PDA

View Full Version : Sevgiliye açılma metodları

mossads
29-01-07, 13:02
Aşk.Bakmayın bu üç harfe.Ne büyük anlam ve duygu saklıdır onda.Aşk tek kelime olabilir ama çeşitleri vardır aşkın.Planotik, karşılıksız vs....
Bir kişiye sevdiğinizi söyliyecekseniz eğer durum değerlendirmesi yapın.

Mesela benim ilk aşkım ve haylada beraberiz onla.Ona ilk sevdiğimi söylemem şöyle gerçekleşti.

----Sana bir şey söylicem ama
----evet seni dinliyorum
----Neyse ya sonra söylerim
----hayır söyle hadi seni dinliyorum
----ya tamam sen git yarın söylerim
----hayır şimdi söyliceksin hadi çabuk dedim sana
biraz düşünüp aklıma birşey gelmiyince
----Ben var seni sevmek ta derinden
gibi ne olduğu belirsiz bir sürü kelime söyleyip durdum.ama aşkın dili bir ya.oda bende seni seviyorum diyip boynuma atlamıştı.

Ama siz siz olun böyle söylemeyin.Her zaman işe yaramayabilir.böyle işe yarayabilir veya suratınıza bir tokat da inebilir.Bazen bizimkiyle bu anıyı konuşup gülmekten ölüyoruz.Bana sen bile söyliyecek kelime bulamadıysan ötekilerin vay haline diyor ve dalga geçiyor.hakikaten benim gibi edebiyatla haşir neşir olmuyan kitap okumayan insanları düşününce anlıyorum ne demek istediğini.

Ama korkmayın sevdiğinize onu sevdiğinizi söyleyin.oda seviyorsa zaten size sevgisini gösterecektir.Platoniklere sesleniyorum.Hadi şimdi koşun sevdiğinizi söyleyin.Artık nasıl söyliyecekseniz siz bulun.Farklı bir şeyler deneyin.Farklı bir şey bulamazsanız klasik metodlara dönün.Kağıt verin, msj atın,arkadaşınızı araya sokun.Hadi ama o kadar zor değilki.Uzaya füzemi gönderiyorsunuz.:okay: