PDA

View Full Version : yükselen burcunuz ne???

tatlıcadı
21-06-05, 01:38
işte merak edenlere yükselen burcunuz!!!

http://www.muneccim.com/yukselen_burc/yukselen_burcunuz.html

tatlıcadı
21-06-05, 02:10
walla benimki aslan çıktı nitekim onun özelliklerini de taşıorum :)

zeyta
21-06-05, 12:34
iyi de ben doğum saatimi bilmiyorum ki...O çok iş o,annem de unutmuştur......:)

g_erbenzer
21-06-05, 13:48
benim yükselenmimde balık!!

bugrahan
21-06-05, 18:30
ya kanka bildi yaf

Scardsdale
22-06-05, 00:37
nedir benim bu yükselen burcumdan cektigim...
burcum koç yükselen başak...
birbirine bu kadar zıt iki burç aynı insan da olabilir mi yaww?
bir insan hem bu kadar sert hem de bu kadar duygusal olabilir mi?
offf offf vallahi cok zor kankalar :)

Cihan C
24-06-05, 04:42
başak....

irem_
24-06-05, 05:18
cihan sayesinde bizde baktk..oglakMIS..
yardimlari gecen cihana tesekkürlerimi sunarim..

chanderly2001
25-06-05, 00:05
bana yükselenim terazi çıktı ama geçen gün yine bi sitede aynen bunun gibi bi şeyde yine yapmıştım ve başak çıkmıştı..Bu nası oluyo??Hiç bişi birbirini tutmuoo..Ben ikizler burcuym... :olmadıbo

sewim
04-07-05, 22:06
ben sallaya sallaya buldum:)
ikizler burcuyum ve iki tane yükselenim var !!!
olmazz demeyin oluyor!!!
biri koç diğeri balık birinin fiziksel diğerini duygusal özellikleri var üçünü karıştırınca ben çıkıyo ortaya

elbirciavni
04-07-05, 22:19
Daha önce başka bir sitede baktığımda Boğa çıkmmıştı, şimdi ise Yengeç çıkıyor(normal burcum da yengeç). Valla anlamadım ben bu işi. Bu burç olayı da şaibeli galiba???

ardamatt
05-07-05, 00:29
burcum yay yükselenim aslan galatasaraylıyım bide kedim var

dead_blow
05-07-05, 13:16
burcum yengeç yükselenim kova :okay:

ZzZ_ZzZ
05-07-05, 13:22
aslı aslan yukselen boğa

AnGeLiNa
14-07-05, 16:01
Terazi cikti be yaw

hollow
11-10-05, 06:16
evet benim yükselenim balık burcu ve ben aslan burcuyum.

burcumu bilmeyen birisi beni biraz tanımaya başlasa kesin balık olduğumu söyler.

bende yükselen burç hakim vaziyette. aslan burcunun da muhakkak ki etkileri var ama ben tamamen yükselenimin etkisi altındayım. ilginç bir durum sanırım. benim gibi olan var mı aranızda kankalar?

ruther
13-10-05, 15:22
burcum aslan muneccimde yukselenim aslan ama mynette yengec çikiyo alla alla

zen
15-11-05, 12:57
kanka ben yıllardır yükseleniminde kendi burcumunda başak loduğunu sanıyodum
ama yükselenim akrep çıktı :)

bloodrayne
30-11-05, 11:17
benim yükselenim kova :)

dead_blow
30-11-05, 13:39
benim yükselenim kova :)

yükseleni kova olanlarda

Kadında yüz ve cilt çok güzeldir. Kadife gibidir adeta bakmağa kıyılmaz.

bilmem kanka tuttumu bir yerde okumuştumda :)

hermes13
05-12-05, 09:49
Bende yıldız haritama yorumcu.com dan baktım.Sanırım en güvenli yer orası diye düşünüyorum.

Bu arada ben başak burcuyum yükeselenim akrep,ay burcum oğlak.Biraz sert bir mizaca sahibim sanırım.Bunu ben değil çevrem ve astroloji söylüyor..... :):)

Kanka Bot
24-12-05, 15:40
benımde koc cıktı:D

MissYou
24-12-05, 23:10
Burcum balık yükselenimde kovaymış! Alla alla!

DELY
26-01-06, 01:30
yay(asıl burcum kovadır)

birebir doğru şaştım kaldım yalnız...

YÜKSELEN YAY BURCUNUN VERDİĞİ KİŞİLİK

Yay burcu yükselen kişiler özgürlüklerine düşkündürler,neşeli, iyi huylu olmaları en belirgin özelliklerindendir. Rahat ve kendi başlarına yaşama istekleri her şeyden önce gelir. Bunu engellemek isteyenlere karşın sert bir tavırlar alırlar. Verdiği sözleri yerine getiren eli açık iyimser kişilerdir.

Özgürlüklerini, enerjilerini gösterebilmek için iyi yollardan biri spor yapmaktır onlara göre. Sezgi güçleri çok güçlüdür. Her şeyi çabuk kavrar, sonuca ulaştırırlar. Genellikle huzursuzdurlar.

Hakla ilişkiler konusunda çok başarılıdırlar dır. Bir işin sonuçlandırılabilmesi için çok az umut ışığı olsa bile aşırı bir iyimserlikle böyle işlere girerler. Yeni ortaya çıkan her durum, her olayı neşelendirir, coşturur. Fakat bir işe koşarken zamanlarını boş yere yitirme tehlikesi de vardır. Başkalarına yardım etmeyi seven dost canlısı kişilerdir.

Para kazanabilecek, servet biriktirebilecek bir zekaları vardır. Özellikle "köşeyi dönmek" ilgilerini çeker. Kumar ve benzeri şans oyunlarına düşkündürlerdir. Pahalı arabalara, yatlara, yazlık evlere sahip olmak gururlarını okşar. O zaman toplum içinde saygın bir yerleri olduğunu düşünürler.

Hiç bilmediği konuda bile birkaç söz edecek ve bununla ilgili üzerine çekecek bir yaradılışları vardır. Başkalarına yardım edebilmek için fazla gayretteş davranmaları onları zor duruma sokar.

Başkalarının mutluluğu için ellerindin geleni yaparlar; yinede " acaba gerekeni yapıyor muyum? " diye bir kuşku vardır . ailelerinin severler , fakat hiçbir zaman kıskıvrak bağlanmak istemezler.

Aynı yerde kalıp eğlenmek onlara göre bir iş değildir. Sürekli yenilik peşinde koşarlar. Sevgi konusunda başarılı olmalarına karşın kavgacı ve tutkulu olabilirler.

Boks futbol gibi yarışmalara dayanan sporlar ve fiziksel çalışmalar başarılı oldukları dallardır. Çocukları ile olar ilişkilerde biraz baskıcı davranırlar,.

Yapacakları işin kendilerine düzenli bir gelir getirmesini bekler , bunu böyle sağlayabilecek işler için harcama yaparlar. Yapmak istedikleri işi önce kafalarında görüntü olarak belirler , sonra bunu gerçekleştirebilmek için ellerinden geleni yaparlar.

Eş seçmede pek ince eleyip sık dokumazlar; üstelik bu gelişigüzel diyebileceğimiz eşe karşıda büyük bir duygusal bağlılık gösterirler, zihinlerinin canlı kalabilmesi için bir çok kişiyle tanışmak ve konuşmak onlar için gereksinimdir.

Bu nedenle yeterince ilgi gösteremeyeceklerinden eşleri acı çekebilir.

Cinsel isteklerinde duygusal davranırlar. Cinsel isteklerini doyurunca da gizli kalmış yönlerini keşfederler. Ölüm ve ölümden sonra ki yaşam sonları onları yakından ilgilendirir.

Onlara göre yaşam bir okuldur. Bu okuldan diploma almak için gezmek ilk koşuldur. Başka ülkeleri gezip, yabancı insanları tanımak, bilgi almak çok önemlidir

Din ve ahlak konuları ilgilerini çeker. Şan şöhretle pek araları yokmuş gibi görünmelerine karşın , bilinç altında bu hedeflere ulaşmak konusunda büyük bir istek yatmaktadır. Gözleri hep yükseklerdedir

Değişik görüşleri olan kişileri bir araya getirme yetenekleri güçlüdür. Grup çalışmalarında bu yüzden aranan ve sevilen bir kişilik sergilerler. Büyük bir olasılıkla arkadaş, ortak ya da çok eskiden tanıdıkları biri ile evlenebilirler. Kendilerine karşı dürüst oldukları söylenemez. Kendileri ya da yaşam ve ölüm üstünde düşünmenin pek hoş olmayacağına karar vermişlerdir. Gizli aşk ilişkileri ve kin duygusu yüzünden çok sarsılabilirler