PDA

View Full Version : Resme Bak Hz. Isa'yi GÖr

satisfacti10
24-01-07, 20:01
RESME BAK

HAZ. ISA'YI GOR!

Tabi ben hiçbirşey göremedim ama... göreniniz olursa yorumlarını bekliyorum..

http://www.aytash.com/gizlibelge/isa.gif

rbL
24-01-07, 20:18
Çok süper uzun saçlı biri gördüm valla

Lucifer_35
25-01-07, 20:04
yaw bu nedir yaa bunu komik li bi yere atsaydınız::D
nesi komik ki şimdi bunun?

dreamer1801
25-01-07, 20:19
gerçekten bi adam gördüm . çok garip göz yanılması denen şey bu olsa gerek!!!

satisfacti10
25-01-07, 20:56
evet arkadaşlar görebildim sonunda :) sakallı garip biri çıkıo gerçekten..ürktüm tabi ister istemez ama komik bişi de diil bi kankamızım dediği gibi...

fatal302
26-01-07, 00:44
hakikaten doğru. uff bi acyip oldum,daha doğrusu korktum...:(

highranger
26-01-07, 00:55
film negatifleri gibi düşünün.silüete uzunca bakına göz yorulması oluyor.gayet normal yani.ama ilginç tabi

OkurYazar
26-01-07, 01:09
hz isa ile alaka ne yaw. Ona bakarsan 80lerin koministlerinin çoğu böyle görünüyordu. Bir karikatürü peygambere benzetmek olmaz zaten orjinal halindede isa ile yakından uzaktan ilgili bir yazı yok.Arkadaş yanlış gördü biryerde sanırım sadece karikatür.

satisfacti10
26-01-07, 10:28
kanka ne bileyim ben ya Hz.Isa'yı hayatımda görmedimki o mu diilmi bileyim :)
Ama sakallı bi amca çıkıo işte sonuçta..
zaten bunun gibi birçok göz yanıltıcı resimler var. buldukça paylaşmayı düşünüyorum.
saygılar..

Baby_girl$
31-01-07, 13:50
bunu blyorum okulda çok uraşırdık bunla orta okulda tabi:D

bakın o 3 noktann olduğu yer alnı ztn o en alttaki boşlukta sakallarının orası:D

dikkatli bakın:)

emeğine sağlık kankam:okay:

_slayer_
05-02-07, 11:57
duvara bakaya gerek yok gözün kapalıykende görüyon, acıncada daha büyük bi sekilde gözünün önünde duruyo :) güzel paylaşım saol kanka

ceysa
06-02-07, 02:36
gerçekten doğru

KaRMaKaRıŞıK
15-02-07, 02:38
Hz. İsa değil de başka biri
nerden biliyorlar

kraystver
20-02-07, 23:34
h.z isa ya benziya arkadaş lar gine de arkadaşım iyi bir şey eklemiş

satisfacti10
21-02-07, 00:14
Hz. İsa değil de başka biri
nerden biliyorlar

wlla okadar kurcalasan hiçbirşeyin doğruluğunu ıspatlayamazsın...!

Merlin'
21-02-07, 11:24
Elhamdulillah ben de müslümanım.

Ama siz daha önce Hz. İsa'yı gördünüz mü ki; bu resmi ona benzetiyorsunuz

Lucifer_35
21-02-07, 20:21
Elhamdulillah ben de müslümanım.

Ama siz daha önce Hz. İsa'yı gördünüz mü ki; bu resmi ona benzetiyorsunuz
Evet gerçekte görmedik, Hz. Muhammed'i de görmedik veya diğer peygamberleri, Fatih Sultan Mehmet'i veya kralları, padişahları da ama tasvir edilmiş resimleri var sonuçta yüzlerini biliyoruz bu kişilerin.

coskundeniz
22-02-07, 10:04
bu resimde hz.isa yi gordugunu sananlar kesin ermis insanlardir...http://img413.imageshack.us/img413/1337/adszd7xsif3.jpg

Dark Prince
27-02-07, 01:31
uzn saçlı sakallı biri gözüküyo

exe_doc
27-02-07, 07:52
yapmayın yaaa lütfen... komik bi durum. İnan arkadaşlara gene saygımız sonsuz :)

Lucifer_35
27-02-07, 07:56
yapmayın yaaa lütfen... komik bi durum. İnan arkadaşlara gene saygımız sonsuz :)
İnanç meselesi değil ki bu gören görüyor. Bunun Atatürk'lüsü vardı aynı, ben görememiştim ama görenler vardı yine gözleri kapatınca falan.

exe_doc
27-02-07, 08:18
evet Atatürk'lü olan bi resim vardı onda çıkıyo denedim ama Atatürk'ün binlerce resmi var.hiç bi peygamberin resmi yok ki.

exe_doc
28-02-07, 00:39
kaç tane padişahın gerçek resmi war??!!

Yapma kardeş sende dersen böle olmaz ki.O devirde padişahların sanata ne kadar düşkün olduklarını biliyoruz resimlerin bi çoğu doğru ve gerçektir.

satisfacti10
28-02-07, 09:18
Yapma kardeş sende dersen böle olmaz ki.O devirde padişahların sanata ne kadar düşkün olduklarını biliyoruz resimlerin bi çoğu doğru ve gerçektir.

tamamda sen o devirde diosun.. hangi devirde?? bliyosunki tariihte yıllarca sanat yasaktı bir zamanlar.. ozamanın bile resimleri war :D biraz hayal gücü işte.. Bu resim gerçek falan demedi zaten kimse,göz aldatmacası... Bunun gibi daha pek çok kişinin resmi war.. Hangisini gerçekten gördükki.. neyse ya herkes kendi fikrini savunur deişen bişe olmaz.. En iyisi resme bakıp geçmek.. yorumu falan boşwerin :D:D

c@mb@zz
28-02-07, 10:18
ewet birini görüyorum hemde çok net ama kimse bunun isa olduğunu söyleyemez bencee

ProOf<>TupaC
28-02-07, 11:28
hafif bi che anımsamasıda var :)

Nasdax
28-02-07, 17:42
Hz.İsa'nın yüzünü görmedim ki nerden biliyim o olduğunu uzn saçlı olduğu için mi?

Elif__Nur
03-03-07, 23:14
yaa bırakın Allah aşkına..kimle kıyaslıyosunuz siz peygamberi farkında mısınız???
o peygamber padişah değil padişah olsa resmi olurdu ama o peygamber olduğu için yok..aynı kefeye mi koyuyorsunuz yaa

мєLL_ŦB
06-03-07, 19:08
grcekten gordum ama o adamın aynısını gordum

ELeCtRiCkChi
06-03-07, 19:30
Uzun SaçLı BiRisini GöRdüm Ama Hakikaten Hz.İsa Mı BiLmiyoRum :okay:

fatal302
13-03-07, 19:27
peki biz istediğimiz resmi nasıl bu hale getiririz,yani ancak gözkerimizi kırptığımız zaman ortaya çıkar,bilen varsa yardımcı olsun lütfen :P

XcracK
13-03-07, 19:31
iyi de kardeş resimdeki Hz.Ali :D

satisfacti10
13-03-07, 21:09
iyi de kardeş resimdeki Hz.Ali :D

yok kardeş yannışın war :D:D:D

ben şahsen gördüm biliom :D :ragaci :ragaci

LєαDєя™
13-03-07, 22:03
sallama bu ya....

satisfacti10
13-03-07, 22:06
peki biz istediğimiz resmi nasıl bu hale getiririz,yani ancak gözkerimizi kırptığımız zaman ortaya çıkar,bilen varsa yardımcı olsun lütfen :P

walla kanka o resmin üzerinde biraz oynama yap belki başkalarınıda görebilirsin :D

sihirli küre falan yaparmışsın :D :ragaci :hahah:

göçmenoğlu
17-03-07, 18:55
ben dedemin hayalini bile unuttum sen isa A.S. nerde gördün.hem görmenin neye faydası var onun gibi yaşamadıktan sora,isa A.S.şaaşalı altın sırmalı giysiler içinde değil son derece mütevazi giysilerle dolaşırdı hatta bazan onu bile bulamadığı günler olurdu,bir vatikandaki papazlara birde isa A.S. yaşantısına bakıyorum hiç uymuyor birader hiç uymuyor.hele düyada bu kadar insan açken.slm. ve saygılar.yücel....

Elif__Nur
21-03-07, 18:51
yaa bi bu fotoğraf uyduruk kaydırık bi sitede göz yanılması fotoğrafı olarak kaç sene önce dolaşıyordu bırakın Allah aşkına birileri Hz.İsa a.s diye atıyo fotoğrafı ortaya millet de yutuyor..ilk önce bi araştırın da ondan sonra konuşunn
artııııııııııııııııııııııı ıııı
neyi kimden öğreniceğin beni ilgilendirmez ama karşımda bu kadar mantıksız şeyler durunca tutamıyorum kendimi
fıtrat işte naparsınn..bari bundan sonra 3. sınıf sitelerde yayınlanmamış ve sırf göz yanılması için hazırlanmamış fotoğrafları koyun da azıcık mantıklı olsun...

he ayrıca kusura bakma arkadaşım da biz peygamberlerimize çok değer veririz eğer sizde bi padişahla eş değerdeyse onu bilemiycem senin özelin sonuçta:))

satisfacti10
21-03-07, 18:57
yaa bi bu fotoğraf uyduruk kaydırık bi sitede göz yanılması fotoğrafı olarak kaç sene önce dolaşıyordu bırakın Allah aşkına birileri Hz.İsa a.s diye atıyo fotoğrafı ortaya millet de yutuyor..ilk önce bi araştırın da ondan sonra konuşunn
artııııııııııııııııııııııı ıııı
neyi kimden öğreniceğin beni ilgilendirmez ama karşımda bu kadar mantıksız şeyler durunca tutamıyorum kendimi
fıtrat işte naparsınn..bari bundan sonra 3. sınıf sitelerde yayınlanmamış ve sırf göz yanılması için hazırlanmamış fotoğrafları koyun da azıcık mantıklı olsun...

he ayrıca kusura bakma arkadaşım da biz peygamberlerimize çok değer veririz eğer sizde bi padişahla eş değerdeyse onu bilemiycem senin özelin sonuçta:))

çok biliyorsan sen yaparsın bizde bakıp hayran oluruz..! sana zorla bişey yaptıran yok saygılı ol.... binlerce forum war buyur gidbilirsin.... kanka net sana muhtaç değil...

Elif__Nur
22-03-07, 23:51
benim siteyle bi sorunum yok istediğim yere de girerim benim için hava hoş
çok rahatsız olduysan o senin bileceğin iş..ee tabi doğrular acıtır canını böyle sen de haklısın ne diyebilirim ki..
ayrıca hiç tasalanma ben paygamber resmi çizme gibi bi hadiszlik yapmam asla seni bu zevkten mahrum edeceğim için üzgünüm dostum,ama siz devam edin böyle hayran hayran mühim değil yanii
tabi siz de bunun doğru olmadığını bilip de vericek cevap bulamadığınız için dediklerime anca böyle saygısızca tepki veriyorsunuz..haklısınız ben olsam ben de aynısını yapardım
bana bunun mantıklı bi açıklamasını yap!!!ayrıca zorla bişey yaptığım da yok nerden çıkardın ki zorla bişey yaptığımı sadece kendi doğrularımı söyledim eğer ebnim deidklerimi çürütücek doğruların varsa buyur konuş

mechengineer
08-04-07, 14:22
bencede böyle şeylerlen insanları kandırmayalım lütfen

D@!?l<_@NG€L
08-04-07, 14:28
ya ne sakallı dede ne de başka bişe gördüm hiç bişe göremedim ne ayak yaw sorun bndemi resimde mi acaba???

satisfacti10
08-04-07, 16:09
benim siteyle bi sorunum yok istediğim yere de girerim benim için hava hoş
çok rahatsız olduysan o senin bileceğin iş..ee tabi doğrular acıtır canını böyle sen de haklısın ne diyebilirim ki..
ayrıca hiç tasalanma ben paygamber resmi çizme gibi bi hadiszlik yapmam asla seni bu zevkten mahrum edeceğim için üzgünüm dostum,ama siz devam edin böyle hayran hayran mühim değil yanii
tabi siz de bunun doğru olmadığını bilip de vericek cevap bulamadığınız için dediklerime anca böyle saygısızca tepki veriyorsunuz..haklısınız ben olsam ben de aynısını yapardım
bana bunun mantıklı bi açıklamasını yap!!!ayrıca zorla bişey yaptığım da yok nerden çıkardın ki zorla bişey yaptığımı sadece kendi doğrularımı söyledim eğer ebnim deidklerimi çürütücek doğruların varsa buyur konuş

ewet öyle haklısın..

halidbin
11-04-07, 13:53
barış mançonun ta kendisi bu

[buse]
11-04-07, 14:42
ne barış manço nede hz.isa
arkadaşlar bir göz yanılmasına boyun eğcek kadar düşmedik..
ayrıca ben neden göremiyorum..
bence bir karikatür veya göz yanılmasıyla olacak iş değiil..

BJKmg
11-04-07, 14:52
DOSTUM GÖZ-GÖRDÜĞÜNÜ-GÖRÜR.
kimse kimseyi kandırmasın benim gördüğüm uzun saçlı,suratında kocaman siyah gözlüğü olan,şapkasını ters çevirip takmış bir hipapçı tarzında biri duruyor. Hatta biri bile değil birinin gölgesi
Üzgünüm ama her önüne gelen birilerinin resimlerini çizerse o zaman o birilerinin bir özelliğide kalmıyor bence

satisfacti10
11-04-07, 15:09
hiç kmse bunun Hz.İsa olduğunu iddia etmedi sizin amacınız ne?
sadece öyle bir başlık atılmış konuya... binlerce sitede bu resim war çoğunda bu şekilde yazıyor,ben buraya getirim bakın dedemin resmi mi deseydim size! Biraz saygılı olun lütfen! ne yaparsak yapalım herkese beğendiremeyiz bir işi.. kusura bakmayın,sizin yaptığınız gibi müslüman olunmuyor... nerde saygı? nerde hoşgörü?

[buse]
11-04-07, 15:48
tabi orası öyle ama ne biliyim ortaya atılan fikirlere göre cevabımız böyle oluyor..
yanlış anlaşılmalar yüzünden özür dilerim kanka..:)

güneş
11-04-07, 20:16
lütfen sadece resme yorum yapın birilerine laf yetiştirmeyin.isteyen inanır istemeyende inanmaz.konu ile alakasız mesajlar silinmiştir. saygılar lütfen devamı olmasın;)

Hakan
11-04-07, 21:22
gördüm ama baya bi ürktüm

salihsdemir
19-06-07, 13:57
La resim nirdeee?

MCJOOP
19-06-07, 14:04
ben resim göremedim...

Elif__Nur
25-06-07, 14:00
görmeniz de gerekmio zaten boşverin yaa gözyanılması işte

TaZzZ1
30-06-07, 17:29
ben gece baktim 3.5 oldum cok korktum bence Hz.Isa.Resmi kaydedin painte koyun oluyo

Merdox
17-09-07, 20:29
Bu Resimde Gördüğünüz Olayı Merak Ediyor ve Olayın Aslını Öğrenmek İstiyorsanız Bu Yazımı Okuyun...

Değerli Arkadaşlar, Foruma Sırf Bu Mesajı Yazmak İçin Üye Oldum... Daha Önce Arkadaşımın Biri Bana Göstermişti Bu Resmi ve Ben Olayı Çözdüm, Şimdi de Google da Aradım Baktım Bu Resim Nerde Var, Yanılanları Aydınlatiyim Diye Üye Oldum... [ Yöneticiler Kızmaz İnş ] Arkadaşlar Çoğunuz Göz Yanılması Demiş, Doğru... Bazılarınız Korkmuşsunuz, Bana Çok Saçma Geliyor, Anlattıklarımdan Sonra Sizede Saçma Gelir Eminim... :smile: Bazılarınız da İşi Büyütüp Kavga Etmiş, Bazılarınız Başka İnsanları Söylemiş... Bu Resimdeki Hz. İsa nın Temsili Resmi, Doğru...

Gelelim Nası Çözdüğüme, Şimdi Eğer Gündüz Vakti Okuyorsanız Bu Mesajı, Çıkın Bi Dışarı Bakın, Güneşe Bakmaya Çalışın, Güneş in Işığı Çok Olduğu İçin, 1-2 Saniye Bakmanız Bile Yetecektir Bu Deney İçin... Güneşe Baktıktan Hemen Sonra Boş Bi Duvara Bakın Veya Gözlerinizi Kapatın, Güneşin Yuvarlak Şeklini Göreceksiniz, Fakat Bu Görüntü Işıktan Dolayı Ters Renkte Görünecek [ Yani Aynı Röntgen Filmleri Gibi Renklerde ] Eğer Gündüz Değilse, Karanlıktayken Bi Işığı Açın ve Bi Kaç Saniye Bakın, Sora Aynen Bi Boşluğa bakın veya gözlerinizi kapatın [ fakat gözlerinizi sıkmayın, uyuyor gibi kapatın, yani göz kapaklarınızı rahat bırakın ] Göreceğiniz Şey Yine Işığın Ters Renkleridir... Buna Göz Yanılması Denilebilir...

Şimdi Bu Resimde Yapılan Olaya Gelelim, Baktığımız Nesne de Çok Işık Olmadığı İçin 30 sn. gibi Bi Süre Boyunca Bakmamız İsteniyor... Bakıyoruz, ve Sonra Deminki Gibi Başka bi yere baktığımızda veya gözlerimiz kapattığımızda Hz. İsa yı Görüyoruz... Bi Çok Kişi İlk Gördüğünde Çok Şaşırır Tabiki... Şimdi Nası Oluyorda Böyle Garip Bi Şekilden Hz. İsa Çıkıyor Diyosunuz... Çok Basit Bi Cevabı Var... Burdada Aynen Gözü Yanıltmak İçin Ters Renk Uygulamalı Bi Kaç PhotoShop Efekti Sunuyolar Önümüze... Şimdi Bu Hz. İsa yı Gördüğünüz Resmi PC nize Kaydedin ve Paint yardımıyla Resmi Açın, Ondan Sora Üstünde Sağa Tıklayın [ veya sekmelerden düzen e tıklayın ] ve En Alttaki Seçenek olan Renkleri Ters Çevir e Tıklayın... Karşınıza Ne Çıktı Bakın :smile: Hz. İsa nın Temsili Resminin Efektlenmiş Hali... Umarım Anlamışsınızdır :smile: Tartışmanıza da Gerek Kalmadı Sanırım... Bu Efekt Çok Basit... ve İsteyen Herkez Yapabilir :smile: Hatta Kendi Portre Resminize Bile Yapıp, Bilmeyenlere Şaka Yapabilirsiniz... " Buna 30 sn Bak Beni Görceksin " Diye :smile: Bu Başlığa Bi Daha Bakabilirmiyim Bilmiyorum, Sorusu Olacak Olan Varsa msn adresimden sorabilir [ > ] { Sayın Yöneticiler, Açık Adres Verdim Ama K.Bakmayın } Bu Efekti Öğrenmek İstiyenlere de Yardımcı Olabilirim... Saygılar.........

Bu Arada En Son Mesaj 06-30-2007 de Yazılmış, Konuyu Hortlattıysam Özür Diliyorum... :smile:

satisfacti10
18-09-07, 15:19
bizi aydınlattığın için saol, çocuk gibi tartışma yaratıyorlardı durup dururken :D
buarada msn vermek yasak, yöneticiler silmek zorunda ;) sende k.bakma :D

Merdox
18-09-07, 16:34
Ok O Zaman... MSN imi Profilime de Yazdım Zaten... :smile:

Disturbed#
07-10-07, 22:13
Resim Yokki ??

satisfacti10
10-10-07, 15:31
Resim Yokki ??

resim uçmuş ouzcum :D sağlık olsun :D

uguryetgin
26-11-07, 20:31
resim yok bisürü yazışma olmuş boş yere zaman harcadım bişi var diye ....

Code[Grab]
26-11-07, 20:57
resim nerede?

satisfacti10
26-11-07, 21:29
kaç aylık konu arkadaşlar, linkin kırılmış olması doğal değil mi...!?

gaby34
26-11-07, 22:58
saçmalık ben o resmi görmüştüm ilzyon hz isanın resmini kim kaybettide siz bulcaksınız :nono:yada nese işte böle şeylere inanmayın ;)

TEKNOKAN
27-11-07, 02:26
sakız kağıtlarında çıkardı bööle şeyler :) . hem isa olduğunu nerden biliosunuz belki musa dır ?

qhan3457
23-01-08, 20:27
enterasan harbiden gözütü yaw __

erol_008
23-01-08, 20:35
Resim uçmuş :okay:

satisfacti10
23-01-08, 22:01
Resim uçmuş :okay:

doğaldır bacım 1 sene oldu vereli :D

challenger_67
23-01-08, 23:09