PDA

View Full Version : Noeldayi Ve Emİnem

SALAZAR
19-12-06, 12:50
Eminem:hey noel dayı
Noel dayı:ne var lan
Eminem:sana 2 çift lafım
noel dayı:ee
eminem:yaklaş ve dinle
Noel dayı:ne yaklaşam lan sarı kafa sen yaklaş manyağa bak yaw
Eminem:yow yow
Noel Dayı:ne yow ne
Eminem:son 2-3-4 Noel dayı aptal ayı sende yemişin kafayı kabadayımısın sana öğretecem sana ben ağlamayı yetti artık fazla oldun cocuklara fazla vurdun gazla artık buralardan haddinden fazla çok durdun sen noel dayısın kıro bir ayısın gücün yetiyorsa vur vur hadi hiç kimse susturamaz beni hele sen kimsin ki sıkıysa gel vur hadi
(Noel dayı:tokat atar sonra 1 tane daha 1 daha atar sonrada tekme atar)
Eminem: Tokatını attın ama sustaramazsın beni asla gücün tükenir zamanla sen vurursun ona buna şimdi sıra geldi bana durdurursun sanmasana durmam ben ulan ben anlasana! sen noel dayısın kıro bir ayısın gücün yetiyorsa dur dur hadi hiç kimse susturamaz beni hele sen kimsin ki? sıkıysa gel sustur hadi sen noel dayısın kro bir ayısın gücün yetiyorsa dur dur hadi hiç kimse susturamaz beni hele sen kimsin ki sıkıysa sustur hadii
(noel dayı tükürür ve eminem tükürük içinde kalır ve noel dayı gülmeye başlar)
Eminem:balgamına güveniyorsun ama bilmiyosun.sen lafımı dinlemiyorsun intikam almaya geldim buraya hem kendim hem çocuklar adına biz senden hediye istedik ama sen acı çektirdin ona buna... Küçük bi camağacı bekliyodum ben Yılbaşı gecesi neredeydin sen? yılbaşı günü nerdeydin hee he senden istediğim o camağacını neden getirmedin he he yow yow cevap verceksin noel teyze bozuntusu yow yow
noel dayı:Hay ben senin yow una yo'lama artık lan yo'lama! tamam cevap veriyorum ama yaklaş ve dinle ama ritmi aklında tut ilerde kullanırsın hazır mısın?
Eminem:Evet
(noel dayı osurur ve eminem bayılır uyandığında camağacı olduğunu görür)
Eminem:nerdeyim ben nerdeyim yow yow
Noel dayı:korkma yavrucum benim yanımdasın endişelenmene hiç gerek yok
Eminem:ne yapmışsın bana böyle.. Haydi durma hemen söyle! yow yow yow
Noel dayı:Bişey yapmadın sana öyle Gel beni böyle... böyle... yow yow yow yaw yaw yaw hane sen benden camağacı istemiştin ya bende böle vermek istedim lütfen hediyemi kabul et lütfen lütfen beni üzme lütfen kabul ediyor musun hediyemi?
Eminem:yok yok yok
Noel dayı:ay çok teşekkür ederim hediyemi kabul ettiğin için beni öyle duygulandırdın ki böyle aydeta sevgi kelebeklerini kıpraştırdın ! çok tenk yu çok tenk yu hemen hediyeni veriyorum veriyorum
(ve fişi plize takar ve eminem yanıp sönmeye başlar)
Noel dayı:Şu ritmi verin bakiyim yow yow amanın bo ben noel dayı'yım kıro bir ayıyım çok delikanlıyım! LAN LAN! SALARIM ! hiç kimse durduramaz beni.. fazla kaşınmayın.. hiç acımam dalarım! Ben noel dayıyım kıroyum ayıyım manyağım hayvanım hayvan oğlu hayvanım hahahaha LAN bude pek güzel bi şey miş yow yow

NefeR07
19-12-06, 14:08
daha önce verildi
http://forum.kanka.net/showthread.php?t=251265
kilit