PDA

View Full Version : nasıl acil kilo alınır???

rebelboy
09-06-05, 20:27
kankalar bu aralar farkettimde biraz kilo kaybetmişim :( biran önce almam lazım ama nasıl alcam?kısa sürede kilo almanın sırlarını bilenler varsa yardımcı olsunlar..şu sporcular için olan kilo aldırıcılar işe yarar mı acaba?"ne yapıcan kilo alıp,herkes vermeye çalışırken.."demeyin kankalar benim için çook önemli..hep "sanal" durumlarda yardımcı oldunuz şimdide "reel" bi yardımda bulunun hadi :hahah:

Scardsdale
09-06-05, 20:40
kankacım yaaa
ben kilo vermek icin kendimi parcalarken senin durumuna sinir oldum bak şimdi... :42: :42:

kilo aldırıcı haplar var eczanelerde..
bir arkadasim onları denedi.. işe yaradı...
ama mutlaka doktora danısmak gerekiyormus...kilo kaybının nedenlerini arastırıp ona gore program öneriyorlar :)

reggae
09-06-05, 20:53
ye ye otur hıc hareket etme hep yaglı yıyeceklerı sec bak nası kılo alıon:)

burakmert77
10-06-05, 10:14
Ben bir dergide okumuştum her sabah ve yatarken 1 bardak sıcak süte bir yumurta,zeytinyağı ve istersen balı çırp iç..ayrıca her gün tahin pekmez de kilo alamna yardımcı olur..inşallah yardımcı olabilmişimdir...ayrıca doktoruna kesin danışman gerekiyor yoksa çok kötü sonuçlar doğurabilir...

SiBoRoTTi
10-06-05, 10:42
kanka biz veririz sana fazla kilolarımızı, sorun deil yane :D

Kanka Bot
10-06-05, 17:44
walla kanka aynı dertten bendede var kime sorsam napcan kiloyu diorlar ya boyum 1,85 ama 65 kıloyum en az 75 olmam lazım ama alamıyorum yaaa....yokmu bunun çözümü gitim doktora vitamın hapı verdi onuda içtikçe uyku gelıyor yaa başka bi faydasını göremedim....offf offf

rebelboy
11-06-05, 01:42
walla kanka aynı dertten bendede var kime sorsam napcan kiloyu diorlar ya boyum 1,85 ama 65 kıloyum en az 75 olmam lazım ama alamıyorum yaaa....yokmu bunun çözümü gitim doktora vitamın hapı verdi onuda içtikçe uyku gelıyor yaa başka bi faydasını göremedim....offf offf

walla kanka bu kadar olur nerdeyse aynı boy ve kiloya sahibiz:okay: artık bu kilo alma işi bende inada dönüştü son zamanlarda..ne yapıp edip alıcam inşallah..şu sporcuların besinleri var kilo aldırıyor onlardan alıp denicem bakalım sende bi dene istersen "http://www.neosante.com/23530/" burda o ürünlerden var..
bide primabolon diye bi iğne var onu deneyebilirsin..diğer yazan kankalarada teşekkürler...bakalım bütün kilo alma tekniklerini denicem sonuç ne olucak :hahah:

atgafa
11-06-05, 01:57
walla kanka bu kadar olur nerdeyse aynı boy ve kiloya sahibiz:okay: artık bu kilo alma işi bende inada dönüştü son zamanlarda..ne yapıp edip alıcam inşallah..şu sporcuların besinleri var kilo aldırıyor onlardan alıp denicem bakalım sende bi dene istersen "http://www.neosante.com/23530/" burda o ürünlerden var..
bide primabolon diye bi iğne var onu deneyebilirsin..diğer yazan kankalarada teşekkürler...bakalım bütün kilo alma tekniklerini denicem sonuç ne olucak :hahah:

Beyler Lütfen ilaç tavsiyesinde bulunmayalım.Söylediğin primobolan ampul anabolizandır bu da bir çeşit hormondur ve oluşturacağı zararlar hakkında bilgi edinmeden ve bunun ileri derecedeki hastalarda (Kanser,ışın tedavisi,eritici hastalıklar ve nekahat döneminin iyileştirilmesinde) kullanıldığını bilmeden tavsiyelerde bulunmayınız.Şunu bilelim ki size iyi gelen bir ilaç başkasında geri dönülemeyecek tahribatlara neden olabilir !...

Kanka Bot
11-06-05, 03:39

malesef kankacım alamadık giti yaa o bişe değil afdersiniz oturudğum herhangi bi yerde özellikle pc başında kalçalarım acaip arıyor:(
bu sporcu besinleri tadı falan nasıl acaba ya bide yan etkisi falan olmasın kanka nyse sen bi dene kanka memnun kalırsan banada haber verirsen sewinirm walla...

çikolatalı_çilek
11-06-05, 14:09
malesef kankacım alamadık giti yaa o bişe değil afdersiniz oturudğum herhangi bi yerde özellikle pc başında kalçalarım acaip arıyor:(
bu sporcu besinleri tadı falan nasıl acaba ya bide yan etkisi falan olmasın kanka nyse sen bi dene kanka memnun kalırsan banada haber verirsen sewinirm walla...

kankacım bence doktara gıtmeden hıç birşey kullanma yan etkısının neler yapıcagını bılemezsın walla sora bısı olur usulurum ya :(

didem
11-06-05, 19:24
kanka protein ağırlıklı beslenmen lazım ayrıca akşam saat 9 dan sonra yemek yemelisin gör bak nasıl faydası oluyo

romanist
11-06-05, 19:35
Kilo aldırıcı hapları tavsiye etmem kanka...Metabolizmanın dengesini tamamen değiştirebiliyo bu ilaçlar...Ayrıca sporcular için olan kilo aldırıcıları kullanırsan belli bir miktar enerji atman gerek dışarı aksi takdirde böbreklerini kötü etkiler...Doğal beslenme en güzelidir...Protein ve karbonhidratlara ağırlık ver...Ve gece yemek konusu da çok yanlış...Gece yenilen yemek kilo değil yağ yapar ve kalp içinde ilerde sorun teşkil edebilir...O nedenle ben düzenli ve protein-karbonhidrat (pirinç pilavı,haşlanmış tavuk,yumurta beyazı,yağlı süt,yoğurt vs vs vs...) ağırlıklı beslenmeni tavsiye ederim...

tommycomse
11-09-07, 08:10
merhaba bende ayni sorunu yasiyordum 19 yasindaydim boyum 188 67 kiloydum ama nasil aldim sabahlari 4 tane yumurta yiyordum ve oglen aksam cift yada 3 porsiyon yegmeye basladim ve bir ay icinde 20 kilo aldim ama onemli olan yemek saatlerin hep ayni olsun ve ayni miktarda yemek yemegi calis

jackiersin
16-01-08, 04:10
kankalar benimde acilen kilo almam gerek napmam gerekir?bazı sitelerde propektan die mi ne ilaç varmış uyku ve kilo aldırıyomuş.kankalar bide kalori olayını mrk ettim mastürbasyon yapan bi kişiden 3200 kalori uçuyomuş peki geri alınmaz mı asla bi daha kilo alınmaz mı?kankalar yardım etseniz süper olur.bu durumda ne yapmam gerekir?

ufaklık1907
16-01-08, 04:19
işte ihtiyacım olan konu:D

erol_008
16-01-08, 04:38
Doktor kontrolü şart..

EMREVTC55
16-01-08, 04:58
yağlı yersen alırsın o da olmassa kilo aldırıcı ilaçlar vardır...işini görür herelde

F@sTaLaFisT@
16-01-08, 09:16
Arka tarafını kapattır günde 5 öğün ye kilonu alırsın geri :kiki:

badboyenes
16-01-08, 11:03
evet cok yemek ye

mBRCa
16-01-08, 12:06
vitamin ilaçları + kahvaltı gevregi almazsan burcu deelim!:D

!CArtEL!
16-01-08, 12:20
Akşam yemeğini sıkı ye sonra direk yat hiç zaman kaybetme bunu 1 ay düzenli şekilde yap !
Sonra buraya gelip , nasıl acil kilo verebilirim diye konu açarsın :D

cαяℓsвєяg™
16-01-08, 12:24
uzamanlık alanım :D hızlı hızlı çok yemek yiceksin. bunu özellikle gece yaparsan tmm dır :x

ocuuu
16-01-08, 13:52
kasik kasik margarin ye

Munky
08-03-09, 21:15
neden eski konular öne gelir ? 4 sene olmuş kız artık şişmiştir heralde :D:D

Baby_girl$
08-03-09, 21:19
:puah: 2005n konusu:D nerden hörtlettiniz:D

kolay ki,lo almanın yolu olsa fil olruudm şmidi:D fil gibi yiyip 3 yıldır kilo almayp aksine kilo veriorm bn:D

¢üяüĸ ĸiяαz ~
08-03-09, 21:27
ananaemde 1 hfta kal:D:D:puah:sana boşnk böreği fln yapar tatlılar :D:D:D

ela20
08-03-09, 21:27
merhaba arkdslar aranıza bugun katıldım bu form sayfası ılgımı cektı..hıc bır hapı doktorunuza danısmadan kullanmayınız kullanırsanız eger yararından cok zararını gorursunuz kimsenin bunyesı bır deıldır o pro..yla baslayan hapı bende kullanmıstım suan ısmınıde tam hatrlamıyorum fakat hıc bır yararı olmadı daha zararı oldu bnm ıcın ..sizede tavsıye etmıyorum..

aяwєи
08-03-09, 22:28
İşte bu konuda forum kurallarını okumadan direk konulara atlamanın detavantajını görüyoruz :D

Neyse.. Aramıza yeni katılan arkadaşlar kuralları okusun lütfen.

Konuyu açan arkadaş da 4 yıldan buyana kilo almıştır heralde :kiki:

нırçıи_мєlєк
08-03-09, 22:32
çok zor bişey benim için :p

bilemiyorumki =(

Chakırkeyf
08-03-09, 22:41
1 ay bizde kaLabiLir (:

cehov
08-03-09, 22:56
hayvan gıbı ye ıste baska yontemı olcagını sanmıorm :D

нırçıи_мєlєк
08-03-09, 22:57
hayvan gıbı ye ıste baska yontemı olcagını sanmıorm :D

ohaa fatih :D :nono:

gel_pc_pc
08-03-09, 23:08
Geceleri Yatmadan Önce Yemek Ye Öyle Yat :D

aybarsersin94
08-03-09, 23:33
Az ekmek yiyosan ekmegi arttır mesela kahvaltıda 2 dilim yiyosan 4 dilim yap kepek ekmegi de ye ikisini arttırdın mı hemen kilo alırsın

faruk44100
08-03-09, 23:52
bol bol durum ye kanka

cehov
09-03-09, 00:28
ohaa fatih :D :nono:
pardon canımm:smile:

zambak_100
09-03-09, 10:10
kanka geceleri tıka basa karnını doyur sabahları kahvatı ederek çık okula vs işine genelde çok kalorili besinler tüket ozaman alırsın yağlı yiyecekler ye ama biras sivilcelerin çıkar ama söleyim:D:D

naas
09-03-09, 10:29
nasi veririz?

Jedilance
09-03-09, 10:49
sürekli fast food tarzı takıl
hamur işleri ye
ama diğer besinlerdende yiyerek dengeyi koru

BordoBereli
09-03-09, 22:37
kızlar bir dilim baklavadan 3 kilo alıyo ben bi tepsi yiyorum gene kilo veriyorum yau :D:D:D

SercanKeskin
10-03-09, 03:35
Adam Soruyu 2005 Yılında Sormuş Şu Anda 100 Kilo Falan Olmuştur Heralde :D

ucurumdan_girl
10-03-09, 19:39
Gel benim yanıma 1 haftada obezsin :p

Hanzala
10-03-09, 19:41
almıştır alcanı 4 yıl olmuşı

ReSeaRcHeR
10-03-09, 21:11
4 yıl geçmiş yaw konunun üstünden :D