PDA

View Full Version : İstanbul'un Anadolu yakasında, 15 Mayıs'a kadar elektrik kesintisi yapılacak; yerlerManiaC
11-05-05, 12:05
Anadolu Yakası'nda trafo merkez binalarının bakım-onarım çalışmaları nedeniyle yarından itibaren 15 Mayıs Pazar gününe kadar bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak. Liste şöyle
(10 Mayıs 2005 Salı)

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 09.00-17.00 saatleri arasında enerji verilemeyecek semtler şöyle:

11 Mayıs Çarşamba: Yeni Mahalle Dilek ve Kasımpatı sokaklar ile Temat Kooperatifi.

12 Mayıs Perşembe: Süreyyapaşa Caddesi, Fırın Arkası mevkii, Abdülhalik Renda Caddesi ve Tren İstasyonu.

14 Mayıs Cumartesi: Aymasan Fabrikası yanı, STM Metal, Civtaş, Pensan, Sade Sanayi Sitesi.

15 Mayıs Pazar: Komentaş, Arplast, Gazioğlu Aliminyum, Teknik Çelik Fabrikası.

11 Mayıs Çarşamba: Altayçeşme Atatürk Caddesi, Mopaş Market civarı ile Diker, Orkide ve Sakarya sokaklar.

12 Mayıs Perşembe: Aydınevler Sanayi, Selçukbey, Kırçiçeği caddeleri ile muhtarlık civarı. İdealtepe Denizciler, Dik ve Sincap sokaklar.

13 Mayıs Cuma: Küçükyalı Galipbey Caddesi, Cephanelik Yolu civarı ile İnceyol ve Yazyurdu sokaklar. Aydınevler 60'lar Sitesi civarı, Küçükyalı Evleri Kırkpınar Sokak ve civarı.

14 Mayıs Cumartesi: Maltepe ToyotaSA, Tugayyolu Nedret Sokak, Amasyalı Soba Fabrikası, Şaman Sanayi Sitesi ve Altan Sokak.

15 Mayıs Pazar: Soğanlık Pamukkale Sokak, İshakoğlu Boya, Jandarma İkmal Lojmanları, Ünal Elektrik, DanoneSA, Jandarma İkmal Komutanlığı, ASF Otomotiv.

11 Mayıs Çarşamba: Göçmen Konutları 3986 Ada'nın bir bölümü, Özharput ve Bulvarkent siteleri.

12 Mayıs Perşembe: Erkut Yayla, Fenerbahçeliler ve Ova Yuvam siteleri.

14 Mayıs Cumartesi: Orhangazi Boyacılar-Vernikçiler Sitesi.

15 Mayıs Pazar: Sanayi Caddesi'nin bir bölümü ve Transtak Caddesi ile Besler ve Evrim Giyim.

11 Mayıs Çarşamba: İstasyon Caddesi ve siteler ile Hatboyu Caddesi.

12 Mayıs Perşembe: İstasyon Caddesi'ndeki siteler, Koza Evleri, Güven ve Yeni Has Sİteleri ile Safranbolu Evleri.

13 Mayıs Cuma: Cumhuriyet, Yalıboyu ve Tahaffuzhane caddeleri, Uludağ Sitesi, Sümer ve Muhacir sokaklar civarları, Tuzla sahili.

15 Mayıs Pazar: Çayırova Soğuk Hava Deposu, Hals Kimya, Hacıoğlu Beton Şantiyesi, Gebze İleri Teknoloji Enstitüsü, İçmeler Tren İstasyonu civarı, Aydınlı Köyü TUT Kelepçe Fabrikası.

11 Mayıs Çarşamba: Harem İskele Caddesi ve Harem Otogarı. Selimiye Eczane, Neyzenbaşı Halil Can, Ethempaşa ve Kavak Bayırı sokaklar.

12 Mayıs Perşembe: Kepçedede Mahallesi Namıkpaşa, Şair Naili, Dönme Dolap ve İnadiye Mescit sokaklar ile Tunusbağı Caddesi.

14 Mayıs Cumartesi: Selimiye 1. Ordu Selimiye Kışla Caddesi, Kavak İskele Caddesi civarı, Daye Kadın Sokak, Harem İskele Caddesi, Şair Nesimi Sokak civarı, Selimiye 1. Ordu İnşaat Emlak Başkanlığı, Nuh Kuyusu Caddesi, Tıbbiye Caddesi, Mehmet Çavuş Sokak civarı, Paşakapısı Cezaevi, Burhan Felek Lisesi, Dr. Sıtkı Özferdi Sokak.

15 Mayıs Pazar: Gündoğumu, Halk ve Hakimiyet-i Milliye caddeleri, Türbekapı Sokak ve civarı, Emin Ongan Sokak, Açık Türbe Sokak, Doğancılar İtfaiye, Kaymakamlık Ahali Sokak ve Sünbülzade Sokak civarı.

11 Mayıs Çarşamba: İskele Caddesi, Vaniköy Cami ve civarı, Kuleli Askeri Lisesi, Çengelköy Havuzbaşı, Doktor Dağlar Caddesi, Yalıboyu Caddesi ve civarı.

12 Mayıs Perşembe: Çengelköy Emka Villaları, Fıstık, Ersoy, Dere, Pala, Bestekar, Yeniyol sokaklar, Koruluk, Küplüce PTT Santral, Çamlıca Caddesi.

13 Mayıs Cuma: Küplüce Mehmet Akif Ersoy Caddesi Orkide, Çiğdem, Zakkum, Ayçiçeği, Lale sokaklar, Göksu Göztepe Caddesi, Kavacık Dörtyol, Karakaş İlkokulu civarı, Kazdal Sokak, Bayır Sokak, Ferhatoğlu Sokak, Kirazlıtepe Karagöz Sırtı.

14 Mayıs Cumartesi: Kandilli Orhan Özde ve Derman sokaklar, Kandilli İnternet, Sıraevler Sokak.

12 Mayıs Perşembe: Balkan, İnönü, Atatürk, Cumhuriyet, Petrolyolu, Ateş ve Fevzi Çakmak caddeleri ile civarları. Bayer İlaç, Ali Katırcıoğlu İş Merkezi, Yeni İstanbul Çarşısı ve civarı, Sabun Fabrikası ve civarı.

13 Mayıs Cuma: Eski Üsküdar Yolu Yalıkent Konut Yapı Kooperatifi ve civarı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Ihlamurkuyu Mahallesi merkez ve civarı, Atatürk Caddesi, Bahar Sanayi Sitesi ve civarı, Acısu Caddesi başı, Nato Yolu bir kısmı ve Çayırönü Caddesi'nin bir kısmı, Çağdaş Yuva Konut Yapı Kooperatifi ve civarı, Kumru Sokak ve civarı.
14 Mayıs Cumartesi: Yukarı Dudullu Acısu ve Cumhuriyet caddeleri, Ihlamur Evleri ve civarı, Akabe Sitesi ve civarı, Aşağı Dudullu Sinpaş 1. ve 2. Etap, Kastamonu Parselleri Vatan Caddesi ve civarı, Karadeniz Caddesi ve civarı.
15 Mayıs Pazar: Organize Sanayi 1. Cadde, Kadosan, Organize Sanayi Önaysan, Sunjüt, Beybi, Koca Yusuf, A. Necipoğlu, Çelik Pres, Philips Depo, Aksoy Plastik, Armass.
11 Mayıs Çarşamba: Büyükada Ayayorgi Tepesi, TRT Verici İstasyonu, Orman Kulesi, Ayanikola mevkii, Orman Kampı, Yılmaztürk Caddesi ile Mimozalı, Nakibey, Banyolar, Bahçelievler, Salohor sokaklar.
12 Mayıs Perşembe: Büyükada Tepeköy, Çarkıfelek Sokak, Acem Köşkü, Mimozalı, Fişekhane, Şehpal, Kadıyören, Karadağ sokaklar ile İsa Tepesi ve civarı.
13 Mayıs Cuma: Büyükada İSKİ Pompa İstasyonu, Kumsal Caddesi, Deniz Kulübü, Panjur, Konak, Alpaslan, Gazimihal, Malülgazi, Selvi Camii, Ücra, Büyük Şakirpaşa, Zağanospaşa ve Donanma sokaklar ile Çınar Caddesi, Altınordu, Adalar Belediyesi.
11 Mayıs Çarşamba: Bulgurlu Gündoğdu, Güneş, Özek, Ankara, Çankırı, Özilhan, Birinci, İskender, Orta, Cengizhan, 100. Yıl, Özden, Koca Sinan, Barboros, Ümit ve Evren sokaklar. Cankent Yapı Kooperatifi, Tek-İş Blokları, MEV İlköğretim Okulu, Ahmet Bet ve Arya siteleri. Esatpaşa Caddesi, Özanakent Sitesi, Maçka, Akdağ, Akbal, Halıcılar, Subaşı, Doğan, Akın, Şükran, Cevizli, Akçan, Halıcılar, Aruç, Ayçiçeği sokaklar ile Huzurevler ve Emek siteleri.
12 Mayıs Perşembe: Esatpaşa Fevzi Çakmak, Bingöl, Hacı Bekir, Ziya Gökalp, General Tahsin Yazıcı caddeleri ile Gülşen, Yeşilova, Cami, Sütçüler, Namık Kemal, Sokullu Mehmet, A. Mustafa Paşa, Yeşil, Gülmercan, Bayındır, Erciyes ve Nergis sokaklar, PTT Santralı, Özerkanlar Yapı Kooperatifi. Fetih Mahallesi Üntel Sitesi ile Funda, Suşehri, Adak, Karadeniz, Köseoğlu, Kenanpaşa ve Kemalpaşa sokaklar ile civarları.
14 Mayıs Cumartesi: Fetih Mahallesi Malatya, Köseoğlu, Veziroğlu, Coşkunlar, Elçiler, Şimşek ve Özkan sokaklar. Örnek Mahallesi 38. Cadde, G-24, G-28, G-49, Evin, Dere ve G-36 sokaklar ile Örnek Karakolu ve civarı, Öğretmenevleri, Din Görevlileri Sitesi.
15 Mayıs Pazar: İstiklal Mahallesi Mithatpaşa, Kavaklıdere ve Şehzade caddeleri ile Mihraç, Kiraz, Yeşil, Zafer, Cami, Eken ve Kiraz sokaklar, Ümran Dispanseri, Emniyet Müdürlüğü ve Sondurak civarı. İnkılap Mahallesi Ulu Cami, Kültür Vakfı, Genç Kayalar İş Merkezi, Noya Sokak, M. Stil Konfeksiyon, Aktivel Tekstil ve civarı, Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesi.
11 Mayıs Çarşamba: Kurna Köyü, Kurna Tatil Sitesi ve çevresi, Eymur Dostlar Sitesi, Karakiraz Köyü.
12 Mayıs Perşembe: Ova Dağıtım Merkezi, İmrenli Dağıtım Merkezi, Darlık Barajı, Kumbaba Mahallesi Meşrutiyet yolu.
11 Mayıs Çarşamba: Bağdat Caddesi'nin bir kısmı, Bostancı Yazmacı Tahir ve Balıkçı Yunus sokaklar, Bostancı Deniz Otobüsleri İşletmesi, Çatana Restoran.
12 Mayıs Perşembe: Suadiye Abdullah ve Selim Ragıp Emeç sokaklar ile Bağdat Caddesi Kitapçı, Çamlı ve Çolak İsmail sokaklar.
13 Mayıs Cuma: Kozyatağı Kaya Sultan, Forsa, Avşar, Şemsettin Günaltay ve Eminalipaşa caddeleri ile Beyazgül, Kurudere ve Yeni Fidan sokaklar.
15 Mayıs Pazar: Bağdat Caddesi'nin bir kısmı, Caddebostan Ogün, Beyaz Akasya sokaklar ile Erenköy Zincirli Köşk, Yener ve Abdülkadir Noyan sokaklar.
11 Mayıs Çarşamba: Ömerli ile Koçulu, Hüseyinli, Sırapınar köyleri, Hüseyinli su pompası, Tan Kozmetik, Orman Kent 1 ve 2 ile Ömerli SSK Dispanseri.
12 Mayıs Perşembe: Anadolu Feneri, Kaynarca, Mahmutşevketpaşa, Zerzavat ve Örnek köyleri ile Sis Caddesi, Elmalı, Halayıkdere mevkii.
14 Mayıs Cumartesi: Acarkent E kapısı civarı.
15 Mayıs Pazar: Acarkent E ve D kapıları civarları.
11 Mayıs Çarşamba: Fatih Caddesi, Sarayardı Caddesi İsmail Hakkıbey Sokak, Eski Koşuyolu Caddesi Şair Muhubbi ve Eminbey sokaklar, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Feneryolu Sokak ve 1-2 Sigorta Evleri.
12 Mayıs Perşembe: Koşuyolu Caddesi Öğretmenler Sokak, Mandıra Caddesi Şenol, Gezici ve Ana Erdemler sokaklar.
13 Mayıs Cuma: İkbaliye, Uhuvet, Gazhane, Nahitbey, Pamak, Bal, Rasimpaşa, Beyaz Karanfil, Şabboylu ve İkbal Çeşme sokaklar.
14 Mayıs Cumartesi: Acıbadem Bahçe, Yol, Ulusuluk, Yıldız, Köftüncü ve Esat Paşa sokaklar.
15 Mayıs Pazar: Albay Faik Sözdener, Meda ve Mühürdar caddeleri, Neşet Ömer, Tavus Kuşu ve Muvakkithane sokaklar ile Kadıköy Çarşısı.
11 Mayıs Çarşamba: Emek Evler, İnönü, Cumhuriyet, Girne, Vatan, Atilla caddeleri, Ölmez, Nurettin ve Baysal sokaklar.
12 Mayıs Perşembe: Türk İş Blokları, Acarlar ŞampiyonSA.
13 Mayıs Cuma: İlkadım Kooperatifi, Türk İş Blokları, Acarlar Sitesi, N, M, J, K, P, R, V, Y, Z blokları ile Kadem ve Kader sokaklar.
15 Mayıs Pazar: İmar İskan Blokları, TIR Parkı, Sülün ve Namık Kemal caddeleri, Erzincan ve Ekincioğlu sokaklar.
11 Mayıs Çarşamba: Bosna Bulvarı, Biberlik, Kaptan-ı Derya ve Malazgirt caddeleri, Ünsa Ambalaj, Yanyol.
12 Mayıs Perşembe: Paşaköy ile Bağlar, Pendik Yolu, Maltepe Düzü, Baraj Yolu mevkileri.
14 Mayıs Cumartesi: Samandıra Yakacık Caddesi, Fenerbahçe Spor Kulübü Tesisleri.
15 Mayıs Pazar: Bahçelievler, Suyolu ve Veysel Karani caddeleri, Ekşioğlu Kereste, Yenidoğan Belediye karşısı, TEPA-SAS, Sinka Plastik Fabrikası, DAF Hidrafor Fabrikası, Bortrans, Zafer Makine, İSKİ Depo.

metoarslan007
11-05-05, 19:15
burda suları kestiler ordada elektrikleri kesiolar :D:D

TurKManiA
12-10-08, 10:31
kanka olamaz yhaaa beklicezmi okadarrr