptan Bir ark var Kızla Cok konusuorlar..Ya ne Diyeyim Cocuk kızlarla Nasıl konusulacagını Bilior. Fakat Kız arada Felan Yanıma Gelior. Nbr iso dior. ßnde işte öle ii felan konusuorz. 2 dakka felan Sonra konuscak Bir sey bulamıorum..Tıkanıorum.. Kızda Haklı olarak sıkılıor Gibi.. Gidior bir yerden o cocuk gelior yine.. Konusuorlar uzun uzun..bnde Onlara Baqıorum kızda bana Baqıor..

Yanındaki CocukYine Dikkati Cekior üstüne.. Yine konusuorlar.şte o an Kendmde utanıorum bn bir şeyi beceremiorum diorum kndi kendime.Bu gidişle Bndn bişe olmaz..O cocugada Tekme Tokat Giresim Gelior.. Bu kızıda Elimden kacırmakistemiorum:(:sorry:

Ya ßn Kızların ilgisini Nasıl cekicem..Kızlarla Nasıl konusacam..
Aslında kndimi Övmek olmasın Ama samimi oldugum kız arklarım Cok yakısıklısın neden Biriyle cıkmıorsun sana birini Ayarlayalım olmazsa bnle cık felan gibi Sohbetlimz Gecior.Fakt bn sadece onu istiorum.. :sad:

bn Trabzonluyum Ama Trabzona pek fazla gelemiorum..Çorumsporda Futbolcuyum..Ondan kızla cıksam Ayrı kalırmıyız bilmem ama.. bn sürekli Trabzona Gelriim..

Bana YArdım Edin Herkez kendi düşüncelerinii Yazsın..

-----------------------------------------------------------------
VErilen Taktiklerden Sonra Gelişenler (2.Bölüm)

Arkadaslar Dün Trabzonda Festival Vardı kızda ordaydı..yine grup olarak Takılıorduk.. Horon Calmaya basladı ismail türüt... Benm kızda gl horon oynayalım dedi Tuttu kolumu..yaklasık 30 dakka el ele horon oynadık konustuk uzun uzun..
bn cok acıktım dedi.. ßnde gl biraz gezelim sanda yiyecek bir şey alırız dedm..Oda olur dedi..gittik Ona yiyeck birseyler aldm..Oturduk Kmsenin olmadıgı bir yere..

o yemegini yedi bnde suskun bir şekilde yıldızlara baqıordum..Cok yoruldum Dedi.. ßnde saka olsun die gel kucagıma Yat dedim..Oda YAttı:blush: hep yüzüne baqıordum..Cok tatlısın dedim..kızardı..:D oda bana snde cok sekersin dedi..konustuk işte bayagı bir süre..Tam numarasını isteyecektm Annesi Gldi.. :crap: Aldı Onu Eve götrdü..annesine ii aksamlar yenge dedim..Oda saol oglum dedi..
felan filan.. ögle gittiler eve.. :) Numarayı alamadım..:42: her seye ragmen cok güzl bir geceydi..

YArdımlarınız için saolun arklar..

Düzenlendi..

semihaybars
20-05-07, 15:10
itiraflar kösesine taşınmıştır

fatihbjk06
20-05-07, 15:17
kanka kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş!!!

DEA_TACİTA
20-05-07, 15:54
kanka bir kız olarak söyleyeyim önce rahat ol. espiri yapacam diye kendini zorlama, küfürlü ya da kaba konuşma bunun dışında kendinden nelerden hoşlandığından, hangi müzikleri dinlediğinden filan bahsedebilirsin. sen kendinden emin ve rahat olursan zaten konuşma er geç ilerleyecektir. kızlar (kendi adıma) öyle çok konuşan erkekleri zaten pek sevmezler. çünkü biz kızlar zaten yeterince konuşuyoruz dinleyecek birisi lazım. o yüzden onun konuşabileceği konular bul aç ve bırak o konuşsun sen arada sorular sor. ;) konuşacam diye kasma sadece onun konuşabileceği şeyler bul, dinle ve ilgilen yeter. o konuşur zaten :D

LaZpanyoL
20-05-07, 16:11
kanka bir kız olarak söyleyeyim önce rahat ol. espiri yapacam diye kendini zorlama, küfürlü ya da kaba konuşma bunun dışında kendinden nelerden hoşlandığından, hangi müzikleri dinlediğinden filan bahsedebilirsin. sen kendinden emin ve rahat olursan zaten konuşma er geç ilerleyecektir. kızlar (kendi adıma) öyle çok konuşan erkekleri zaten pek sevmezler. çünkü biz kızlar zaten yeterince konuşuyoruz dinleyecek birisi lazım. o yüzden onun konuşabileceği konular bul aç ve bırak o konuşsun sen arada sorular sor. ;) konuşacam diye kasma sadece onun konuşabileceği şeyler bul, dinle ve ilgilen yeter. o konuşur zaten :D

saolun arklar..Denemekten Zarar cıkmaz..Biraz Beqlemem Lasım cocukla kız arasında bişiler var mı..?onu ögrenmek lasım
%90 yoktur ama yinede emin olmak lasım..

DrEaMeR_x_X
20-05-07, 16:23
kankam malesef hiç kız arkadaşım olmadı eğer olursa senden yardım isticem :)

PrObLeM_BoY
20-05-07, 17:39
kardeş o zaman kıza git ben seni daha çok tanımak istiyorum falan de olumlu tepkiler verirse kızla beraber takılırsınız öyle grup halinde değilde o zaman seninde dilin açılır :)biraz zaman geçtikten sonrada haline hareketlerine bakar kabul edecek gibiyse çıkma teklifi edersin

apocalypseman
21-05-07, 05:16
bak sunu unutma kızlar her zaman için onu sımartan seylere bayılırlar sozcuk cicek hedie falan sozlerini iyi kullanmalısın ve ses tonunda cok onmli ses tonun kendinden emin ama nazik olmalı ve zeka oyunlarınla onu yenmelisin mesela onun bir sozcugunden iltifat yaratabiliosan bu iş cok kolay demektir bak bnm kızın birine solediim soz konusuyporduk bir anda sessizlik oldu seda cennet nasıl bir yer dedim bana bilmiyorumki dedi aaa lutfen yalan soyleme sen ordan gelen bir melek deilmisin dedim kız direk pancar oldu:D:D:D:D hiç beklemiyordu kural 2 onu sasırt yolda bahcedemisin bir gulmu gordun onu oraya dogru cek yani onu yolun ortasında bırakıp gidip gulu koparıp ona verirsen hiçbir anlamı olmaz ama gule dogru bir bahaneyle en azından 2 saniye soyle gelirmisin de gulun yanında durdur onu bakıorumda bu gul bile senden gusel deil de ve o gulu ona ver sacları uzun veya kıvırcıksa kulaına tak ama kisilii sessiz sakin biriyse direkt ona ver caktınmı formuller bunlar kanka dene bak ama yavastan gir bu arada kızlarda taktiklerimi gordu yemeyecekler:D:D:D:D

LaZpanyoL
21-05-07, 10:44
Arkadaslar Dün Trabzonda Festival Vardı kızda ordaydı..yine grup olarak Takılıorduk.. Horon Calmaya basladı ismail türüt... Benm kızda gl horon oynayalım dedi Tuttu kolumu..yaklasık 30 dakka el ele horon oynadık konustuk uzun uzun..
bn cok acıktım dedi.. ßnde gl biraz gezelim sanda yiyecek bir şey alırız dedm..Oda olur dedi..gittik Ona yiyeck birseyler aldm..Oturduk Kmsenin olmadıgı bir yere..

o yemegini yedi bnde suskun bir şekilde yıldızlara baqıordum..Cok yoruldum Dedi.. ßnde saka olsun die gel kucagıma Yat dedim..Oda YAttı:blush: hep yüzüne baqıordum..Cok tatlısın dedim..kızardı..:D oda bana snde cok sekersin dedi..konustuk işte bayagı bir süre..Tam numarasını isteyecektm Annesi Gldi.. :crap: Aldı Onu Eve götrdü..annesine ii aksamlar yenge dedim..Oda saol oglum dedi..
felan filan.. ögle gittiler eve.. :) Numarayı alamadım..:42: her seye ragmen cok güzl bir geceydi..

apocalypseman
21-05-07, 12:18

tamam işte yaa olucak bu iş sen kızı bir kez daha gormeye calıs... arklarla beraber takıldık diosun iste birinden numarasını msn ini vs;)

!CArtEL!
21-05-07, 13:11
Yaa yaratık değiller yaa konuşamıyacak ... Kibar ve nazik olursan daima konuşursun .. Hatta bırak onlar seninle konuşmak isterler ...
Biras Cesaret Diliyorum Sana ...

LaZpanyoL
21-05-07, 13:16
numarasını bn isteyecem :D böylece konusmusta oluruz..

evini biliorum... c blok kat 1 :)

nickim bu
27-09-09, 01:48
EE zaman kankalar ne yaparsınız benim eski segilim bana neler katmış neler götürmüştü. Zaman en iyi ilaç ancak bana biraz daha yüksek dozu lazım:)

мєLσ∂яαмα
01-10-09, 18:57
2007'deki konuyu nie hortlatma gereği duydun anlamadım?

Nîda1905
07-10-09, 17:52
2007'deki konuyu nie hortlatma gereği duydun anlamadım?
iiki hortlatmış heycanlı bi knuya benziyo acaba sonunda ne oldu :puah: dziye çewirdim bende ya afedersiniz :D

ben bu konunun sonunu merak ettim yazın lütfen :D :D

LaZpanyoL
11-10-09, 22:43
:kiki: bu abimin konusu puahah.
sonunu bn sana söyleyeyim bak şimdi.
ondan sonra abim kızdan 1-2 hafta olsn hala noyu isteyemedi.D: cnkü manyak abm bu kızdan cok cekiniordu..yanlıs anlıcak felan diye." ya abi ne yanlış anlasın kız senle olmak istiyor,sende kızlan " :D
neyse sonra bunlar 1-2 hafta daha dısarı cıkınca kız artık dayanamadı kendisin istedi abimden numarayı.
ondan sonrası işte belli gayet mutlu 5-6 ay gecirdiler abim sıksık corumdan trabzona geliyordu.Fakat kız son hafta içinde abimi aldatıyormus herhalde..gerisini abimde anlatmadı işte..ayrıldılar.
abimde ondan sonra kac kızla cıktı sayısını hatırlamıyorum :D

aяwєи
13-10-09, 03:31
İsomun arkasından konuşmayın :D

O dünyanın gelmiş geçmiş en büyük kazanovasıdır :kiki:

Kızlar yansın hallerine, hiçbirine yüz vermez :beee: :D:D