PDA

View Full Version : Akrep Sevgiliniz Varsa Kesin Bakınız...

!CArtEL!
01-05-07, 19:30
Akrep burcu bi Erkek Sevdiğiniz Varsa Nasıl Davranmalısınız ?

Bir akrep burcu erkeğinin en belirgin özelliği yöneticilik özelliğidir .. Yani kızlar eğer sevdiğiniz ve çıktığınız erkek bir akrep burcu ise onu asla yönetmeye kalkmayın , çünkü akrep burcu erkeği yönetilmeyi değil yönetmeyi sever.. Bu arada şu da vardır yönetmeyi dedim ama her istenilenin yapılması demedim.. Yani evet onun istekleri doğrultuda gideceksiniz ama nasıl gideceğinizi siz bileceksiniz :D Bi deyişle her istenileni kabul etmeyin bazı şeylere de karşı çıkın bu akrep burcu erkeği tarafından en sevilen yöndür...

Akrep burcu erkekleri asla karşısındakine hemen güzenmez. Her zaman şüphelidir. Güvencini kazanmanız için zamandan başka hiç bir şey fayda etmez.. Ve asla şunu yapmayın " Aaa bak beni ne güzel kıskanıyoor " diyip de daha fazla kıskandırmaya çalışmayın ... Çünkü bu şüphe daha da artacaktır.. Bizler ciddi bir burçtan gelmekteyiz ...

Kesinlikle yanında herşeylerden bahsetmeyin .. Yani çok fazla konuşmayın .. Ve sakın aptalca sorular yöneltmeyin " Beni Seviyormusun " gibi :D

Akrep burcu erkekleri yalnızlığı sevdikleri için her zaman ve her an sizinle olamayacaktır.. Bunu bir kere kafanıza iyi yerleştirin .. Kesinlikle her daim yanınızda olamayacağımızı bilin.

Son olarak kızlar son diyeceğim şey sizler için en zor olanıdır.. Çünkü akrep burcu erkeği cinselliğe çok düşkündür bu kesin.. Onun için biz akrep burcu erkekleri cinsellik için DUYGUSALLIĞI kullanırız ... Sizler bu oyuna daima gelmektesiniz.. Nasıl yani ? Şöyle , bizler cinsellik için duygusallığı kulanmaktayız sizler duygusallık için cinselliği kulanmaktasınız .. Ve akrep burcu erkeği istediğini alırsa kesinlikle onu bir daha zincirleyemezsiniz ...

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemek için ;

Akrep burcunu etkilemek için ,
1- Çekici olmalısınız ... Yani kendinize bakmalısınız .. Bakımlı kadınlar daima çekici kadınlardır ..
2 - Gizemli olun.. Gizemli olan kadınlar daima bizi etkiler ... Yani sohbetiniz arasında kendinizden bilgiler verin ancak hep yarım bırakın ...
3- Maceracı olun ... Akrep burcu erkekleri maceracı kızları sever .. Yani herşeyden bir zevk almasını bilin.. Yeni yerleri keşfediyormuş gibi gidin her zamanki buluşmanıza ...
4 - Olumlu olun .. Bizleri etkileyen en çok tiplerde herşeyin iyi yönünden bahseden kızlardır.. Yani sohbetinizde eğer bir akrep burcu erkeği size nefret ettiği konuları anlatırsa siz sevdiğiniz şeyleri anlatın ....
5- Göz teması ... Akrep burcunu çok sıkmadan göz temasında bulunun .. Güzencinide kazanırsınız , sevgisinide ...

Alınacak Hediyeler ,

Astrolojideki yazınlanları araştırdım ancak ne kadar saçma olduğunu bilemezsiniz :D Onun için ben tanıdık akrep burcu ve ünlü akrep burçlarının en beğendikleri hediyeleri yazacağım ...

Masa üstüne konulacak bir kum saati olabilir.. ( Konya'da 10 Ytl Çevremde en çok sevilen bir hediye tarzıdır :okay: )
Duvara asılmalık bir "ok ve yay" olabilir .. ( Gerçekten erkek için güzel bir hediye :okay: )
...

Akrep Kadınları için nasıl davranmalısınız ?
Walla arkadaşlar astrolojide yazılanlar çok aptalca ve manasızca oldukları için buraya yazarak zamanınızı harcamak istemedim .. Hiç bir akrep burcu kadını ile de karşılaşmadım onun için araştırın derim :D En Mantıklısınız bulursanız eğer sizlerde buraya yazınki faydalanalım :D

LinKin parK..!
01-05-07, 19:32
saol kanka..sevgilim akrep yardımcı oldun :D

Y@R@M@SsS
04-05-07, 03:15
saol kankam :okay: ilrde belkım ısıme yrr:D

xXBad-GirlXx
04-07-07, 20:21
TskkLerr..

nasty_demet
11-07-07, 19:27
tşkler kanka yazdıkların çok doğru başımda var bitane akrepp :)

нєяgєℓє
05-08-07, 00:21
ErKaN Kankam EyvAllah..

Baby_girl$
05-08-07, 10:47
valla bnm işime deil de bnmkinin işine yarar :puah:

ama akrep akreplen geçinemiyo kesinlikle bunu ben ortaya koydum zmnnda ondan bunlar geçersiz diyorum:D

emeğine sağlık:))

glceE
08-08-07, 14:09
teşekkürler:okay:

RobLucci
08-08-07, 14:21
Akrep burcu bi Erkek

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemek için ;

Akrep burcunu etkilemek için ,
1- Çekici olmalısınız ... Yani kendinize bakmalısınız .. Bakımlı kadınlar daima çekici kadınlardır ..
2 - Gizemli olun.. Gizemli olan kadınlar daima bizi etkiler ... Yani sohbetiniz arasında kendinizden bilgiler verin ancak hep yarım bırakın ...
3- Maceracı olun ... Akrep burcu erkekleri maceracı kızları sever .. Yani herşeyden bir zevk almasını bilin.. Yeni yerleri keşfediyormuş gibi gidin her zamanki buluşmanıza ...
4 - Olumlu olun .. Bizleri etkileyen en çok tiplerde herşeyin iyi yönünden bahseden kızlardır.. Yani sohbetinizde eğer bir akrep burcu erkeği size nefret ettiği konuları anlatırsa siz sevdiğiniz şeyleri anlatın ....
5- Göz teması ... Akrep burcunu çok sıkmadan göz temasında bulunun .. Güzencinide kazanırsınız , sevgisinide ...

abı tamamen katılıorum bı akrepım burclara fala fılan ınanmam ama sımdıye kadar gordugum en dogru konuydu tesekkur edıorum bı akrepı etkılemek ıcın yeterlı seyler bı de acık kahverengı duz saclı olun :okay:

!CArtEL!
08-08-07, 17:43
abı tamamen katılıorum bı akrepım burclara fala fılan ınanmam ama sımdıye kadar gordugum en dogru konuydu tesekkur edıorum bı akrepı etkılemek ıcın yeterlı seyler bı de acık kahverengı duz saclı olun :okay:

Bunlar bir astrolojiden alıntı değildir dostum , tamamen kendi yazıtımdır ...