PDA

View Full Version : .ılılı.... ESKİŞEHİR HAS HAMAM OLAYI... .ılılı.

mehmetakifm
24-02-07, 20:43
Arkadaşlar ben eskişehirde oturuyorum ve Has Hamam adında bi hamam var merkezde.Bende bu tür hikayeleri okudum nette insan ister istemez ülperiyor ama inanmıyordum.Bu olay Eskişehirin yerel gazetesi SAKARYA gazetesindede yer aldı bende arkadaşlardan duydum inanmadım sonra gazeteyi aldıktan sonra şok oldum.Adam sabah saat 5 te bu hamama gidiyor.Hamam normalde 8 de açılıyor.Neyse içeri girip biletini alıyor soyunma odalarına gidip soyunuyor.Hamam bodrum katında.Giriyor içeri havuzun içinde 4 kişi bi de arkada keseci var.Adamalr suda olduğu için başlarda bi sorun yok ama keseci yanına gelip kese yaptırmak isteyip istemediğini sorunca kesecinin ayaklarını görüyor.Hiç ses çıkartamıyor kafasını sallayıp hayır demek istiyor.Sonra havuzdakilere dikkat ediyor teker teker sudan çıkıyolar onlarında ayakaları ters hemen hamamdan çıkıp biletçini yanına koşturuyor biletçiye içerdeki adamalrın ayakları ters diyor ve biletcide ona ayaklarını gösterip böyle mi diye soruyor adam panikle kapıdan çıkıp dışarda koşturmaya başlıyor.Halkta o sıralarda iş yerlerini açmaya başlamışlar adam hemen oyuncakçıya sığınıyor ve oılanları anlatıyor.Oyuncakcı durumdan şüphelenip polisi arıyor.Polis geldiğinde adam aynı şeyleri polisede anlatıyor.Polisler alaya alıyolar dalga geçiyolar.Hamamın önüne gittiklerinde hamam kapalı ve adam şaşkınlık içersinde eşylarım içerde diyor polisler adama hırsız muamelisi yapıyolar hamam sahibi çağırılıyor gelip hamamı açtığında girişte adamın bileti ve soyunma odasında eşyalarını görünce gerisini siz düşünün...Bir çok yorum gelebilir ben bunu nette okumuştum diye çok ciddiyim onlar "......" hep bu yöntemi kullanıyorlar galiba..Arkadaşalar bende o hamama çok gittim ve bir daha gidebileceğimi sanmıyorum.

ALINTIDIR